Harrisburg University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Harrisburg University למדע וטכנולוגיה: תגלית מתחילה כאן

חדשנות גורמת לעולם להסתובב, Harrisburg University המדע והטכנולוגיה של Harrisburg University מסובבת את ההגה. כאן, דמיון ומדע מתמזגים כדי דגירת רעיונות ומנסחים פריצות דרך שמשנות חיים.

פרופסורים וסטודנטים של האוניברסיטאות רותמים את תשוקותיהם לצאת למסע גילוי. המתכון שלהם להצלחה משלב מחקרים קפדניים, חוכמה אקדמית וידע בעולם האמיתי. יחד, הם מפתחים טכנולוגיות מעוררות-נפש, מוצרים מסחריים מבוקשים, תהליכים יעילים ותכונות אינטלקטואליות יקרות ערך.

people, girls, women

מדוע ללמוד באוניברסיטת Harrisburg University ?

חדשני בעיצוב

רבים מהקריירות הצומחות במהירות במשק הן תחום הטכנולוגיה ולא בכדי: עסקים, ארגונים ציבוריים ואנשים פרטיים תלויים בטכנולוגיה יותר מתמיד. Harrisburg University למדע וטכנולוגיה של Harrisburg University מכינה אתכם להטביע את חותמכם בתחום זה המתפתח ללא הרף באמצעות תכניות לתואר שני המלמדות אתכם:

 • התיאוריות והמושגים האחרונים בתחום שלך
 • אסטרטגיות מעשיות ליישום מושגים אלה
 • יכולות עבודה שיתופיות
 • מיומנויות ניתוח כמותיות מתקדמות
 • קבלת החלטות ברמה הניהולית

________________________________________

דגש על ניסיון

חלק עיקרי Harrisburg University של Harrisburg University הוא לחבר בין תוכניות הלימוד שלנו לצרכים הקונקרטיים של העולם המקצועי. לכן אנו מתמקדים במתן תכניות תואר חוויתי שעוזרות לכם לסנתז את המושגים שלמדתם על פני תכנית הלימודים ולהביא אותם לעבודה.

המדריכים שלנו מחזיקים בתארים מתקדמים וניסיון קריירה מתקדם בתחומים שהם מלמדים, כך שתפיק תועלת מהתובנות המנוסות שלהם גם כשאתה מעצב משלך.

________________________________________

תוכן קורס מאושר על ידי מעסיק

בנוסף, אנו יודעים שהתכניות לתואר שלנו מלמדות את הכישורים והיכולות שרוצים מעסיקים גדולים בתחום. הסיבה לכך היא שביקשנו את התשומות שלהם. המועצה המייעצת המעסיק שלנו כוללת חברות כמו יבמ ולינקדאין.

הפרשנות שלהם עוזרת לנו לחדד את המוקד של הקורסים שלנו כדי להבטיח לך בוגר מצויד כדי לענות על הצרכים של מקומות העבודה הטכנולוגיים של ימינו.

________________________________________

סבירות יוצאת דופן

בנוסף לתכני הקורס המתקדמים וחיבור משופר לעולם העבודה, Harrisburg University עוברת את הקילומטר הנוסף על מנת להבטיח שהסטודנטים שלנו מבצעים השקעה משתלמת. מחירי הלימוד התחרותיים ביותר שלנו משתווים לטובה עם מכללות פרטיות רבות אחרות.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

פריצות דרך

ילידי Harrisburg University , שם המחקר מעורר חדשנות ומניע את ההתקדמות בסטודנטים, בפקולטה, בקהילה ובעולם.

יש לנו סיפורים מעוררי השראה לספר:

 • שיפור האנושות באמצעות מדע וטכנולוגיה. אנו יוצרים מבחן פורץ דרך לאיתור דמנציה בשלביו הראשונים. חלק מהסטודנטים עובדים עם המכונים הלאומיים לבריאות כדי לחשוף את המקורות של התמכרות למשחקי וידאו.
 • הגדלת ייצור המזון ושיפור הסביבה. ההתחלה של פרופסור אחד של HU באמצעות טכנולוגיית חישת מים כדי להגדיל את תשואות היבול, משכה הון סיכון 2.3 מיליון דולר. לוח המחוונים הדיגיטלי שלנו לנתוני איכות מים מעניק לדיילים הסביבתיים תובנות חדשות על המידע שמניע את החלטותיהם.
 • התגברות על מחסומי למידה על רקע גזעי, מגדרי וסוציו-אקונומי. משחק סלולרי ייחודי שנוצר על ידי תלמידי האוניברסיטה והפרופסורים שלהם מלמד אסטרונומיה אפילו תוך שהוא בודק את ההבדלים שהתלמידים מביאים ללמידה באמצעות מכשירים ניידים.

אלה רק כמה מהפריצות דרך המרתקות שמתרחשות מדי יום באוניברסיטת Harrisburg University .

2019-2020 דירוגים אקדמיים

 • אוניברסיטת STEM # 1 בארה"ב (מגזין Livewire תאגידי)
 • האוניברסיטה הבינלאומית מספר 1 בשנה (מגזין התובנות האקדמיות של ארה"ב)
 • הטוב ביותר ללימוד מבוסס צוות בניהול פרויקטים (OnlineMasters.com)
 • המכללות הטובות ביותר בארה"ב לסטודנטים מהודו (סקירת השכלה גבוהה)
 • # 8 המסטרים הטובים ביותר בניהול פרויקטים (OnlineMasters.com)
 • מס '8 לתואר שני המקוון המשתלם ביותר במדעי נתונים (DataScienceDegreePrograms.net)
 • # 10 התוכניות המובילות בעולם לניהול פרויקטים (PMI: מכון לניהול פרויקטים)
 • # 21 האוניברסיטה האזורית החדשנית ביותר בצפון (חדשות ארה"ב ודוח עולמי)
 • # 25 התוכניות הטובות ביותר למדעי נתונים

סיפור Harrisburg University

Harrisburg University למדע וטכנולוגיה היא מוסד חינוכי פרטי, ללא מטרות רווח, בעל הסמכה מלאה, המציע תוכניות לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים בתחומי STEM. Harrisburg University פתחה את שעריה ב- 25 באוגוסט 2001 והפכה אותה לאוניברסיטה הצעירה ביותר בפנסילבניה. האריסבורג בירכה את המחזור הראשון שלה, הכולל 113 סטודנטים, וכיום זה ביתם של מעל 6,000 סטודנטים ממעל ל -100 מדינות.

מיקומים

האריסבורג

כתובת
326 Market St
17101 האריסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך