Harding University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

אנו קהילה המבקשת לתמוך ולאתגר את תלמידינו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. המשימה שלנו היא לספק חינוך איכותי שיוביל להבנה ולפילוסופיית החיים העומדים בקנה אחד עם האידיאלים הנוצריים.

הִיסטוֹרִיָה

הרדינג החל כמכללה בכירה בשנת 1924, כאשר שתי מכללות זוטרות, ארקנסו כריסטיאן קולג 'והרפר קולג', מיזגו את מתקניהן ונכסיהן, אימצו את השם החדש של הרדינג קולג ', ונמצאו בקמפוס של ארקנסו כריסטיאן במורילטון, ארק. הוקמה בשנת 1915 בהארפר, קנדה, וארקנסו כריסטיאן הוסמך בשנת 1919.

עם סיום המחקר שהחל במאי 1978 אישר חבר הנאמנים את שינוי המחקר המומלץ של הרדינג למעמד האוניברסיטה, וב- 27 באוגוסט 1979 שמו של המוסד הפך רשמית Harding University .

המכללה נקראה לזכרו של ג'יימס א 'הרדינג, מייסד שותף ונשיא ראשון של בית הספר לתנ"ך נאשוויל (כיום אוניברסיטת דייוויד ליפסקומב) בנאשוויל, טנס. דרשן, מורה ומחנך נוצרי, ג'יימס א' הרדינג נתן השראה לחבריו לעבודה. ומתקשרים עם התלהבות מהחינוך הנוצרי שנותרה מסורת משמעותית באוניברסיטת Harding University .

עם המיזוג JN ארמסטרונג, שכיהן חמש שנים כנשיא הארפר, הפך לנשיא מכללת הרדינג, ו- AS Croom, נשיא ארקנסו כריסטיאן במשך שנתיים, הפך לסגן נשיא לענייני עסקים. בשנת 1934 הועבר הרדינג לאתרו הנוכחי בסירסי, ארק, בקמפוס של מוסד נשים לשעבר, מכללת גאלווי.

אחד מבוגריו הראשונים של הרדינג, ג'ורג 'ס' בנסון, חזר מעבודת המשימה בסין בשנת 1936 בכדי לתפוס את נשיאות עלמאתו. המחנך הנמרץ כיוון במהירות את המכללה מתוך חבות עמוקה ופתח בה למסע ליציבות פיננסית, הכרה לאומית והסמכה אקדמית. כאשר פרש ד"ר בנסון בשנת 1965, 29 שנות שירותו הבלתי נלאה ניכרו בקמפוס של מיליוני דולרים, בהסמכה אזורית, בפקולטה חזקה ובגוף הסטודנטים ההולך וגדל. ד"ר בנסון נפטר בדצמבר 1991 ונקבר בסירסי.

ד"ר קליפטון ל 'גנוס ג'וניור, בוגר 1943, כיהן כנשיא בין השנים 1965 עד 1987. לשעבר יו"ר מחלקת ההיסטוריה וסגן נשיא המכללה, ד"ר גנוס שמר בחייו את דרכו של קודמו להצטיינות בכך שהוביל תוכנית לשיפור הקמפוס. והרחבה. במהלך ניהולו עלתה ההרשמה מ -1,472 בסתיו 1965 ל -2,767 בסתיו 1986. נבנו שבעה בניינים אקדמיים גדולים, ארבעה בתי מגורים גדולים וכמה דירות סטודנטים נשואים. תוספת של מיליון דולר לבניין המדע הושלמה בשנת 1984. כמו כן שופצו ו / או הורחבו שישה בניינים אקדמיים. תוכנית סיעוד, תכנית העבודה הסוציאלית, תכנית המשימה המכינה, בית הספר למקרא (עם תכניות בסירסי ובנסאו, איי בהאמה), ותכנית Harding University בפירנצה (איטליה) פותחו במהלך ניהולו. בממפיס, טנס, בית הספר לתואר שני לדת חווה צמיחה משמעותית, קיבל הסמכה מטעם האגודה הדרומית והוסיף את התואר דוקטור למשרד לתוכניתו. עם פרישתו הפך ד"ר גנוס לקנצלר הראשון של הרדינג, ולכבודו כינה מועצת הנאמנים את מתחם החינוך הגופני כמרכז האתלטיקה קליפטון ל. גאנוס הבן.

ד"ר דייוויד ב 'ברקס הפך לנשיא הרביעי של הרדינג במאי 1987. בוגר 1965, הוא חבר בפקולטה מאז 1967 ובעבר שימש כדיקן בית הספר לעסקים. כפרופסור לעסקים ומנהל התוכנית ללימודי אמריקה, ד"ר בורקס קיבל את פרס המורה הנכבד בשנים 1974 ו- 1986. רו"ח, בדימוס, טקסני ויועץ, כתב את "האלטרנטיבה הנוצרית לסימולציה של ניהול עסקי ואסטרטגי". הוא הנהיג את הקורס באתיקה עסקית נוצרית, דרישה לכל מגמות העסקים. הוא בעל תואר דוקטור במינהל השכלה גבוהה מאוניברסיטת פלורידה. בהנהגתו, האוניברסיטה חוותה צמיחה שיא בהרשמה ונתינה, וחשוב מכך, ממשיכה לשים דגש משמעותי על עבדות נוצרית.

ד"ר בורקס פרש מהנשיאות במאי 2013. עם פרישתו הפך לקנצלר הרדינג, וד"ר גנוס הפך לקנצלר האמריטוס הראשון. לד"ר בורקס עדיין יש משרד בקמפוס והוא פעיל בקהילת הרדינג. לאחר שכיהן 73 שנים בצוות Harding University , הקנצלר אמריטוס קליפטון לויד גנוס, ג'וניור נפטר ב -9 בספטמבר 2019, בגיל 97.

ד"ר ברוס ד. מקלארטי הפך רשמית לנשיא החמישי של הרדינג ב -1 ביוני 2013. לפני שמונה לנשיא היה ד"ר מקלארטי סגן נשיא האוניברסיטה לחיים רוחניים במשך שמונה שנים. לפני עבודתו בהרדינג, הוא היה שר הדוכן בכנסיית כנסיית המשיח בסירסי בין השנים 1991-2005. לפני שהגיע לסירסי, הוא הטיף בקוקוויל, טנסי; ממפיס, טן; מרקס, העלמה; וויליפורד, ארון. הוא ואשתו, אן, בילו גם הם במרו בקניה כמיסיונרים.

ד"ר מקלארטי סיים את לימודיו בשנת 1978 עם תואר ראשון במקרא מכללת הרדינג. בשנת 1982 הוא קיבל את M.Th. מבית הספר לתיאולוגיה של הרדינג. הוא קיבל את ה- D.Min. מסמינר תיאולוגי אשלנד (אוהיו) בשנת 2010. ד"ר מקלארטי קיבל את פרס הבוגרים המצטיינים מטעם המכללה לתנ"ך ומשרד בהרדינג בשנת 1999. הוא כתב מאמרים למגזין הנוצרי של המאה ה- 21, מגזין Upreach, Image Magazine, The Gospel Advocate, ומגזין הכנסייה והמשפחה של הרדינג. בנוסף לכתיבת מאמרים, הוא גם כתב ספר "מסע האמונה: הליכה עם ישו דרך הבשורה של יוחנן" שראה אור בשנת 1997.

במהלך נאומו הפתיחה שלו, 20 בספטמבר 2013, טבע ד"ר מקלארטי את הביטוי "קהילת שליחות" כהגדרה למה שהרדינג היה, הוא ומטרתו להפוך. הוא מקווה להמשיך לקרב את קהל הסטודנטים, אנשי הסגל והצוות כקהילה כאשר כולם פועלים לשרת את אלוהים וזה את זה.

מיקומים

Searcy

כתובת
East Market Avenue,915
72149 Searcy, ארקנסו, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך