Kennesaw State University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Kennesaw State University , המובילה בתחום ההוראה והלמידה החדשנית, היא אחד מחמישים המוסדות הציבוריים הגדולים במדינה. KSU מציעה למעלה מ- 150,000 סטודנטים לתארים מתקדמים לתואר ראשון ושני. עם 13 מכללות בשני קמפוס המטרו באטלנטה, מדינת קנסאו חברה במערכת האוניברסיטאית בגיאורגיה והאוניברסיטה השלישית בגודלה במדינה. תרבות הקמפוס התוססת של האוניברסיטה, אוכלוסייה מגוונת, קשרים עולמיים חזקים, רוח יזמית, ואתלטיקה של חטיבה 1, מושכת סטודנטים מרחבי האזור ומ 92 מדינות ברחבי העולם. מדינת קנסאו, המדורגת כבחירה המובילה ביותר עבור סטודנטים על ידי חדשות ארה"ב, היא מוסד לחקר הדוקטורט המיועד לקראנגי (R2), וממקם אותה בקבוצה מובחרת של 6 אחוזים בלבד מהמכללות והאוניברסיטאות בארה"ב עם מעמד של R1 או R2.

הצהרת משימה

במדינת קנסאו אנו משמשים דוגמה רבת עוצמה להשפעה שחינוך אוניברסיטאי שבמרכזו סטודנטים יכול להיות מונע. אנו עוזרים לתלמידים להצליח באמצעות חקר, שיתוף פעולה וקפדנות, ומאחדים קשת מגוונת של רקע וכישרונות. ב- KSU התלמידים הופכים לאנשים שאנשים רוצים כעמיתים ומנהיגים.

הצהרת חזון

מדינת קנסאו תדגים את כוחה והבטחתה של אוניברסיטה שבמרכז הסטודנטים מונעת מחקר. מגוונים באופן אותנטי, ניתנים להשגה ייחודית ומשפיעים עד אינסוף, נשחרר את הפוטנציאל בכל סטודנט שאנו משרתים.

ערכים

אנחנו אנו מאמינים
בהשראת סטודנטים תדלוק שאיפה והעברת Pathways - מאפשר לתלמידים למתוח ולחתור, לחבק חלום, וליצור תוכניות ניתנות לפעולה.
הבטחה-הגשמה בהיותנו מחויבים ומוכנים להבטיח הבטחות שנוכל לשמור על ההזדמנות לכל סטודנט ולהצמיח צמיחה כלכלית באזור.
נאמן לעצמנו הישארות אמיתית, מונחית על ידי כנות, כוונה ומטרה - לא משנה כיצד אנו משתנים, צומחים או מתפתחים - לעולם לא תשכח את מי שאנחנו.
הרמה העלאת מסלול - מרדף, יצירה, רודף, בנייה.
פתוח אימץ את הכוח האמיתי של פתיחות - הערכת ומינוף נקודות מבט מגוונות כדי למצוא פתרונות טובים יותר ולקבל יתרון.
יצירת השפעות אספקת הבדל - השפעה על אנשים וקהילות על שינוי חיובי.

KSU במבט חטוף

מדינת קנסאו, אוניברסיטה מקיפה הממוקמת בקמפוסים בפרברים בקנזאו ובמריטה מצפון-מערב למטרו אטלנטה, משפיעה על האזור, האומה והעולם. כאוניברסיטה השלישית בגודלה בג'ורג'יה ואחת ממוסדות הציבור הגדולים ביותר במדינה, במדינת קנסאו יש יותר מ- 35,000 סטודנטים המייצגים 92 מדינות.

אקדמאים איכותיים

מדינת קנזאו הוגבה לסיווג R2 - מוסד דוקטורט עם פעילות מחקרית גבוהה - על ידי סיווג קרנגי של מוסדות להשכלה גבוהה. באוניברסיטה כמעט 150 תכניות לתואר ראשון, שני ותואר שלישי.

ראשי תיבות

תוכניות עד וכוללות תארים לתואר שלישי המכינות את הסטודנטים לקידום עיסוקים מקצועיים הן אטרקטיביות במיוחד ומוצעות בכל מכללות האוניברסיטה. התוכניות האקדמיות עטורות הפרסים מייצרות את המספר הגבוה ביותר של מורים ואחיות בג'ורג'יה ובבית הספר העסקי השני בגודלה במדינה והמכללה ההנדסית השנייה בגודלה במדינה.

חיי הקמפוס

מוסד נמרץ הפרוש על פני שני קמפוסים, הכולל 130 בניינים ומתקנים לאקדמאים, פעולות, תרבות, בילוי ומגורים, ממוקם על יותר מ 587 דונם.

מדינת קנזאו, אשר הוקמה בשנת 1963 על ידי מועצת העצמאים של מערכת האוניברסיטה בגיאורגיה כבית ספר לנוסעים, הפכה לקמפוס יעד, בו מתגוררים יותר מ -5,200 סטודנטים בשמונה קהילות מגורים ייחודיות בקנזאו ובמריאטה. לסטודנטים השוכנים בקמפוס ולמי שנוסע יש גישה למגוון מלא של מתקנים, משאבים ופעילויות ברמה העולמית.

אזרחות מאורסת

מדינת קנסאו נבחרה לעשרת האחוזים המובילים של המוסדות באופן לאומי, על ידי קרן קרנגי, בשל מאמציה השיתופיים המתמשכים עם הקהילה הגדולה יותר.

ישנם יותר מ -250 ארגוני סטודנטים, המקיפים ממשלות סטודנטים ותקשורת, מועדוני לימודים משותפים, אתלטיקה, ארגוני אותיות יווניות, שגרירי קמפוסים, שירות קהילתי וסנגור.

גלובל טווח

החטיבה לענייני גלובליות של מדינת קנסאו מובילה מערך מקיף של תוכניות לימודיות, חינוכיות ושירותיות מטעם האוניברסיטה כולה תוך ניהול למעלה מ- 60 תוכניות לימודים בינלאומיות, המציעות יותר ממאה קורסים ומארגנות יותר מ -130 אירועי חינוך בינלאומיים מובחנים.

לאוניברסיטה יש שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים, ממשלתיים ועסקים ברחבי העולם, כולל CIFAL, מרכז ההדרכה הראשון של האו"ם שמתארח באוניברסיטה.

בוגרים

ב- KSU יותר מ -110,000 בוגרים ברחבי העולם.

גדל במחקר

באוניברסיטה חלה עלייה מהירה במימון המחקר הבסיסי - יותר מ -35 מיליון דולר בחמש השנים האחרונות, מה שהוביל לידע ותגליות חדשים על ידי סגל ההזדמנויות וההזדמנויות המועמדות לסטודנטים. בשנת 2019 הועלה האוניברסיטה לסיווג R2 כמוסד לדוקטורט עם פעילות מחקרית גבוהה.

מיקומים

קנזאו

כתובת
1000 Chastain Road
קנזאו, ג'ורג'יה, ארצות הברית

מריאטה

כתובת
1100 South Marietta Pkwy
מריאטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך