Lamar University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Lamar University - אנחנו קרדינלים!

מצא את ביתך Lamar University !

ביתם של למעלה מ 15,000 סטודנטים, Lamar University , הממוקמת ליד יוסטון בביומונט, טקסס, היא בין המכללות והאוניברסיטאות בטקסס שגדלה במהירות והיא חברה במערכת האוניברסיטה הממלכתית בטקסס. LU מציעה יותר ממאה תכניות לימוד המובילות לתארים ראשונים, תואר שני ודוקטורט. הקמפוס בגודל 292 דונם בבאימונט נמצא כ -90 מייל מזרחית ליוסטון וכ- 25 מייל מערבית ללואיזיאנה.

אקדמאים

האוניברסיטה זכתה להכרה ארצית באיכות תכנית הליבה שלה ובמגוון גופי הסטודנטים בהשוואה לאוניברסיטאות אחרות הסמוכות ליוסטון. מידות הכיתה הקטנות של למאר ויחס נמוך בין סטודנטים לפקולטה מאפשרים לסטודנטים לבנות קשרים משמעותיים עם סגל מומחה שאכפת להם באמת מהצלחתם.

LU מדגישה הישגים אקדמיים על ידי הדגשת למידה מעשית בכל הרמות, מתן הזדמנויות רבות למחקר לתארים מתקדמים ותמיכה בתכנית הצטיינות מצוינת. האוניברסיטה מוסמכת על ידי ועדת המכללות של האיגוד הדרומי למכללות ובתי ספר. מספר מכללות ותכניות LU מחזיקות בהסמכות מיוחדות נוספות המכירות באיכות ובמומחיותם.

מתקני קמפוס

הקמפוס של LU מספק מתקני חיי סטודנטים ללימודים ולפנאי. יותר מ- 2,500 סטודנטים גרים בקמפוס, רק שעה וחצי מיוסטון, באולמות מגורים מודרניים בסגנון דירות המכונים Cardinal Village, הכוללים חדרי שינה פרטיים ואזורי מגורים מרוהטים יפה. לכל הסטודנטים Lamar University יש גישה לחדר האוכל הגורמה ולמרכז הספורט הפנאי של שילה אומפרי, מתקן ראווה עם קיר טיפוס בגובה 43 מטרים, כל ציוד האימון העדכני ומגוון הספורט האינסטגרמי.

חיי הקמפוס

מעבר לכיתה, סטודנטים Lamar University מפתחים כישורי מנהיגות ויחסי ידידות לכל החיים בלמעלה ממאה מועדונים וארגונים בקמפוס. הסטודנטים משפיעים על דרך אחיות ואחיות מקושרות, אגודות מקצועיות, קבוצות תרבות, מועדונים דתיים וארגוני שירות. הקרבה של Lamar University ליוסטון מציעה גם את ההזדמנות הייחודית להיות קרובה לעיר אך היא רחוקה מספיק כדי להתרחק.

אַתלֵטִיקָה

סטודנטים Lamar University נהנים להריע על הקרדינלים ביותר מתריסר חטיבות ספורט הגברים והנשים של NCAA I. בין קבוצות הקרדינלים, שהתחרו בוועידת סאות'לנד, יש היסטוריה של זכייה באליפויות בספורט כולל כדורסל גברים ונשים, כדורעף, גולף וארץ. תוכנית הבייסבול, בהובלת המאמן האגדי ג'ים גיליגאן, הניבה מספר ליגות גדולות. תכנית הכדורגל החדשה של LU העלתה את ההתרגשות בקמפוס עם המוני מכר וסטודנטים המעורבים בלהקות צועדות, מעודדות, צוות הריקודים וכל הכיף של התאמת יום המשחק.

הצהרת הסמכה

הצהרת הסמכה

Lamar University מוסמכת על ידי האיגוד הדרומי למכללות ובתי ספר למכללות למתן מועמדות לתואר שני, תואר שני, שני תארים, דוקטורטים. צרו קשר עם הנציבות למכללות ב -1866 דרום ליין, דקטור, ג'ורג'יה 30033-4097 או התקשרו למספר 404-679-4500 לשאלות בנושא ההסמכה של Lamar University .

מדיניות אי-הפליה

Lamar University היא הזדמנות שווה, מוסד חינוכי לפעולה מתקנת ומעסיק. Lamar University לא תפלות אפליה של עובד או מבקש כלשהו לעבודה בגלל גזע, צבע, דת, מין, גיל, מוגבלות, מוצא לאומי, מעמד ותיק, נטייה מינית או זהות מגדרית, בהתאם לדרישות הציות לתואר VII של חוק זכויות האזרח משנת 1964; צו מנהלי 11246 כפי שהוצא ומתוקן; כותרת IX לתיקוני החינוך משנת 1972, כפי שתוקנו; סעיף 504 לחוק השיקום משנת 1973.

חוק המידע הציבורי בטקסס

בהתאם לתקנות ממשלת טקסס, פרק 552, Lamar University תעמוד בכל ההוראות הקשורות לשחרור מידע ציבורי מבוקש. יש להניח כי כל המידע הממשלתי יהיה זמין לציבור אם כי חריגים מסוימים חלים על גילוי המידע. Lamar University תשחרר מייד מידע מבוקש שאינו חסוי על פי חוק, לא חוקתי, סטטוטורי, או בהחלטה שיפוטית, או מידע שלא חיפש פטור לחשיפה.115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

הצהרת משימה

Lamar University מוקדשת להצלחת הסטודנטים על ידי מעורבות והעצמת התלמידים עם הכישורים והידע לשגשג בחייהם האישיים ובתחומי העשייה הנבחרים שלהם. כמוסד המעניק דוקטורט, Lamar University מוכרת בינלאומית בזכות אקדמאים איכותיים, תכנית לימודים חדשנית, אוכלוסיית סטודנטים מגוונת, נגישות, הצלחת סטודנטים ופעילות מדעית מהשורה הראשונה שתורמים לשינוי קהילות דרום מזרח טקסס ומחוצה לה.

הרגע שלך הוא כאן

אתה מעוצב על ידי כל רגע בחיים שלך, וזה הופך אותך למיוחד במינו. Lamar University , החינוך מבוסס על הצרכים האישיים שלך בכדי להעניק לך כלים להצלחה בלימודי התואר הראשון ובקריירה שלך. עם חוויות למידה אישיות לכל תלמיד ומגוון של הזדמנויות ידניות, LU גורם לספירת הזמן שלך. נצלו את המיטב מהרגעים שלכם כאן באוניברסיטת Lamar University .

מיקומים

ביומונט

כתובת
Lamar University
4400 MLK Blvd.

77710 ביומונט, טקסס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך