קרא את התיאור הרשמי

מכללה לעסקים, אוניברסיטת מדינת אילינוי אודות המכללה ברוכים הבאים למכללה לעסקים ב ! מדינת אילינוי זה זמן מתאים לחקור את עולם עסקים - טכנולוגית מהפכה, שוק עולמי, ורוח נועזת של יזמות הזדמנויות מאתגרות ומרגשות אם אתה מתכונן להיות מנהיג עסקי בעתיד. ומדינת אילינוי היא המקום הנכון להיות בו. מה ההבדל בעסק כאן? הסטודנטים והבוגרים שלנו לספר לנו את ההבדל הוא:

קשרים אישיים עם סגל וצוות מוכשרים ונלהב.

פרויקטים משמעותיים בעולם האמיתי והתמחות בהכנת תלמידים לאתגרים הנוכחיים בעסקים ובתעשייה.

הזדמנויות לאינטראקציה ורשת עם בוגרים מוצלחים ומנהיגים עסקיים מוכחים.

תכנית לימודים מקיפים המספקות הכנה חזקה לעבודת צוות, טכנולוגיה, ניתוח, ומיומנויות מפתח אחרות אתה צריך כדי להצליח בעולם העסקים.

סביבת למידה היי-טק חדשה - בגירסת המאה ה -21 של מודל אוקספורד המכללה, ארבעת הסיפורים של הבניין לעטוף חצר באוויר פתוח. המתקן משתלב בסביבת קמפוס מכללה הקטנה עם נוכחות ארגונית וטכנולוגיות חדישות והמתקדמת.

עם המשך התמיכה של בוגרים, מנהיגים עסקיים, וחברים, אנו ממנפים את ההשפעה של המכללה על עולם העסקים ועל חייהם האישיים והמקצועיים של התלמידים שלנו. קח מבט מקרוב על כל הממדים של התוכניות העסקיות שלנו. תוכל למצוא שמדינת אילינוי היא אכן מקום מאוד מיוחד לתלמידים בעלי מוטיבציה ומוכשרים! המכללה של אוניברסיטת מדינת אילינוי של עסקים היא אחת האפשרויות הטובות ביותר להרוויח MBA, על פי 2012 המהדורה של עסקי בתי הספר 294 בסט, שפורסמה על ידי Princeton Review. הכללה בעסקי בתי הספר 294 בסט מדגישה את האיכות של תכנית ה- MBA של מדינת אילינוי ו למה זה הוא בחירה טובה ביותר לתלמידים להשתתף. בנוסף מכון אספן גם מדרג ה -32 תכנית ה- MBA של אוניברסיטת מדינת אילינוי בין מעבר גריי פסים גלובלי 100 התוכניות להכנת תלמידים לאחריות חברתית, אתית וסביבתית בעסקים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: