קרא את התיאור הרשמי

הניסיון שלנו גורם לנו נהדר. תאר לעצמך מה הוא יכול לעשות בשבילך.

כמעט 100 שנים של מצוינות פירושו שאנו יודעים כיצד ליצור השפעה עסקית מתמשכת ומשמעותית.

מעבר: חוזה את העתיד של העסק

עסקים הוא רכב המסוגל לספק השפעה משמעותית, מתמשכת על החברה. אימוץ השקפה זו פותח את היכולת הקולקטיבית שלנו לחדש בדרכים החשובות ביותר בנושאים הדחופים ביותר. במשך קרוב ל -100 שנה, Goizueta Business School מהווה בסיס הדרכה למנהיגים מובילים ומעבדה לתובנות רבות עוצמה. ההיסטוריה שלנו כוללת אתוס של אתיקה עסקית, ומעצימה את כולנו כדי לחתור לכל התקדמות לאורך החיים. על ידי ניווט בתלות ההדדית המורכבת של עסקים וחברה, אנו מבקשים לכנס את המוחות הבהירים ביותר כדי לפתור את הבעיות הגדולות ביותר עם יושרה, כושר המצאה וחריטה. ללא שם: זהו Goizueta מעבר.

היסטוריה של עיצוב העתיד.

באמצעות הכונן, התמדה, ורעיונות נועזים, שמו שלנו, רוברטו Goizueta היה מסוגל לטפס בסולם ניהול למיקום העליון של קוקה קולה החברה ולהוביל אותו לשגשוג חסר תקדים. תחת הנהגתו, שווי השוק של מניות קוקה קולה עלה מ -4 מיליארד דולר ב -1981 ל -145 מיליארד דולר ב -1997.

רוברטו ג

השם שלנו היה אחד המנהיגים העסקיים הגדולים של המאה ה -20. במהלך 16 שנות כהונתו בחברת קוקה קולה, רוברטו גויזואטה הגדיל את ערכו מ -4 מיליארד דולר ל -145 מיליארד דולר - ובכך הבטיח את מקומו בין "התאגידים הנערצים ביותר באמריקה", כפי שפורטו על ידי פורצ'ן. בעת בניית העסק, Goizueta גם תרמו באופן משמעותי את ההתקדמות של אמורי ואת בית הספר לעסקים.

לאורך חייו, Goizueta היה מונע על ידי סקרנות, אומץ רוחני, ואת היושרה. אנו שמחים לחלוק את שמו ולחיות את הערכים שלו, המהווים את אבן הפינה של הגישה החינוכית שלנו והם היסוד למשימה שלנו לחנך את מיטב מנהיגי מחר.

ההשפעה של Goizueta על Goizueta Business School

רוברטו ג Goizueta מדבר על החשיבות של ניהול העסק עם יושרה, כבוד, גאווה. בנו מניות ציטוט האהוב מדגיש מה עושה מנהיג טוב.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Goizueta Business School

נבנה במיוחד עבור אנשים המעוניינים לדבר את השפה המשולבת של טכנולוגיה, עסקים ונתונים - התוכנית החדש שנוצר שלנו מייצרת נתונים עסקיים מדענים מיומנים המשרתים בכל פונקציה, ארגו ... [+]

הפיכת ניתוח לתובנות.

Goizueta של MS ב Business Analytics (MSBA) מקנה הכשרה טכנית וכמותית חזקה בתוספת חשיבה עסקית מקיפה, כל בתוך בית הספר 20 עסקים למעלה.

נבנה במיוחד עבור אנשים המעוניינים לדבר את השפה המשולבת של טכנולוגיה, עסקים ונתונים - התוכנית החדש שנוצר שלנו מייצרת נתונים עסקיים מדענים מיומנים המשרתים בכל פונקציה, ארגון או שדה. MSBA החדשני שלנו מציע לך:

הלמידה נמסרה באמצעות תוכנית לימודים רב-תחומית המשלבת עסקים, נתונים וטכנולוגיהגישה לפקולטה עם ידע אקדמי עמוק וניסיון בתעשייה יוצאת דופןקהילת למידה קטנה ואינטימית בהנחיית מדריכים חינוכיים ואקדמייםאינטראקציות עם חברות מובילות ומנהלים המספקים פרויקטים עתירי נתונים בעולםבית ספר עסקי 20 בראש העיר העסקית הקוסמופוליטית המשגשגת של אטלנטה... [-]
ארצות הברית Atlanta
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Georgia, ארצות הברית