Dallas International University

Introduction

Read the Official Description

עלינו

Dallas International University מציעה הכשרה מיוחדת שלא כמו מכללות ומוסדות רבים אחרים. הפקולטה המנוסה שלנו מציעה הכשרה בתחומי הבלשנות, השפה

הפקולטה מנוסה

 • 598 שנים משולבות של שירות שדה
 • 50 מדינות שירות
 • 52 שפות מדוברות
 • 552 פרסומים שהופקו

תלמידים רבים מופתעים לבוא לקמפוס ולמצוא את עצמם מתבקשים לקרוא לפרופסורים שלהם בשמם הפרטי. הפקולטה שלנו היא חלק מנוסים ביותר בתחום שלהם, אבל הם מאמינים כי כל תלמיד הוא עמית בעתיד.

"חברי הסגל הבינלאומי של דאלאס מביאים מגוון רחב של ניסיוני שדה מעשיים לחלוק בכיתה, בנוסף למומחיותם האקדמית שנרכשה באמצעות מחקרים מתקדמים. זה תורם לחינוך מעולה, שנבנה על בסיס אקדמי חזק ומוסמך על ידי הבנה מעשית של איך לעבוד שפות. חברי הסגל שלנו זמינים כדי לדון עם התלמידים את ההיבטים האישיים של עבודת השטח גם כן. אתם מוזמנים להצטרף להרפתקה של למידה כדי לתקשר טוב יותר מבחינה תרבותית ".

דוד א. רוס, Ph.D.

נשיא דאלאס הבינלאומי אמריטוס

Students

תוכניות מיוחדות

 • 1 תואר תואר ראשון
 • 4 מגמות MA עם 14 ריכוזים שונים
 • 10 תוכניות שיתופיות עם מכללות אחרות

דאלאס אינטרנשיונל ידועה בעיקר בתעודה לתואר שני ותעודה לתואר שני בבלשנות יישומית, הכשרת סטודנטים לעבודה בתחומי הבלשנות, התרגום והשירות הבין-תרבותי. עם זאת, MA שלנו עם הגדולות באמנויות העולם גדל במהירות עם ריכוזים באמנויות שימושיות, אומנויות

סטודנטים לתואר ראשון הם גם בראש סדר העדיפויות של דאלאס הבינלאומי! המכללה ללימודים בינלאומיים מציעה תואר ראשון עם רב סרן בשירות בינלאומי וקטינים בבלשנות, באמנויות העולם, בשירות רב-תרבותי וב- TESOL.

בתי ספר אחרים הם גם שותפות עם דאלאס הבינלאומי להציע לתלמידיהם חלק מהיתרונות של הכשרה מיוחדת שאנו מציעים. ההצעות משתנות ממכללה המחייבת סמסטר בדאלאס אינטרנשיונל להשלמת קטין בלשנות לסמינר יוקרתי המציע תוכנית לתואר כפול. בקר מעלות שלנו

"אחת הברכות הגדולות ביותר של עבודה על השדה כבר לאחר הכשרה מעשית מעולה רכשה דאלאס הבינלאומי. מילה מעודד אחד Choates רוצה לתת לסטודנטים הנוכחי הוא לתת לעצמם זמן להגיע התיישבו בשטח. עבורנו, זה לקח בערך 18 חודשים. רק אז יכולנו לחזור ולאתחל כך לדבר, את כל האימונים שקיבלנו ויכולנו להתחיל במשימה מאתגרת ומתגמלת של לימוד שפה ותרבות ".

אהרון צ'ואט '08

אהרון

השפעת הבוגרים

 • 80 מדינות שירות
 • 2,565 1,450 1,450 1,450 שירותי שירות שונים
 • 300 קהילות שפה

הבוגרים שלנו משפיעים על קהילות ברחבי העולם! הם מתרגמים, בלשנים, עובדי אוריינות, מודדי שפה, יועצי קונסרבציה, אתנומוסיקולוגים ועובדים בין-תרבותיים במגוון תחומים. הם השתמשו הדלאס הבינלאומי שלהם הכשרה לשרת עם מעל 65 ארגונים ביותר מ 80 מדינות שונות ברחבי העולם.

"כחבר סגל אני חושבת על תלמידי לשעבר בגאווה ובשמחה עצומה בגלל המחויבות שלהם, היכולת והעומק שלהם. הבוגרים הבינלאומיים של דאלאס מבוקשים כיועצים, מאמנים ומנהיגים, משום שהם מכירים כבר הן סוגיות שדה מעשיות אמיתיות והן חשיבה מדעית בתחומים שלהם. אני אשמח לעבוד עם אלום בינלאומי של דאלאס שאני מכיר ".

T. Wayne Dye, Ph.D.

הפקולטה הבינלאומית דאלאס

Studying

הצהרת המשימה של דאלאס

המשימה של Dallas International University , כמוסד להשכלה גבוהה, היא לספק הזדמנויות הכשרה ומחקר המוביל מעלות בבלשנות שימושית, לימודי תרבות ופיתוח שפות.

המשימה הבינלאומית המורחבת של דאלאס

במילוי המשימה, דאלאס הבינלאומי רואה את הדברים הבאים להיות מרכיבים חשובים:

 • בוגרי תוכניות תואר ראשון של דאלאס ירכשו מיומנויות ללמוד שפה אחרת ותרבות בצורה יעילה.
 • בוגרי תוכניות תואר ראשון של דאלאס יהיו מצוידים בקהילות אתניות ולשונות בהישגים של מטרות שפה ותרבות.
 • בוגרי תוכניות תואר ראשון של דאלאס יקבלו את הכישורים הבסיסיים הדרושים כדי להעביר ידע ומיומנויות שלמדו בדאלאס אינטרנשיונל לאחרים בסביבה חוצה-תרבותית.

סטודנטים אשר סיימו את לימודי הדוקטורט הבינלאומי של דאלאס יגיעו לרמה של כשירות מקצועית ברמה הבוגרת, דבר שיאפשר להם להשתתף באופן פעיל בפעילות לימודית ו / או שירות מקצועי בתחומי הלימוד שלהם.

הַאֲמָנָה

Dallas International University (דאלאס הבינלאומי) הוא מוכר על ידי האגודה הדרומית של מכללות ובתי ספר הוועדה על מכללות להעניק baccalaureate ותארים של מאסטר.

This school offers programs in:
 • אנגלית

צפה בתכניות לתואר שני »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

מגיסטר למדעי הרוח עם החוג ללימודי אברהם

מקוונים בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 2 שנים הרשמה פתוחה ארצות הברית Dallas + 2 more

המאסטר בעל החוג הראשי במדעי אברהם מכין את התלמידים לעבוד בעולמות האמונה של היהדות, הנצרות והאסלאם על ידי השגת הבנה של מושגים ותיאוריות בסיסיים של תרבויות עולמיות אלו. [+]

המאסטר בעל החוג הראשי במדעי אברהם מכין את התלמידים לעבוד בעולמות האמונה של היהדות, הנצרות והאסלאם על ידי השגת הבנה של מושגים ותיאוריות בסיסיים של תרבויות עולמיות אלו. התלמידים ירכשו יסודות שפה ללימוד מסורות אברהם; ללמוד להבחין בנקודות החיתוך בין הדתות הללו; ויהיה מסוגל לשרת בין תרבותית עם קהילות וארגונים אברהמתיים המבוססים על הבנה מכובדת של האמונות והפרקטיקות שלהם, ויצירת תרומות הומניטריות למטרות תרבותיות מקומיות וגלובאליות.... [-]


Contact

Graduate Institute of Applied Linguistics

כתובת Graduate Institute of Applied Linguistics 7500 W. Camp Wisdom Rd. Dallas, TX 75236
Dallas, Texas, ארצות הברית
Website http://www.gial.edu