קרא את התיאור הרשמי

כל הישג גדול מתחיל בחלום. אנו יודעים כי אנו רואים בחלומות שהפך למציאות מדי יום ביומו. מה האינטרס שלך, מה המטרות שלך, תינתן לך כל הזדמנות לרדוף אותם, ללא הצלחה, באוניברסיטת המשפחה הקדושה. נוסדה בשנת 1954 על ידי האחיות של המשפחה הקדושה בנצרת, הקדוש משפחה אוניברסיטת אוניברסיטה מקיף בן ארבע שנים מבוסס בפילדלפיה. כמחצית הסטודנטים 3500 של האוניברסיטה לומדים על בסיס מלא או חלקית בתוכנית לתואר ראשון המסורתית. התלמידים הנותרים הם מבוגרים הלומדים בתוכניות לתואר שני או לתואר מואץ מיועד למבוגרים עובד. יותר מ 45 לתואר זמינים ארבעה בתי ספר: אמנות ומדעים, מינהל עסקים, חינוך, סיעוד & למקצועות הבריאות בעלות הברית. המשך החינוך המואץ לתואר המוצעים על ידי החטיבה למידה מורחב. אוניברסיטת מבוססת על פילדלפיה מזרח קמפוס, המשמש כבית של התוכנית לתואר ראשון המסורתית מציעה קורסים בתוכנית לתואר שני. פילדלפיה מזרח קמפוס מציעה גם דיור עבור סטודנט במשרה מלאה לתואר ראשון. המשפחה הקדושה - ניוטאון ממוקם ניוטאון Township, באקס קאונטי, ומציע תוכנית לתואר ראשון, תוכניות לתואר שני בחינוך, ובחר קורסים התוכניות מואץ. תוכנן במיוחד עבור תלמידים בוגרים, המשפחה הקדושה - Woodhaven ב Bensalem Township, באקס קאונטי, המהווה בית לאגף למידה מורחב ולימודי המשך שלה לתואר מואץ. MBA מואץ של האוניברסיטה גם זמין בדרום פילדלפיה ב גלוריה דאי (ישן השוודים ") הכנסייה, הממוקם קולומבוס אווניו נוצרי סטריט. כבוד הפרט, על כבודו של האדם. בהשראת האחיות של המשפחה הקדושה בנצרת, אשר ייסד את האוניברסיטה, ערכים אלה הם בלב ליבה של המוסד שלנו. הם ערכים מלמדים כאן, אבל עוד יותר, הם ערכים חי כאן. הדאגה שלנו על ערכי מוסר וצדק חברתי מדריכי התוכניות שלנו ומעשיר את כל מה שאנחנו עושים. חזון בהשראת המסורת הקתולית חינוך וערכים של האחיות של המשפחה הקדושה בנצרת, בית הספר למינהל עסקים יוכרו האזורית ארצית לאספקת איכות גבוהה עסקיים החינוך הופך התלמידים לתוך מנהיגים אחריות חברתית של ספקי שירות אחרים. שליחות נבנה על יסוד של הרוח, את המשימה של בית הספר היא לספק חינוך גבוה עסקים איכותיים, בסביבת התלמיד במרכז המטפח מנהיגות, מודעות עולמית ורב תרבותית, ואחריות חברתית. בוגרי בית הספר יהיו בעלי ידע תפקודית בתחומים עסקיים את היכולת: עופרת אתית, לתקשר ביעילות, לחשוב באופן ביקורתי, לנצל הטכנולוגיה העסקית, לפתור בעיות, עבודה בצוותים, ו ניהול השינוי בית הספר מחויבת למצוינות אקדמית ושיפור מתמיד. ערכים אנו פועלים באופן המשקף את המחויבות העמוקה שלנו ואת האמונה: יושר, יושרה ואתיקה במאמצים כל, ענווה, חמלה וכבוד עבור כל, הוראה רלוונטיים, מאורסת חווייתית למידה כל התוכניות, איכות ייעוץ וליווי של תלמידים, יישומית מלגת הפדגוגית, המשך פיתוח מקצועי, ו מחויבות וחשבון לקהילה חינוכית אנו מחזיקים את עצמנו אחראים חי ערכים אלה ותרגול מה שאנחנו מלמדים.

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Holy Family University

מערכות המידע וניהול התוכנית מיועדת מקצועי עבודה עם תואר ראשון בכל תחום שרוצים לקדם את שלו / שלה בקריירה בתחום של ניהול מערכות המידע. ... [+]

מגיסטר למדעים בניהול מערכות מידע

עבור מקצועי, אשר צריכים להבין ולנהל מערכות מידע המבקש נוספת שלו / שלה בקריירה, תוכנית לתואר שני בניהול מערכות מידע מציע הזדמנות ללמוד תחומים חדשים של ניהול מערכות מידע כדי להשיג הבנה רחבה בתחום זה.

מערכות המידע וניהול התוכנית מיועדת מקצועי עבודה עם תואר ראשון בכל תחום שרוצים לקדם את שלו / שלה בקריירה בתחום של ניהול מערכות המידע. ... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Holy Family University

התוכנית לתואר שני בניהול משאבי אנוש מציע הזדמנות ללמוד תחומים חדשים של ניהול להשיג הבנה רחבה בתחומם או מאמץ. ... [+]

מגיסטר למדעים בניהול משאבי אנוש

עבור אנשי מקצוע משאבי אנוש המבקשים לקדם את הקריירה שלהם ויחידים המבקשים לקידום מקצועי בקריירה ניהולית, התוכנית לתואר שני בניהול משאבי אנוש מציע הזדמנות ללמוד תחומים חדשים של ניהול להשיג הבנה רחבה בתחומם או מאמץ.

הדחיפה העיקרית של התוכנית היא לצבור ידע של פרקטיקות הנוכחי בניהול משאבי אנוש.

אלה סטודנטים המעוניינים לקראת קריירות ניהול משאבי אנוש או ניהול כללי תגלו כי התוכנית עונה על צורכיהם. ... [-]

ארצות הברית Philadelphia
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית