Harrisburg University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות HU

יש כל כך הרבה שזה נהדר Harrisburg University . קשה לבחור מה הסיבה הטובה ביותר ללמוד כאן במכללה. להלן כמה מהדברים שהסטודנטים שלנו אומרים שהם הכי Harrisburg University :

 1. אנו ידועים בתוכניות התואר המצטיינות שלנו למדע וטכנולוגיה המובילות לקריירה נהדרת.
 2. אנו מציעים אחת הדרכות הנמוכות ביותר לחינוך אוניברסיטאי פרטי בפנסילבניה, ומגבירה זאת על ידי מלגות נהדרות וסיוע כלכלי אחר.
 3. סטודנטים ממגוון 110 מדינות, גוף הסטודנטים שלנו הוא אחד המגוונים האתניים ביותר בקרב המכללות הפרטיות. אז לא משנה מי אתה, תרגיש בבית.
 4. כל רב סרן דורש התמחות כך שמובטח לך שתקבל ניסיון בעולם האמיתי המוערך על ידי מעסיקים.
 5. הקמפוס שלנו ממוקם בלב העיר הריסבורג בעיר הבירה המשגשגת של פנסילבניה, שם יש הזדמנויות אדירות להתמחות, משרות ובילויים.
 6. אנו מציעים תוכניות המחברות את התלמידים שלנו לקהילה העסקית לחונכות ובניית רשת - נכס ענק בקריירה.
 7. מדורג במקום ה -1 במדינה בקרב מכללות פרטיות למציע מלגות.
 8. נקרא אוניברסיטת STEM של השנה על ידי חברת LiveWire.
 9. דירות חדשות בסגנון דירה מעבר לרחוב מהשיעורים שלך.
 10. הפקולטה משלבת את החוויה התאגידית והתעשייתית שלהם בפרויקטים מעשיים.
 11. התחל לקחת שיעורים בבגרות שלך בשנה הראשונה שלך.

היסטוריה קצרה של Harrisburg University

Harrisburg University למדע וטכנולוגיה של Harrisburg University הוקמה ב- Commonwealth of Pennsylvania ב- 12 בדצמבר 2001, והפכה אותה לאוניברסיטה הראשונה במדעים וטכנולוגיים ממוקדים ללא מטרות רווח שהוקמה בפנסילבניה במשך יותר ממאה שנה. Harrisburg University הוקמה כדי לתת מענה לצורך של אזור הבירה בהזדמנויות חינוכיות מוגברות בקריירות מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM) והיא מייצגת צעד חשוב למשוך, לחנך ולשמור על כוח העבודה המגוון של הידע מבוסס פנסילבניה של פנסילבניה. .

הצורך באוניברסיטה חדשה

בשנת 1981 הייתה האריסבורג עיר תעשייתית אשר ענף הייצור שלה נמצא במגמת ירידה והיא נרשמה כעיר השנייה במצוקה במדינה. משרות מיומנות בעלות שכר גבוה כבר לא נוצרו כמו שהיו פעם, והאיזור היה חסר כוח אדם משכיל המסוגל לשגשג בכלכלה מבוססת הידע הגוברת באזור. בנוסף, למרות 20 מכללות אחרות בסמיכות, האזור סבל מנקז מוח טכני.

מנהיגי הקהילה הכירו בכך שצריך כיוון חדש לאזור. תוך ניצול כוחה של האריסבורג כבירת מדינה, החליטו מנהיגים אלה לבנות בסיס תעסוקתי יציב יותר ולהחיות את כלכלתו על ידי יצירת מוסד להשכלה גבוהה משלה המוקדש למתן מענה לדרישות הטכנולוגיות והמדעיות של כוח עבודה מהמאה ה -21. קבוצה זו של מנהיגים עסקיים, ממשלתיים ואקדמיים העריכה את הצרכים הספציפיים של כלכלה חדשה זו, החל מחינוך ותעשייה וכלה במיסים ותחבורה. מה שהתברר היה החשיבות של קישור חינוך להתפתחות כלכלית.

