Florida Institute of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הכל התחיל עם 37 סנט

פלורידה טק נוסדה בשנת 1958 כ"מכללת ההנדסה של ברארד ". הכל התחיל כרעיון במוחו של ג'רום פ. קופר, פיזיקאי בעל חזון העובד בקייפ קנברל.

כפי שטוען באוניברסיטאות, קיופר הביע את רצונו ליצור אוניברסיטה מדעית וטכנולוגית לחבר על משקאות בפאב מקומי. לאחר ששמעה את השיחה, פטרון עמית דחף 37 סנט לשינוי מעבר לבר ואמר, "יש התרומה הראשונה שלך, ג'רי. עכשיו, בנה ובנה את המכללה ההיא. "

אז קופר עשה זאת. ומה שהתחיל עם 37 סנט כבית ספר לילי ל"טילים "המוקדמים של תוכנית החלל האמריקנית, הוא כיום אוניברסיטת מחקר ארצית מקיפה המוכרת ברחבי העולם כמצטיינת בהכנת סטודנטים לקריירה לעתיד.

ערכי ליבה

 • מחקר לטובת כל המין האנושי
 • חינוך למשך חיי הצלחה
 • אזרחות גלובלית לעולם טוב יותר

הצהרת משימה

המשימה Florida Institute of Technology היא לספק חינוך איכותי לגוף סטודנטים מגוון מבחינה תרבותית על מנת להכין סטודנטים לכניסה לכוח העבודה הגלובלי, לחיפוש הזדמנויות להשכלה גבוהה ולשירות בקהילותיהם. האוניברסיטה גם מבקשת להרחיב את הידע באמצעות מחקר בסיסי ויישומי ולשרת את הצרכים הכלכליים, התרבותיים והחברתיים המגוונים של מחוזותינו המקומיים, הממלכתיים, הלאומיים והבינלאומיים.

בתמיכה במשימה זו אנו מחויבים:

 • קידום פיתוח סטודנטים על ידי טיפוח וקיימת תרבות הערכה מוסדית פרודוקטיבית המובילה לשיפור מתמיד של התוכניות האקדמיות והמנהליות
 • פיתוח תרבות ארגונית המעריכה ומעודדת סקרנות אינטלקטואלית, תחושת שייכות ומטרה משותפת בקרב סגל, סטודנטים וצוות, ורדיפה אחר מצוינות בכל המאמץ.
 • גיוס ופיתוח סגל מצוין שיהפוך למנהיגים בתחומם ומלומדים מוכרים בינלאומיים
 • השגת הכרה כמוסד חינוכי ומחקר אפקטיבי, חדשני, ממוקד טכנולוגיה
 • גיוס ושמירה על גוף סטודנטים מצוין, מובחר מאוד ומגוון תרבותי
 • שיפור מתמיד של איכות חיי הקמפוס עבור כל חברי קהילת האוניברסיטה
 • מתן הזדמנויות לצמיחה אישית וקריירה הן לסטודנטים מסורתיים והן לבלתי קונבנציונליים ולחברי הפקולטה והצוות
 • אבטחת ושמירה על הסמכה מקצועית לכל התוכניות המתאימות

138708_Clean_Room.jpg

אנחנו פלורידה טק

מה שאנחנו זו אוניברסיטה פרטית, תורשתית, מגורים, עתירת מחקר, בעלת תואר דוקטור, הממוקמת במלבורן בחוף החלל שטוף השמש של פלורידה. אבל מי שאנחנו כל כך הרבה יותר. אנו קהילה של חוקרים, חוקרים ולומדים, המגיעים מכל רחבי העולם. אנו מהנדסים, טייסים, מחדשים, מנהיגים, מחנכים, ספורטאים ואסטרונאוטים. יש לנו את מוחם של מדעני טילים ולבם של פנתרים. אנחנו פלורידה טק.

אנחנו בלתי נלאים

פלורידה טק היא אוניברסיטה של מנהיגים ולומדים - קהילה מגוונת של סטודנטים, אנשי צוות, סגל ובוגרים אשר מאוחדים במרדף הבלתי נלאה לגדולה.

אנחנו בינלאומיים

סטודנטים מיותר מ -90 מדינות ברחבי העולם בוחרים לחיות וללמוד בפלורידה טק, מה שהופך אותנו לאוניברסיטה גלובלית באמת. כשאנו אומרים #YouAreWelcomeHere, אנו מתכוונים לזה.

אנו יוצרים את העתיד

אחד העקרונות העיקריים במשימת פלורידה טק הוא קידום מדע וטכנולוגיה לטובת כדור הארץ וכל תושביו. אז, זה מה שאנחנו עושים.

יש לנו גאווה של פנתר

אתם עשויים לחוש זאת בפעם הראשונה שתבקרו בקמפוס, ביום הלימודים או בשלב כלשהו בין לבין. אבל כשאתה כן, תראה שפנתר גאווה הוא יותר מרוח בית הספר. זו משפחה.

אנו יוצרים קשרים

פלורידה טק גאה להיות חלק מקהילה במחוז ברוורד ומקבלת בברכה את שכניה לבחון את ההזדמנויות האישיות, המקצועיות, הארגוניות והתרבותיות הרבות שיש לנו להציע.

אנחנו גזע

יש סיבה שפלורידה טק ידועה בשם STEM University של פלורידה. במילים פשוטות: מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה נמצאים ב- DNA שלנו. זה הופך את STEM לכוח המניע מאחורי מי שאנחנו, מה אנחנו עושים ולמה אנחנו קיימים.

מיקומים

מלבורן

כתובת
West University Boulevard,150
32901 מלבורן, פלורידה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך