קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

גנון היא אוניברסיטה קתולית, Diocesan המוקדש מצוינות בהוראה, מלגה ושירות. הסגל והעובדים שלנו להכין את התלמידים להיות אזרחים גלובליים באמצעות תוכניות מעוגנות את מדעי הרוח ומדעיות ו התמחויות מקצועיות. בהשראת המסורת הרוחנית הקתולי, אנו מציעים חווית למידה מקיפה, מרוכז ערכים מדגישים אמונה, מנהיגות, הכללה ואחריות חברתית.

מיקום נהדר של גנון

אנו ממוקמים בעיר הרביעית בגודלה בפנסילבניה אחד הנמלים העמוסים ביותר על האגמים הגדולים. הקמפוס העירוני של הגנון, באמצע העיר אירי, נמצא במרחק של שעות של קליבלנד, באפלו, ופיטסבורג. המיקום והמתקנים הייחודיים שלנו ליצור אווירה מיוחדת תורמת ללמידה, מלגה, מחקר, שירות, וצמיחה אישית.

היסטוריה של גנון אוניברסיטת

גנון מכללה לאמנויות ומדעים, שנוסדו כמו קתדרלת מכללה תחת אמנת 1925 של וילת מריה קולג ', הוקמה על ידי דאז הארכיבישוף ג'ון מארק גנון, אשר בשנת 1941 רכש באחד המבנים האלגנטיים ביותר במרכז העיר האירי-the Mansion החזק (הידועה כיום כמו "הראשים הישנים" של הגנון) - כאתר המרכזי של הקמפוס הנוכחי. שמם גנון המכללה בשנת 1944, היא קיבלה שכר משלה כמו המכללה גברים ארבע שנים. בשנת 1964, הגנון הפך שיתוף חינוכי והקים בית ספר בוגר. בשנת 1979, המכללה הגיע למעמד האוניברסיטה.

טוראי, קתולי, מוסד שיתוף חינוכי מקיף, הגנון התפתח באונ' הקתולית המובילה של נורת'ווסטרן פנסילבניה הוא קהילה יקרה ומשאבים אזוריים.

המפתח המשימה של גנון הוא להתפתחות אישית ומקצועית של התלמידים. מנהיגות מטופחת באמצעות מגוון של ארגוני קמפוס ופעילויות אשר משפרות עניין אקדמי, כמו גם שירות התנדבות והקהילה, אשר מספקות הזדמנויות לצמיחה אינטלקטואלית, מוסריות ורוחנית.

היום, גנון האוניברסיטה מחויבת לבנייה על ההיסטוריה המוצלחת של הכנת מנהיגים ידי התמקדות עתיד דינמי של שינוי והזדמנויות חדשות. הגנון מתמקד מחויבות מלאות למצוינות אקדמית, לעצם זהותה הקתולית, הצמיחה הכלכלית העתידית שלה ממקורות חיצוניים, הפיתוח התחזק שלה של הוראת המלגה של הסגל, מעורבותה ושירות לקהילה המקומית ואזורית, לתואר הראשון ושני שלה ההרשמה, ושיפור של הטכנולוגיה שלה.

גלה אירי

אירי, פנסילבניה, היא עיר שנעשתה עבור סטודנטים. מרכז עיר, בשכנות לקמפוס של הגנון תמצא שפע של הזדמנויות עבור התמחות ומשרות Co-op עם משרדי ממשלה, עסקים ובתי חולים מקומיים. וכאשר יום הלימודים שלך נעשה, תצטרך הרבה כיף, גם כן. אפשר לראות מוזיאונים, גלריות, תיאטראות ומסעדות ממש בלב העיר, כל הצעדים מן הגנון. במרחק דקות ספורות, להירגע על החופים החוליים של Presque Isle State Park, מקום מפגש פופולרי סטודנט גנון, או לעודד הוקי קשרים מקצועיים של אירי, בייסבול וכדורסל צוותים. תלמידים מספרים לנו האירי הוא בדיוק בגודל הנכון: Big מספיק כדי לספק שפע של הזדמנויות מקצועיות ופנאי, אך קטן מספיק כדי לקבל בקלות למקומות ולהרגיש מאובטח.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Gannon University

העולם להנדסת חשמל ומדעי מחשב הוא משתנה אחד. ההתקדמות בטכנולוגיות מעל הקריירה המקצועית של בוגר טרי של כ 40 שנים תהיה חריגה. בעוד הקורסים לתואר ראשון מעביר בסיס איתן במתמטי ... [+]

סקירה כללית על תכנית

העולם להנדסת חשמל ומדעי מחשב הוא משתנה אחד. ההתקדמות בטכנולוגיות מעל הקריירה המקצועית של בוגר טרי של כ 40 שנים תהיה חריגה. בעוד הקורסים לתואר ראשון מעביר בסיס איתן במתמטיקה, במדעי ההנדסה ובמדעי הרוח, כמו גם את היכולת להתמודד ולפתור בעיות חדשות באופן דוגרי, בוגר בית הספר היא הצעד הבא בחיים של למידה הן לבוגרי חדשים ומנוסים מקצוע עובדים. המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים של גנון מציעה שתי תוכניות לתואר שני למי שרוצה להמשיך את לימודיהם במקצועות מתקדמים ולהישאר מעודכנים בעולם הטכנולוגי המשתנה במהירות: א מגיסטר למדעים בהנדסת חשמל (ושני בהנדסת אלקטרוניקה) תואר וכן מגיסטר למדעים תוכנה Embedded הנדסה (MSES) תואר. ... [-]

ארצות הברית Erie USA Online
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Gannon University

התוכנית לתואר שני בהנדסת מכונות נועד לספק ללימודים מתקדמים עבור מהנדס בוגר המעוניין להמשיך לקראת ההשתתפות האפקטיבית במקצועות ההנדסה המכאנית. התוכנית גם מספקת השתלמות בנוש ... [+]

סקירה כללית על תכנית

התוכנית לתואר שני בהנדסת מכונות נועד לספק ללימודים מתקדמים עבור מהנדס בוגר המעוניין להמשיך לקראת ההשתתפות האפקטיבית במקצועות ההנדסה המכאנית. התוכנית גם מספקת השתלמות בנושאים מתקדמים עבור מהנדס עובד אשר מכירה בצורך להישאר מעודכן של העולם הטכנולוגי המשתנה במהירות. מושם דגש על הפיתוח של היכולת המהנדסת ללימוד עצמי וצמיחה מקצועית ארוכת טווח.

מה עושה אותנו שונים ... [-]

ארצות הברית Erie USA Online
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Archbishop John Mark Gannon