Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

פתרון בעיות שחשוב

מכללת רובינסון לעסקים היא קהילה של סטודנטים, אנשי חינוך ואנשי מקצוע המתמחים בגילוי תובנות שמניעות החלטות עסקיות חכמות יותר.

עם היסטוריה עשירה בעיר, מכללת רובינסון ממוקמת במרכז אטלנטה, מובילה עם שותפים עסקיים מקומיים וגלובליים, ותומכת ברשת בוגרים של למעלה מ- 60,000 איש שמגיעה רחוק - מעסקים קטנים ועד גלובליים. חברות. יש לנו קשרים חזקים ברחבי העולם - ואנחנו מקפידים שגם התלמידים שלנו יעשו זאת.

התוכניות שלנו נבנו כדי לדחוף תלמידים מעבר לכיתה ולהציע חוויות המגשרות על הפער בין החינוך העסקי לבין עולם העסקים. הפקולטה המוכרת בעולם שלנו אינה רק מומחים בתחום, אלא גם מחברים פורים, חוקרים מכובדים ומנהיגים עטורי פרסים.

תלמידי רובינסון מתבלטים

תוכלו למצוא את הסטודנטים שלנו משמשים כיועצים לעסקים מקומיים ומספקים תוכניות עסקיות, מחקרי שוק והערכות מוצרים. הם עובדים זה לצד זה עם שותפים עסקיים כדי לפתור בעיות ביג דאטה אמיתיות ולהציע פתרונות קוליים. הסטודנטים שלנו מטיילים בעולם ולומדים על עסקים הפועלים ברחבי העולם. הם מתחרים על הדירוגים המובילים במקרה של תחרויות, האקתונים ואתגרי יזמות. הבוגרים שלנו נוחתים בתפקידים בכירים, מרוויחים גיוסים ועושים שם לעצמם ולמכללת רובינסון.

קבל קרוב יותר לעסקים

 • סימפוזיה למנהיגות פיננסית.
  הסימפוזיון למנהיגות פיננסית חצי שנתי מורכב מפאנלים של מנהלי C-suite, יזמים ואנשי מקצוע בתחום הפיננסים שחושפים את הסטודנטים לשיטות עסקיות מיטביות, מגמות מתפתחות ועתיד העסקים . בהנחיית ההנהלה שלנו במגורים, מנהלת C-suite בשתי חברות Fortune 500 ובמהפך של השקעות פרטיות, נושאי העבר של הסימפוזיה כוללים M&A, עתיד הבנקאות, הון פרטי, FinTech, ניהול נכסים / עושר ומגוון לְמַמֵן. לאחר הדיון בפאנל, התלמידים מתקשרים עם האורחים שלנו בקבלת פנים ברשת.
 • תוכנית מנטורים.
  סטודנטים יכולים לקבל מנטור בכיר שיספק ייעוץ בקריירה וקשרים עסקיים. המנטורים כוללים מנהלי C-suite בחברות כמו ג'ורג'יה פסיפיק , שידור טרנר , בלולינקס , צ'רצ'ס צ'יקן , פרינטפק , אוגלת'ורפ פאוור .
 • רשת מנהיגות פיננסית.
  רשת המנהיגות הפיננסית (FLN), המזוהה עם משרד האוצר, מעניקה לסטודנטים גישה לחברות מובילות באטלנטה כגון Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue ו- Alvarez & Marsal. . ה- FLN הוא צינור לקהילת הפיננסים ומקור לחונכים, קשרים והזדמנויות מקצועיות.
 • פרסי המנהיג הפיננסי של השנה (FLY).
  מחלקת הכספים נותנת חסות לפרסי FLY , אירוע שנתי המכיר מנהיגים מצטיינים בקהילת הפיננסים ועוזר לחבר בין סטודנטים ל"מובילים ורועדים "במימון באטלנטה.
 • קורס מנהיגות פיננסית.
  בהובלת ההנהלה שלנו במגורים, קורס מנהיגות פיננסית מתמקד בפיתוח קריירה והון אנושי באמצעות חונכות, בדיקת הערכת קריירה ואינטראקציה עם דוברי מנהלים.

חזון מתקדם 2020

חזון מתקדם 2020 הוא תכנית אסטרטגית בת חמש שנים של רובינסון, הקוראת להשקעות בפקידי סגל, הגדלת מספר הזדמנויות הלמידה החווייתיות והחווייתיות לתלמידים, בניית שיתופי פעולה עמוקים יותר בין המכללה לבין שותפים עסקיים, מתקנים משודרגים וטכנולוגיה, עם מימון שיגיע משאבים קיימים והכנסות חדשות. התוכנית אושרה בישיבת רובינסון בסתיו 2015, ב -18 בנובמבר 2015.

חָזוֹן

אף אחד לא מתקרב לעסקים יותר מרובינסון.

בלב אטלנטה, מוקף פורצ 'ן 500 חברות יזמות יזמית כאחד, רובינסון המכללה לעסקים מטפח קשרים עסקיים עמוקים ומתמשכים כי לחתוך את המחקר שלנו, הוראה, שירות משלחות כדי להקל על הפיתוח שלנו של הדור הבא של מנהיגים . אנו מגדלים כישרונות עתידיים באמצעות תוכניות לתואר תוך חיבור מתמיד של תלמידים לעסקים ולחברה, ואנו תומכים במנהיגים הנוכחיים באמצעות חינוך מנהלים, כמו גם ביחסים משותפים ובמחקר ממומן. זה מאפשר לנו להיות קרובים יותר לעסקים, כדי להבין טוב יותר את האתגרים בשוק, וכדי יותר יעיל לפתח ולפתח פתרונות עם העסק.

שלושה יעדים נדרשים להשגת חזון זה עד 2020:

 1. להעצים את התלמידים לנצל את ההזדמנויות של המהפכה הטכנולוגית
 2. לטפח את סביבת המחקר הדרושים כדי לייצר מנהיגים עסקיים תובנה
 3. להוביל קהילה תכליתית

משימה

ודא גוף מגוונת מגלה עולה מוכן לספק ערך בעסקים, הממשלה, ארגונים ללא כוונת רווח.

אנו משיגים זאת על ידי שיתוף חוקרים ומתרגלים המגדילים את הבנתנו כיצד אנשים, ארגונים ושווקים משפרים את הרווחה החברתית בצורה היעילה ביותר. אנו חולקים את הידע הזה עם עמיתינו ומנהיגי העסקים הנוכחיים והעתידיים כדי למקסם את הפוטנציאל שלו להשפיע על אנשים פרטיים, משפחות, קהילות וחברה גלובלית.

ערכי ליבה

ארבעה ערכים מגדירים אותנו ומכוונים את התוצאות שלנו.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

פְּתִיחוּת

Rigor רלוונטיות.

שיתוף פעולה.

כוחם של השווקים.

אנו מחויבים בגלוי לחיפוש רעיונות יצירתיים ודרכים להשיג את מה שטענות אחרות אינן אפשריות. אנחנו אלוף מנהיגים הנוכחי והעתיד מכל הרקע.

אנו מייצרים מחקר קפדני ורלוונטי המעורר את העולם האקדמי ומאפשר לנו להעביר חוויות חינוכיות המעוררות השראה למנהיגי העסקים הנוכחיים והעתידיים להתקדם, לחדש ולשנות את העשייה העסקית.

אנו יוצרים ומעריכים יחסים משותפים שמאפשרים לנו לתרגם ידע אקדמי, טכניקות ושיטות לעשייה עסקית טובה יותר. בעיות עסקיות שאין להן גישות מוכחות יוצרות ביקוש נגזר למחקרים אקדמיים חדשים והזדמנויות לשיתוף פעולה. טיפוח היחסים המשותפים הוא המפתח ליצירת מעגל מוסרי זה.

אנו מאמינים כי מערכת מוכוונת שוק מקדמת ומקדמת את הצמיחה של כבוד האדם, החופש והאחריות האישית, והיא האמצעי היעיל ביותר להעשרת חייהם של אנשים. אנו מעריכים כי המנהיגים הארגוניים הנוכחיים והעתידיים עוסקים, בצורה אתית ואחראית, הן בשוק והן בהקשר החברתי שבו הם פועלים כדי ליצור ערך לטווח ארוך.

מיקומים

אטלנטה

כתובת
33 Gilmer Street SE
30303 אטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך