Georgia Institute of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המשימה של בית הספר לארכיטקטורה לג'ורג'יה היא להנחיל את תלמידינו לסקרנות לאורך החיים סביב הסביבה הבנויה, הערכה למשמעויותיה החברתיות והתרבותיות, ותשוקה לשיפור העתיד. אנו שואפים לטפח את ההבנה של התלמידים בעיצוב אדריכלי ואורבני כמעשיים אסתטיים, טכניים ומחקריים אשר חייבים לחצות באופן יצירתי גבולות משמעתיים מסורתיים.

132749_pexels-photo-3815533.jpeg

ההיסטוריה שלנו

הארכיטקטורה הוקמה כמשמעת לימודים בג'ורג'יה טק בשנת 1908 לבקשת סטודנט להנדסה אזרחית שגייס סטודנטים עמיתים לשיעור שנכנס לעשרים. במהלך המאה שחלפה הושלמה המחלקה לארכיטקטורה על ידי הוספת דיסציפלינות (לפי הקמה) של עיצוב תעשייתי (1940), תכנון עירוני ואזורי (1952), בניית בניין (1958) ומוזיקה (1991).

המכללה הרב תחומית לארכיטקטורה (שנקראה כיום המכללה לעיצוב) הוקמה בשנת 1975, ואבן דרך משמעותית שלאחריה הגיעה הקמתה בשנת 1982 של התואר דוקטור לפילוסופיה באדריכלות והתכנית לדוקטורט רב תחומית, שיקוף של המורכבות ההולכת וגוברת של הסביבה המעוצבת והבנויה כמו גם הדגש ההולך וגובר על מחקר מוביל בחברת ג'ורג'יה טק. בנוסף לחמשת בתי הספר, המכללה כוללת שבעה מרכזי מחקר: המרכז לצמיחה איכותית ופיתוח אזורי, המרכז למערכות מידע גיאוגרפיות, המרכז לטכנולוגיה מסייעת וגישה לסביבה, מרכז הגישה האלטרנטיבית למדיה, המעבדה לבניין דיגיטלי, מרכז משאבי הבנייה והמרכז לטכנולוגיית מוסיקה.

בית הספר לאדריכלות בג'ורג'יה טק כולל חמש תכניות תואר שונות, שיקוף של משימות רבות של בית הספר בחינוך לתואר ראשון, השכלה מקצועית ומחקרים מתקדמים ומחקר. התואר הראשון למדעים באדריכלות לתואר ראשון תורם למשימת החינוך הכללית של ג'ורג'יה טק באמצעות חינוך לעיצוב מבוסס סטודיו המספק את הבסיס בידע ליברלי וטכנולוגי ומדגיש יצירתיות ויכולת לחפש ולפתור בעיות הקשורות לסביבה הבנויה והאוכלסת. בלב בית הספר נמצא התואר המקצועי באדריכלות, המאסטר האדריכלות המוכר, העונה על דרישה אחת עבור אנשים שמטרתם להשיג רישיון כארכיטקטים מתאמנים. תכנית M.Arch של ג'ורג'יה טק, מוטמעת במכון טכנולוגי ושוכנת במטרופולין תוסס, מטפחת תרבות של עיצוב שמודעת על ידי מחקר, מעוררת דמיון, ומועברת על ידי רוח של מיזם, חדשנות וידע.

בית הספר פיתח קשרים עם פרקטיקה ותעשייה, ופיתח מספר תוכניות תואר אחר-מקצועיות: התואר השני למדעים בעיצוב עירוני שהוקם לאחרונה, שותפות עם בית הספר לעיר ותכנון אזורי, העוסק באתגרים לאומיים וגלובליים הקשורים לצמיחה עירונית. ; ותואר שני במדע (עם תואר שני באדריכלות) עם ריכוזים מובחנים בתחומי העיצוב והייצור הדיגיטלי, בנייה בעלת ביצועים גבוהים ובריאות ועיצוב. ריכוזים אלה משקפים תחומי לימוד מיוחדים בדוקטורט שלנו. תוכנית: חישוב תכנון, בניית טכנולוגיה וביצועים, ואדריכלות, תרבות והתנהגות, לכל אחד מהם מעבדת מחקר נלווית ובסיס מימון משמעותי. אנו תומכים גם בעבודה בארכיטקטורה, היסטוריה וחברה. מבחינה היסטורית, פיתוח תרבות של מחקר ממומן בתחום האדריכלות פיגר אחרי תחומי האחיות בהנדסה ובמדעים. עם זאת, מה שאנחנו מנסים לעשות בבית הספר לארכיטקטורה הוא לנצל את המתחים היצירתיים בין מחקר ועיצוב שיכולים להניע חדשנות בתחום, לדמיין עתיד טוב יותר באמצעות אדריכלות, עיצוב ומחקר.

המתקנים שלנו

המתקנים העיקריים המאכלסים סטודנטים, סגל וצוות המכללה לעיצוב כוללים שלושה בניינים. בניין המכללה לעיצוב מורכב משני אגפים (מזרח ומערב) שהושלמו בשנת 1952 ו -1980 בהתאמה ובניין המחקר Hinman, שהוקם בשנת 1939 ושופץ בשנת 2011.

המכללה לעיצוב מזרח ומערב

מתחם זה מאכלס משרדי ניהול לבית הספר, אולפני תכנון אדריכלי לתארים מתקדמים, חללי מושבעים לעיצוב, כיתות בסגנון הרצאות בגדלים שונים ובקיבולות שונות, חדרי סמינרים, מעבדות מחשבים ומשרדי סגל. מתקנים אחרים המאכלסים כאן כוללים סניף של ספריית הטכנולוגיה בג'ורג'יה המאכלס את האוספים הקשורים לארכיטקטורה, גלריית תערוכות, סדנאות עיצוב ודגמים ומשאבי פלט / דפוס דיגיטליים.

בניין המחקר של הינמן

מתקן זה מאכלס אולפני תכנון לתואר שני באדריכלות ותואר שני במדעים, חללי חבר מושבעים, מעבדת מחשבים, משרדי סגל, מעבדות מחקר למחשוב ובניית טכנולוגיות הבניין המאכלסות מדעני מחקר ודוקטורט. סביבות עבודה של סטודנטים.

אף מתקן בית ספר אחר אינו מבטא טוב יותר את רוחם ותוואי לימודי האדריכלות בג'ורג'יה טק מאשר בניין המחקר של הינמן. הבניין שזכה להכרה רבה במצוינותו העיצובית עם מספר פרסים מקצועיים ותעשייתיים, משלב שיקום רגיש של מעבדת מחקר וינטאג ', מודרנית ותועלתנית עם מעבדה מרחבית המצאתית אדריכלית ועשירה בחוויות שתוכנתה מחדש להדרכת עיצוב ומחקר. מהלכי תכנון אסטרטגיים ופלטת חומר עדינה משיגים אפקט דרמטי מקסימלי במרחב הדומה לתמורה המוקדש כעת לייצור יצירתי. הבנייה החדשה והקיימת מאוגדת במתח יצירתי המוציא מכל האפשרויות הפואטיות של מלאכת חומרים בשילוב תהליכים דיגיטליים.

בניין המחקר של Hinman הוא גם ביתם של מעבדת הבניין הדיגיטלי. מעבדת הבניין הדיגיטלי מסייעת לחיבור תעשייה למחקר והפקולטה והצוות של המעבדה תומכים בסטודנטים בבית הספר לארכיטקטורה באמצעות הוראה, ייעוץ ויצירת סטאז 'והזדמנויות לחיבור ענף לסטודנטים.

בית ספר נוסף למתקני אדריכלות

  • מעבדת הייצור הדיגיטלי היא מעבדה במכללה לעיצוב התומכת ביוזמות בית הספר בעיצוב ובייצור דיגיטלי ונמצאת בשולי הקמפוס ברחוב מריטה. במתקן זה מתקנים ציוד ייצור מתקדמים, משרדים וסביבת עבודה לפרויקטים.
  • מעבדת העיצוב SimTigrate , הממוקמת בסמוך למכון מערכות בריאות, היא מעבדה במכללה לעיצוב, מעבדה ממוקדת בריאות ומעודדת התומכת גם ביוזמות המחקר של בית הספר בתחום התכנון מבוסס ראיות.

הַאֲמָנָה

בארצות הברית, מרבית לוחות ההרשמה דורשים תואר מתוכנית מקצועית מוסמכת כתנאי הכרחי לרישיון. המועצה הלאומית להסמכת אדריכלות (NAAB), שהיא הסוכנות הבלעדית המוסמכת לאשר תכניות תואר מקצועיות באדריכלות המוצעות על ידי מוסדות עם הסמכה אזורית בארה"ב, מכירה בשלושה סוגים של תארים: התואר הראשון באדריכלות, המאסטר לאדריכלות והדוקטור של ארכיטקטורה. ניתן להעניק לתכנית תקופת הסמכה של שמונה, שלוש שנים או שנתיים, בהתאם למידת התאמתה לתקני חינוך קבועים.

דוקטור לאדריכלות ותואר שני באדריכלות עשוי לדרוש תואר ראשון בתואר ראשון באדריכלות לצורך קבלה. עם זאת, התואר המקצועי אינו מוכר כשלעצמו כתואר מוסמך. "

Georgia Institute of Technology , בית הספר לאדריכלות מציע את התוכניות הבאות המאושרות על ידי NAAB:

  • תואר שני באדריכלות, מסלול לשלוש שנים (תואר לא מקצועי + 102 שעות סמסטר)
  • תואר שני באדריכלות, מסלול לשנתיים (תואר מקדים + 60 שעות סמסטר)

ביקור ההסמכה הבא לשתי התוכניות: 2022

עבודת הסטודנטים שלנו

בסמסטר סתיו 2017, אתגרים סטודנטים מסטודיו לעיצוב מתקדם לתכנן גשר חדש עבור אטלנטה חגורת הקו היישר מעל שדרת צפון. היו לסטודנטים שלושה שבועות להשלמת הפרויקט. היו כמה כללים מעשיים: לא ניתן היה להפריע לתנועה לאורך Pathway ; יש לקשר את השדרה הצפונית ל- BeltLine בצורה מתחשבת, והעיצוב היה צריך לתפוס מי גשמים.

מיקומים

אטלנטה

כתובת
School of Architecture
245 4th Street, NW, Suite 351
Atlanta, GA 30332-0155

אטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך