קרא את התיאור הרשמי

על אודות

מודל חינוכי ייחודי

כמעט בכל מכללה לאחרונה מדברים על חינוך חווייתי. זה בגלל שזה עובד. בג'ונסון

אנו מציעים שילוב אופטימלי של פיתוח אינטלקטואלי, חינוך ממוקד בתעשייה, חוויית עבודה, בניית קהילה, הזדמנויות למנהיגות ועומק נדיר של שירותי קריירה.

בג'ונסון

גישה זו היא דרך יעילה יותר ללמוד. באמצעות חוויות אלה, אתה תהיה מוכן באופן ייחודי לתעשיות המעבר יש את הגמישות להמשיך נתיבי קריירה אחרים מיזמים יזמיים.

הַאֲמָנָה

JWU הוא מוכר על ידי איגוד ניו אינגלנד איגוד בתי ספר ומכללות בע"מ (NEASC), באמצעות הוועדה שלה על מוסדות להשכלה גבוהה (CIHE). האגודה הלאומית העתיק ביותר accrediting האגודה, NEASC accredits מוסדות חינוך בינלאומי. הסמכה זו כוללת את ארבעת הקמפוסים של האוניברסיטה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Johnson & Wales University

בעולם הנתמך על ידי נתונים גדולים ומורכבים יותר, העובדים נדרשים לפענח את הנתונים במהירות וביעילות כדי לסייע לחברות לקבל החלטות עסקיות מושכלות יותר ולזהות הזדמנויות חדשות ל ... [+]

סקירה כוללת

בעולם הנתמך על ידי נתונים גדולים ומורכבים יותר, העובדים נדרשים לפענח את הנתונים במהירות וביעילות כדי לסייע לחברות לקבל החלטות עסקיות מושכלות יותר ולזהות הזדמנויות חדשות ליתרון תחרותי.

לחשוף דפוסים מוסתרים, מתאמים לא ידועים, מגמות השוק, העדפות הלקוח ומידע שימושי נוסף ב תואר שני של המדע JWU בניתוח נתונים.

עליך ליישם מודלים וכלים סטטיסטיים לפתרון בעיות בעולם האמיתי. השגת מיומנויות בכריית נתונים, ניתוח, ניהול ויזואליזציה, חיזוי, מודלים ואופטימיזציה וסימולציה כדי להכין אותך לאתגרים הטכניים והעסקיים שמציבים נתונים גדולים.... [-]

ארצות הברית Providence
ספטמבר 2019
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Providence Campus
Website
טלפון
800-342-5598
Miami Campus
טלפון
866-598-3567
Denver Campus
טלפון
877-598-3368
Charlotte Campus
טלפון
866-598-2427