HAC Leadership & Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הכירו אותנו

מנהיגות HAC

127231_2.png

בנוסף, HAC פועל ברוח לוביסטית בארצות הברית של אמריקה, מקדם ומחזק את התפתחות הקהילה ההיספנית בזירה הבינלאומית. זו הסיבה, מעל הכל, רשת רשת בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר.

HAC זכו במספר פרסים בתחום היחסים הבינלאומיים ופיתוח הלובי ההיספני בארצות הברית, בדרך זו השגנו ברומא את "הפרס הבינלאומי לבית הספר לעסקים ברומא", בספרד "פרס אמיליו קסטלאר הלאומי". ו"פרס מיוחד לקרן שבוע הנשים במדריד ".

"אנו מונעים מהצורך להציב אתגרים בפני מנהיגי העולם. זה מושג על ידי מחויבותם לאתגרים החדשים שהחברה מציבה ושמעמידים דורות חדשים בבדיקה. חזון עולמי של העולם בו אנו חיים יביא אותנו לחזקה ויגרום לנו להבין לאן אנו הולכים. " ריי קזורלה, מנכ"ל HAC Leadership

אסטרטגיית HAC

"אסטרטגיית HAC" היא מפת הדרכים שנועדה לפתח את קווי הפעולה שיחשבו כפעילות התמצאות וארגון. מסגרת אסטרטגית שתוכננה כתוצאה מההתפתחות הטבעית והעתידית של בית ספר לעסקים צעיר המבקש לשפר ולגבש את קיומו.128614_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

ארבעת הצירים של HAC

  • יכולת עבודה
  • מצוינות חינוכית
  • משיכת כישרון
  • הפנמה

הכשרה בערכים אנושיים

חינוך הומניסטי מעשיר מנקודת מבט אישית ואינטלקטואלית, דלק חשיבה ביקורתית ומציע את המרחק הדרוש לגיבוש דעתו האישית ולהבנת המורכבות של העולם של ימינו.

בעזרת הכשרה הומניסטית זו אנו עוזרים לתלמידים לגלות אפשרויות חדשות ומטפחים את היצירתיות שלהם , מה שנותן להם את האפשרות לאמץ תפקיד חדשני ויזמי בעולם גלובלי, כך שיהפכו גם הם לצירי שינוי.

הפנמה

HAC מוגדר במשימתו, כבית ספר לעסקים, של ייעוד בינלאומי. בינלאומי הוא אחד הכלים להשגת יעדי האיכות שלו בהוראה, מחקר והעברת ידע.

אסטרטגיית הבינלאומי שלנו עוברת שלוש קווי פעולה בסיסיים: (ניידות, שיתוף פעולה ושיתוף פעולה ורכישת כישרונות).

הניידות צריכה לתת אפשרות לסטודנטים, לפרופסורים ולצוות המינהל שלנו לעבוד באוניברסיטאות יוקרתיות בעיקר באמצעות תכניות חילופי דברים.

שיתוף פעולה עם מוסדות אחרים חייב לאפשר לסטודנטים ולפרופסורים להיפגש ולהעלות חוויות הוראה חדשות ולפתוח תחומי מחקר חדשים עם אוניברסיטאות יוקרתיות. שיתוף פעולה עם מדינות מתפתחות תורם לבניית אוניברסיטה תומכת יותר ומחויבת למציאות חברתית.

גיוס כישרונות נועד לבחור את התלמידים הטובים ביותר, במיוחד בתוכניות החינוך המנהלי שלנו, ולמשוך את מיטב המורים.

כדי לקדם יעדים אלה, אנו נותנים חשיבות מיוחדת לבריתות אסטרטגיות עם גורמים אחרים באמצעות קונסורציות ורשתות.128611_rsz_bruce-mars-xj8qrwvuoes-unsplash.jpg

פילוסופיה של HAC

מנהיגות HAC

מנהיגות HAC

כך, מבית הספר שלנו, אנו יוצרים ומפתחים פעולות יצרניות, בפן האקדמי ומתצורה המבוססת על ערכים. אנחנו תמיד אומרים ומתגאים בכך שהאוצר הגדול ביותר שלנו הוא האנשים, אלה שהם חלק מה- HAC והפרויקט כולו. אנשים מחויבים שמטרתם לא רק העברת ידע, אלא להשאיר מורשת לאדם .

"רווחת האוכלוסייה פירושה הרבה יותר מאשר לחיות מעל או מתחת לקו העוני. וההתקדמות היא הרבה יותר מהכסף שמדינות מייצרות. "

באמצעות תכניות תואר שני במנהל עסקים, תכניות מנהלים, חדשנות חברתית והעצמת נוער, בשפות ותכנית ועידת המנהיגות שלנו, אנו מנסים לקדם יכולת תעסוקה, חדשנות, יצירתיות ויזמות , לשרטט ולבצע תוכניות לביצוע פעולה העונה על צרכי החברה והשווקים.

אנשים מצליחים לצאת מהעוני בעזרת השכלה, כישורים ותעסוקה. הכל על סגירת פערים היסטוריים של מגדר, אתניות, גזע וגישה לצדק. בקיצור, לחיות בכבוד ובגישה להזדמנויות.

127228_4.jpg

מטרה לשנת 2020 היא להפחית באופן משמעותי את חלקם של הצעירים שאינם מועסקים ואינם לומדים או מקבלים הכשרה. כדי להשיג זאת עלינו לערב קרנות, ממשלות וארגונים, שנותנים הזדמנויות לאנשים עם משאבים נמוכים והימורים על כישרון.

המטרה לשנת 2030 היא להשיג תעסוקה מלאה לכל הגברים והנשים, כולל צעירים ואנשים עם מוגבלויות, כמו גם שכר שווה עבור עבודה שווה ערך.

ואנחנו מאמינים באמונה שלמה שאפשר מצד אחד ליצור בריתות בין בתי ספר לעסקים; ומצד שני הכשרת אנשי מקצוע המסוגלים להיות סוכני שינוי ומחוללי עושר עבור עצמם .

אך לשם כך, נדרש גם כל פרט לקחת את ההובלה בתוך הקהילה שלהם וכי ארגונים ומוסדות יתרמו להעצמת הקהילות. במובן זה אנו מאמינים שעלינו להתחיל מהאישי, כלפי הכלל.

החל ממנהיגות אישית, לקראת הקולקטיב: העצמת בני נוער, נשים וקבוצות הנמצאות בסכנת הדרה בגלל סיבות כלכליות-חינוכיות או מוגבלות. לפיכך, המשימה של המכללה ההיספנית-אמריקאית היא להנחות ולאמן בכל הרמות ליצור מנהיגים שהם צירי שינוי בחברות שלהם.

אנו מאמינים באמונה שלמה שניתן להשיג דברים גדולים כאשר אתה מהמר על חופש כל המדינות והכשרה אקדמית וערכית . זו המשימה של בית הספר הזה ותרומתנו הקטנה לעולם.

כאשר המכללה ההיספנית האמריקאית החלה את דרכה, הם אמרו לנו ש'שינוי העולם 'היו דברים של מנהיגים משפיעים. כעת, זמן מה לאחר מכן, אנו יודעים שאם כולנו מבצעים פעולות קטנות, נוכל לתרום את גרגר החול שלנו לשם כך. זה שווה את זה, אני מבטיח לך!

127227_6.jpg

מיקומים

ניו יורק

כתובת
228 East 45th Street
New York, 10017

ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

מדריד

כתובת
Avenida Córdoba 15, 4º Planta
Madrid

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

סביליה

כתובת
Calle Leonardo Da Vinci 20
Sevilla

סביליה, אנדלוסיה, ספרד

מורציה

כתובת
Calle Frutos Baeza 3, 2ºC
Murcia

מורציה, אזור מורסיה, ספרד

מלאגה

כתובת
Cortina del Muelle, 23
Málaga

מלאגה, אנדלוסיה, ספרד

בואנוס איירס

כתובת
Galvan Street 3256
Autonomous City of Buenos Aires
Argentina

בואנוס איירס, בואנוס איירס, ארגנטינה

וושינגטון

כתובת
McDonough School of Business,
Georgetown University,
Washington DC

וושינגטון, מחוז קולומביה, ארצות הברית

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: