Georgetown University’s McDonough School of Business

Introduction

Read the Official Description

אודות בית הספר

ממוקם בצומת של עסקים, ממשלה, יחסים בינלאומיים, בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת ג'ורג'טאון מפתחת מנהיגים עקרוניים מחויבים לשרת את העסק ואת החברה. באמצעות הפרספקטיבה הגלובלית שלנו, אנו מכינים תלמידים להתחרות בסביבה העסקית הבינלאומית של היום.

ההבדל בין הקונפליקט לגיאורגייט

פרספקטיבה גלובלית

עכשיו יותר מתמיד, העולם צריך הוגים גלובליים. אנחנו מכינים סטודנטים להכות את הקרקע פועל בסביבה העסקית הבינלאומית של היום. באמצעות תוכנית הלימודים המתמקדת בעולם, אנשי סגל מרחבי העולם, הזדמנויות מעשירות בחו"ל, והגישה רק לוושינגטון, יכולים להציע, אנו מבטיחים שהסטודנטים שלנו יהיו מוכנים להתחרות על הבמה העולמית.

אקדמיה רביעית

תכנית הלימודים המאתגרת שלנו מנוהלת על ידי סגל מגוון, הכולל חוקרים ברמה עולמית העוסקים במחקר חלוצי, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב במינהיגות עסקית, לא ממשלתית, ומנהיגות ממשלתית, ויזמים שמדריכים סטודנטים המבקשים להקים עסקים. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות כדי להכיל את כל סוגי התלמידים, מן בוגרי המכללה האחרונות רק להיכנס לעולם העסקים לאנשי מקצוע מנוסה מחפש לשנות את הקריירות שלהם.

תרבות של שיתוף פעולה

בהתבסס על המורשת הישועית שלנו, אנו מדגישים שיתוף פעולה על התחרות, וכתוצאה מכך סביבה תומכת המעודדת תלמידים ליצור חברויות קרובות ולהרחיב את הלמידה שלהם מעבר לכיתה. האווירה המיוחדת הזו מפתחת מנהיגים מתחשבים, השואפים לא רק להצליח בעסקים, אלא גם להשפעה חיובית על הקהילה.

קהילת ג 'ורג' טאון

הוקם בשנת 1789, ג'ורג'טאון היא האוניברסיטה הקתולית הישועה ביותר של האומה. ג'ורג'טאון נוסדה על העקרונות הישועי של שוויון, כבוד, וpersonalis Cura, או חינוך של כל האדם, ואותם הערכים להגדיר את הספר היום. בית הספר מקדונלד לעסקים גדל מבית הספר לשירות החוץ בשנת 1957 והוא חוגג את יום השנה ה -60.

על ידי הצטרפותו לקהילת ג'ורג'טאון מקדונו, תוכלו להגיע ליותר מ -179,000 בוגרי ג'ורג'טאון. בין אם אתה משרת את הקהילה באמצעות פעילויות התנדבות, עבודה ברשת באמצעות תוכניות כמו Hoyas עזרה Hoyas, או לראיין עם הבוגרים עבור הקריירה הבאה שלך להעביר, הרשת המקצועית שלנו תרחיב את ההזדמנויות שלך. עם יותר מ 220 שנים של מצוינות בחינוך, כל בתי הספר בתוך אוניברסיטת ג'ורג'טאון ליהנות הכרה מיידית ומוניטין כוכבי ברחבי העולם.

מַנהִיגוּת

בית הספר למנהל עסקים של מקדונלד מובל על ידי חוקרים ואנשי מקצוע מכירים המוכרים כרשויות בתחומם.

פגוש את דין וויליאמסון

רוהן וויליאמסון הוא דיקן הביניים של אוניברסיטת מקדונלד מאוניברסיטת ג'ורג'טאון, כמו גם פרופסור למימון ובולטון סאליבן ותומס א. דין יו"ר עסקים בינלאומיים. כחבר בסגל מקדונו במשך קרוב ל -20 שנה, מילא ויליאמסון תפקיד אינטגרלי בצמיחתו ובפיתוחו של בית הספר, כחבר במועצת המנהיגות האקדמית, כרכז רכז בתחום הכספים וכראש תכנית הלימודים של MBA הוועדה ואת בית הספר מקדונו של בית הספר לתואר ראשון ועדת הלימודים.

קהילה חזקה בקמפוס ומעבר לו

מסורת של מצוינות אקדמית וקהילה מגוונת, תומכת ומבוססת של לימוד, בתוך ומחוץ לכיתה. קהילת ג 'ורג' טאון מקדונו הוא אחד של כבוד, ידידות, ותחושת שליחות משותפת המשתרעת מעבר לקמפוס של וושינגטון הבירה, עם רשת עולמית של כ 178,000 בוגרי.

לשנות את עצמנו כדי להפוך את העולם

התוכנית האקדמית הקפדנית של ג'ורג'טאון מקדונאו נתמכת על ידי תרבות חזקה המעודדת את התלמידים לשתף פעולה, ליצור קשרים קרובים ולהרחיב את הלמידה מחוץ לכיתה ומחוץ לקמפוס. כמכון הקתולי הוותיק ביותר של המדינה להשכלה גבוהה, ג'ורג'טאון נוסד על העקרונות הישועים של שוויון, כבוד ואהבה אישית, או חינוך של האדם כולו, ואותם ערכים מגדירים את בית הספר כיום.

לקבוצה מגוונת של סטודנטים יש הזדמנות להצטרף או להנהיג ארגוני קמפוס רבים, לשמוע ממנהיגים מובילים וקובעי מדיניות המבקרים בקמפוס, ולפעול להזדמנויות שירות. מאחר שחלק גדול מתוכנית הלימודים של בית הספר העסקי מתמקד בקוהורטים ובלמידה חווייתית, לתלמידים יש הזדמנויות רבות לשתף פעולה תוך כדי עבודה בקבוצות קטנות וללמוד בחו"ל. הם מעודדים לתמוך אחד בשני בחקר מטרות חדשות והשגתם.

הקמפוס המסורתי של ג'ורג'טאון, המשתרע על פני 104 דונמים, ממוקם בלב ליבה של בירת האומה, הוא מקום של השתקפות שקטה וחשיפה לעסקים בולטים, מחוקקים, ארגונים ללא כוונת רווח ומוסדות להשגת מדיניות. הגדרה זו מספקת דרך לתלמידים להרחיב את השכלתם על ידי רודף התמחויות והזדמנויות קריירה בוושינגטון.

התרבות מקדונו גם משתרעת על הרשת העולמית של כ -160,000 בוגרי ג'ורג'טאון, המהווים רשת קרובה של עמיתים, חברים, מדריכים ומנהיגים.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Master of Arts in International Business and Policy

לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס תכנית חלקית 1 שנה January 2019 ארצות הברית Washington צ'ילה Santiago גרמניה Frankfurt + 4 more

[+]

ניסיון סטודנטים

קבלה

בדרך כלל, המועמדים לעבוד בעסקים, הממשלה, ארגונים פיננסיים, תאגידים רב לאומיים, או ארגונים לא ממשלתיים.

משך

[-]