לקבוצה היה ברור שהשכלה גבוהה ומערכות מיומנות חדשות נדרשות לצמיחת משרות ככל שעידן הטכנולוגיה המתעוררת וחומרים חדשים הביאו מוצרים ותהליכים מתוחכמים יותר לתעשייה, למשרד העסקי ולסביבה הקמעונאית. הייצור כבר לא היה מיומנות נמוכה וחוזרת על עצמה, אלא היה כרוך בידע טכני גבוה יחד עם קבלת החלטות חזקות וכישורי בניית צוות. צווארונים כבר לא היו כחולים או לבנים והעובדים יצטרכו לאמץ למידה לאורך כל החיים כדי להמשיך לבנות כישורים חדשים ולשגשג במקום העבודה.

עם מעט מדי עובדים בעלי השכלה טכנולוגית זמינים, הצמיחה הכלכלית של האזור הייתה תלויה יותר מדי בסקטורים עם משרות בעלות שכר נמוך יותר וסיכויים ארוכים לטווח הארוך. היינו בסכנה להפוך למה שמנהיג עסקי אחד תיאר "כלכלת מחסנים.

חינוך יצטרך להדגיש מדע וטכנולוגיה, מכיתות לימוד תיכוניות ועד אולם ההרצאות במכללה ובאוניברסיטה. אך באזור של שני מיליון איש, שהריסבורג הייתה העיר הגדולה ביותר כמו גם בירת המדינה, לא היו מוסדות לארבע שנים שהתמקדו בעיקר במדעים ובטכנולוגיה. לאזור הייתה נוכחות חזקה במכללות קהילתיות ומספר מוסדות אמנויות ליברליות נחשבות מאוד, אך אף אחד מהם לא התמקד בנושאי הליבה שכלכלה צומחת ומשתנה דרשה: STEM - מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה. יתרה מזאת, האוניברסיטאות באזור הראו עניין מועט בהצעת תכניות שהתרכזו בנושאי STEM באופן בלעדי, שלא הותירו ברירה אלא ליצור אוניברסיטה חדשה לחלוטין מאפס.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

קישור השכלה גבוהה לפיתוח כלכלי אסטרטגי

היכנסו Harrisburg University המדע והטכנולוגיה של Harrisburg University , מוסד חינוך עירוני פרטי המספק יכולות המעודדות ניווט מוצלח של קריירות STEM על ידי כל הסטודנטים. Harrisburg University פתחה את שעריה ב- 25 באוגוסט, בברכה המחלקה הראשונה שכללה 113 סטודנטים. האוניברסיטה מייצגת התפתחות כלכלית מבוססת STEM והיא הפכה לתכנית של חדרי המסחר ברחבי הארץ כדי לעמוד בדיבידנדים הכישרוניים שלהם.

המשימה העיקרית במשימה של Harrisburg University היא קישור חינוך לצרכים עסקיים באזור. הרבה לפני שקיבלנו בקשה יחידה, ההנהלה הבכירה נפגשה עם יותר ממאה מנהלים ראשיים מחברות ברחבי חבר העמים כדי לקבוע את צורכי כוח האדם שלהם. בהתבסס על התשובות האוניברסיטה עיצבה את תוכנית הלימודים שלה. חברי התעשייה האזורית משתתפים גם בפיתוח תכנית הלימודים של האוניברסיטה ומשתתפים כחברים בפקולטה לתאגידים וייעוץ בתוכנית. בנוסף, סטאז 'מרובה הוא חובה.

מיקומו של קמפוס האוניברסיטה נמצא בסמוך לרבים מהעסקים שבהם משרתים סטודנטים של האוניברסיטאות. מערכת יחסים הדדית זו מאפשרת לסטודנטים לצבור ניסיון בעבודה אמיתית בתחום הטכנולוגיה העסקית ולחברות להשיג עובדים מוסמכים מראש אותם הם יכולים לחנך ולהכשיר לצרכים הספציפיים של הענף שלהם. על ידי התאמת התארים המסורתיים לתואר ראשון עם פיתוח כוח אדם מבוסס מדע ופיתוח טכנולוגי, HU מסייע בהמרצת צמיחה של כלכלה מבוססת ידע במרכז פנסילבניה, להציב את כוח העבודה של האזור להשתתף בהצלחה בכלכלה מבוססת הידע של המאה ה -21.

האוניברסיטה מקבלת תמיכה חיצונית מהמגזר התאגידי, מאנשים פרטיים והממשלה הממשלתית והפדרלית. חברות הון 500 וחברות מובילות אחרות כמו הרשי, חברת סלקט רפואי, PPL, גאנט פלמינג, חברת ציוד האחים קליבלנד, טייקו אלקטרוניקה וביטוח לאומי פן תומכים כולם באוניברסיטה.

מודל הלמידה החווייתית של האוניברסיטה, בשילוב עם הכנה ופיתוח של קריירה, הוביל לשותפויות המתאימות למשימה ולחזון של האוניברסיטה. עם מועצת נאמנים חזון וצוות ניהול מנוסה, Harrisburg University ממוקמת היטב לצמוח, לשגשג ולענות על קריאת ה- Commonwealth לכוח עבודה מבוסס STEM.

הַאֲמָנָה

 • Harrisburg University מדע וטכנולוגיה של Harrisburg University מוסמכת על ידי ועדת מדינות התיכון להשכלה גבוהה, 3624 מרקט סטריט, פילדלפיה, פנסילווניה, פ.א. הסמכת חינוך.
 • ההנפקות לתכנית מורשות על ידי המחלקה לחינוך בפנסילבניה, הלשכה לחינוך על-תיכוני וחינוך מבוגרים, רחוב 333, האריסבורג, PA 17126.
 • נציבות מרילנד להשכלה גבוהה העניקה אישור לאישור להפעלה במרכז החינוך הגבוה להשכלה גבוהה בדרום מרילנד לתואר שני במדעים בטכנולוגיות למידה ותואר שני במדעים בהנדסת מערכות מידע וניהול.
 • אושר להשתתף בתואר IV הפדרלי, תכניות סיוע לתלמידי HEA על ידי משרד החינוך האמריקני, 7
 • אושר על ידי מחלקת החינוך בפנסילבניה עבור ותיקים ותלויים זכאים לקבלת הטבות חינוך באמצעות מינהל הוותיקים.
 • אושר על ידי מנהל הוותיקים להשתתף בתוכנית "סרט צהוב".
 • אושר על פי החוק הפדרלי על ידי המחלקה לביטחון פנים - הגירה ואכיפת מכס של ארה"ב (DHS-USICE) כמוסד כשיר למערכת מידע על סטודנטים וחילופי מבקרים (SEVIS) כדי לרשום סטודנטים שאינם עולים.
 • הסכם ביטוי עם מוסד אחר להשכלה גבוהה מאפשר לסטודנטים הרשומים לתכניות מקוריות מסוימות להעביר נקודות זכות לתכניות תואר ספציפיות באוניברסיטה. לאוניברסיטה יש הסכם ביטוי עם המוסדות הבאים: המכללה הקהילתית האריסבורג; המכללה הקהילתית במחוז בולטימור; מכללת קהילת Lehigh Carbon; בית הספר לחוסית לאמנות. מתקיימים הסכמי ביטוי נוספים עם מוסדות השכלה גבוהה שונים.
 • הסכם קונסורציום עם מוסד אחר להשכלה גבוהה מאפשר לסטודנט להישאר רשום לאוניברסיטה תוך שהוא לוקח נקודות זכות במוסד האורח. לאוניברסיטה יש הסכם קונסורציום לקורסים מסוימים בננו-ביוטכנולוגיה עם אוניברסיטת פנסילבניה - אוניברסיטת פארק קמפוס, ובאוניברסיטה יש הסכם קונסורציום לקורסים מסוימים במדעי המחשב עם אוניברסיטת סנט פרנסיס.
 • המאסטר למדעים בניהול פרויקטים הוסמך על ידי מרכז ההסמכה העולמי מהמכון לניהול פרויקטים. תכנית ה- MS של HU בניהול פרויקטים היא אחת מתוך 110 תוכניות בלבד ברחבי העולם להשיג הסמכה זו. מרכז ההסמכה הגלובלי לתוכניות חינוך לניהול פרויקטים (GAC) הוא גוף הסמכה אקדמי עצמאי עם מדיניות, נהלים ותקנים לפרויקטים, תכניות, ניהול תיקים ותכניות קשורות ברמת התואר הראשון, התואר הראשון והדוקטורט.

מיקומים

האריסבורג

כתובת
326 Market St
17101 האריסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית