קרא את התיאור הרשמי

* IPSL Institute for Global Learning נרגש להודיע ​​על מלגה אוטומטית $ 8000 דולר עבור מעיינות אביב 2019.

IPSL Institute for Global Learning מגדיר מחדש את ההשכלה הגבוהה במאה ה -21 - מינוף שותפויות בין-לאומיות המבטלות את הגבולות בין האקדמיה לחברה, ומכוון במתכוון את חוויות הלמידה של התלמידים לאתגרים ולהזדמנויות בעולם של היום. הסביבה החינוכית הייחודית שלנו מאופיינת בקפדנות אינטלקטואלית, פתיחות, הדדיות, יצירתיות, הכישורים והנחישות להעצמה.

" IPSL", שנוסדה ב -1982, היא ארגון חינוכי המשרת סטודנטים, מכללות, אוניברסיטאות, מלכ"רים וסוכנויות שירות אחרות ברחבי העולם על ידי טיפוח תוכניות המקשרות בין שירות התנדבותי קהילה ולימודים אקדמיים.

בהתאם למסורת שלנו כחלוצים חינוכיים, IPSL השיקה לאחרונה את היוזמה החדשה ביותר שלנו ב -2010 ... ארגון קהילה ואקטיביזם חברתי או פשוט "COSA".

מה מניע את IPSL?

IPSL פועלת ליצירת מעורבות בין-לאומית אתית יותר, נגישה ובר-קיימא, על-ידי הקלת מערכות יחסים ולמידה בין תלמידים וסוכני שינוי חברתי ברחבי העולם. שלא כמו התמחויות, IPSL לא 'מציבה' תלמידים, אלא מציעה הזדמנויות לסטודנטים להתחבר לארגוני השינוי החברתי שלנו (השותפים שלנו) ב -4 מדינות.

כיום, IPSL, חברה רשומה לתועלת חברתית (B-Corp) , מציעה תוכניות מוסמכות ומוסמכות במלואן ותוכניות לימודים לתואר ראשון בתחום הלמידה, באוניברסיטאות ברחבי העולם - תוכניות שבהן למעלה מ -4,000 סטודנטים מ -400 אוניברסיטאות ומכללות ארה"ב ו -25 מדינות אחרות השתתפו. IPSL משקיעה מעל 83% מהכנסות התוכנית שלנו ישירות חזרה לקהילות שאנו משרתים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

IPSL Institute for Global Learning

באמצעות סדנאות השתקפות עצמאית ואופנתית של IPSL, "ארגון קהילתי ואקטיביזם חברתי" (COSA), "התלמידים מקבלים בסיס להיסטוריה ולנוהגי מפתח של בנייה קהילתית ומעורבות אזרחית, מתנד ... [+]

מאסטר לאמנויות בקהילה וארגוניזם חברתי (COSA) יש מובנית ללמוד בחו"ל במונחים והוא נועד לענות על הביקוש הבינלאומי למנהיגים אתיים אשר יכולים ביעילות לעסוק ולהקל על שותפויות ולהעצים קהילות.

בדומה IPSL Institute for Global Learning לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי

בוגרים חדשים התמקדו בנושאים הבאים:

פיתוח קהילתי,סוגיות בריאות גלובליות,צדק סביבתי,נכות,חינוך בינלאומישלום ופיוס,זכויות ילידים,פיתוח בר קיימא, ... ושדות מרתקים אחרים בתוך הפיתוח הבינלאומי... [-]
ארצות הברית פורטלנד פרו קוסקו קולומביה מדלין וייטנאם האנוי טנזניה ארושה יוון סלוניקי סמותראקי  + 9 יותר
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
13 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
IPSL Institute for Global Learning

תכנית הלימודים שתוכננה באופן עצמאי ומאושרת, המגיבה על נושאים חברתיים שוטפים, תואמת את אפשרויות השירות והמחקר ומשקפת את האינטרסים של התלמידים ואת המגמות העדכניות ביותר בתח ... [+]

תואר שני באמנויות בפיתוח בינלאומי

בדומה IPSL Institute for Global Learning תואר שני IPSL Institute for Global Learning קהילתית (COSA), הסטודנטים מוכנים לקריירה עם ארגונים ללא כוונת רווח, ממשל וקהילה באמצעות תוכנית בין-תחומית המשלבת הכשרה אקדמית קפדנית עם פיתוח מיומנות מעשית באמצעות התנדבות במספר מדינות. תלמידים הממשיכים בתוכנית IDS יידרשו לקחת מספר מינימלי של קורסי תיאוריה לפיתוח בחו"ל. *

בוגרים חדשים התמקדו בנושאים הבאים:... [-]

ארצות הברית פורטלנד פרו קוסקו קולומביה מדלין קרטחנה וייטנאם האנוי טנזניה ארושה יוון סלוניקי סמותראקי  + 10 יותר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
13 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית