Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

פתרון בעיות שחשוב

מכללת רובינסון לעסקים היא קהילה של סטודנטים, אנשי חינוך ואנשי מקצוע המתמחים בגילוי תובנות שמניעות החלטות עסקיות חכמות יותר.

עם היסטוריה עשירה בעיר, רובינסון קולג 'ממוקמת במרכז אטלנטה, היא מובילה עם שותפים עסקיים מקומיים וגלובליים ותומכת רשת בוגרי של מעל 60 000 אנשים שמגיע רחוק ורחב - מעסקים קטנים לחברות גלובליות . יש לנו קשרים חזקים ברחבי העולם - ואנחנו מוודאים שגם התלמידים שלנו עושים זאת.

התוכניות שלנו נבנו כדי לדחוף תלמידים מעבר לכיתה ולהציע חוויות המגשרות על הפער בין החינוך העסקי לבין עולם העסקים. הפקולטה המוכרת בעולם שלנו אינה רק מומחים בתחום, אלא גם מחברים פורים, חוקרים מכובדים ומנהיגים עטורי פרסים.

תלמידי רובינסון מתבלטים

תוכלו למצוא את התלמידים שלנו משמשים כיועצים לעסקים מקומיים ומספקים תוכניות עסקיות, מחקרי שוק והערכות מוצרים. הם עובדים זה לצד זה עם שותפים עסקיים כדי לפתור בעיות נתונים אמיתיים גדולים להציע פתרונות קול. התלמידים שלנו נוסעים בעולם לומדים על עסקים הפועלים בעולם. הם מתחרים על הדירוג הגבוה ביותר במקרה של תחרויות, hackathons ואתגרים אתגרים. הבוגרים שלנו נוחתים במשרות מובילות, מרוויחים ועולים שם לעצמם ולמכללת רובינסון.

קבל קרוב יותר לעסקים

  • סימפוזיון למנהיגות פיננסית. הסימפוזיון הפיננסי למנהיגות פיננסית מורכב מפאנלים של מנהלים, יזמים ואנשי מקצוע בתחום הפיננסים, אשר חושפים את התלמידים לנוהגים העסקיים הטובים ביותר, למגמות העתידיות ולעתיד העסק. הארגון מנוהל על ידי ההנהלה שלנו, - מנהל בכיר בשתי חברות פורצ 'ן 500 ובהפניית הון פרטי, נושאים קודמים של סימפוזייה כוללים M
  • Mentor תוכנית. סטודנטים יכולים לקבל מנחה המבצעת לספק ייעוץ קריירה קשרים עסקיים. המלווים כוללים C- חבילת מנהלים בחברות כמו ג'ורג'יה פסיפיק , טרנר שידור , BlueLynx , כנסיות צ'יקן , Printpack , ו Oglethorpe כוח .
  • רשת המנהיגות הפיננסית (FLN), המזוהה עם משרד האוצר, מספקת לסטודנטים גישה לחברות מובילות באטלנטה כגון Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , ג'ורג'יה פסיפיק , ווסטרוק , מיילר ווטר פרודקטס , ואת אלווארז
  • המנהיג הפיננסי של השנה (FLY) פרסים. מחלקת הכספים מממנת את פרסים FLY , אירוע שנתי שמכיר מנהיגים מצטיינים בקהילה האוצר ומסייע לחבר תלמידים עם "מובילים שייקים" במימון אטלנטה.
  • קורס למנהיגות פיננסית. הקורס למנהיגות פיננסית מתמקד בהשקעות בקריירה ובהון אנושי באמצעות הדרכה אישית, בחינת הערכת קריירה ואינטראקציה עם דוברי מנהלים.

חזון מתקדם 2020

חזון מתקדם 2020 הוא תכנית אסטרטגית בת חמש שנים של רובינסון, הקוראת להשקעות בפקידי סגל, הגדלת מספר הזדמנויות הלמידה החווייתיות והחווייתיות לתלמידים, בניית שיתופי פעולה עמוקים יותר בין המכללה לבין שותפים עסקיים, מתקנים משודרגים וטכנולוגיה, עם מימון שיגיע משאבים קיימים והכנסות חדשות. התוכנית אושרה בישיבת רובינסון בסתיו 2015, ב -18 בנובמבר 2015.

חָזוֹן

אף אחד לא מתקרב לעסקים יותר מרובינסון.

בלב אטלנטה, מוקף פורצ 'ן 500 חברות יזמות יזמית כאחד, רובינסון המכללה לעסקים מטפח קשרים עסקיים עמוקים ומתמשכים כי לחתוך את המחקר שלנו, הוראה, שירות משלחות כדי להקל על הפיתוח שלנו של הדור הבא של מנהיגים . אנו מגדלים כישרונות עתידיים באמצעות תוכניות לתואר תוך חיבור מתמיד של תלמידים לעסקים ולחברה, ואנו תומכים במנהיגים הנוכחיים באמצעות חינוך מנהלים, כמו גם ביחסים משותפים ובמחקר ממומן. זה מאפשר לנו להיות קרובים יותר לעסקים, כדי להבין טוב יותר את האתגרים בשוק, וכדי יותר יעיל לפתח ולפתח פתרונות עם העסק.

שלושה יעדים נדרשים להשגת חזון זה עד 2020:

  1. להעצים את התלמידים לנצל את ההזדמנויות של המהפכה הטכנולוגית
  2. לטפח את סביבת המחקר הדרושים כדי לייצר מנהיגים עסקיים תובנה
  3. להוביל קהילה תכליתית

משימה

ודא גוף מגוונת מגלה עולה מוכן לספק ערך בעסקים, הממשלה, ארגונים ללא כוונת רווח.

אנו משיגים זאת על ידי עירוב חוקרים ומפעילים המגבירים את הבנתנו כיצד אנשים, ארגונים ושווקים משפיעים בצורה יעילה על הרווחה החברתית. אנו חולקים את הידע הזה עם בני גילנו ומנהיגי העסקים הנוכחיים והעתידיים שלנו על מנת למקסם את הפוטנציאל שלה להשפיע על יחידים, משפחות, קהילות וחברה גלובלית.

ערכי ליבה

ארבעה ערכים מגדירים אותנו ומכוונים את התוצאות שלנו.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

פְּתִיחוּת

Rigor רלוונטיות.

שיתוף פעולה.

כוחם של השווקים.

אנו מחויבים בגלוי לחיפוש רעיונות יצירתיים ודרכים להשיג את מה שטענות אחרות אינן אפשריות. אנחנו אלוף מנהיגים הנוכחי והעתיד מכל הרקע.

אנו מייצרים מחקר קפדני ורלוונטי הממריץ את העולם האקדמי ומאפשר לנו לספק חוויות חינוכיות המעודדות מנהיגים עסקיים עכשוויים ועתידיים לקדם, לחדש ולהפוך את הנוהג העסקי.

אנו יוצרים ומעריכים יחסים משותפים שמאפשרים לנו לתרגם ידע אקדמי, טכניקות ושיטות לעשייה עסקית טובה יותר. בעיות עסקיות שאין להן גישות מוכחות יוצרות ביקוש נגזר למחקרים אקדמיים חדשים והזדמנויות לשיתוף פעולה. טיפוח היחסים המשותפים הוא המפתח ליצירת מעגל מוסרי זה.

אנו מאמינים כי מערכת מוכוונת שוק מקדמת ומקדמת את הצמיחה של כבוד האדם, החופש והאחריות האישית, והיא האמצעי היעיל ביותר להעשרת חייהם של אנשים. אנו מעריכים כי המנהיגים הארגוניים הנוכחיים והעתידיים עוסקים, בצורה אתית ואחראית, הן בשוק והן בהקשר החברתי שבו הם פועלים כדי ליצור ערך לטווח ארוך.

מיקומים

אטלנטה

כתובת
33 Gilmer Street SE
30303 אטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך