קרא את התיאור הרשמי

העדיפות הראשונה שלנו היא הסטודנטים שלנו. שנית שלנו הוא עתידם.

נוסד בשנת 1942 על ידי האחיות Felician, אוניברסיטת Felician היא אחת האוניברסיטאות כמה הפרנציסקני בארץ, ואת אחד בניו ג'רזי בלבד. אנחנו כבר בנינו את המוניטין שלנו בדגש על שירות והכבוד לאנושות, כפי שהיה בחלום של מרי ברוך אנג'לה Truszkowska - המייסדת של אחיות הפליצינקות לפני יותר ממאה שנה. גם היום, אנו שואפים לייצג אותם ערכים בכל דבר שאנחנו עושים.

ללא ספק, התלמידים הם בראש סדר העדיפויות ב Felician.

אנו מספקים את תשומת לב אישית ותמיכה כדי להכין אותך לכל החיים, והצלחה, לאחר סיום הלימודים. יותר מאשר תלמידים רק איכות, אנחנו חברים שסיימתי את לימודי יקרי ערך של חברה שמוכנים לקחת על האתגרים של עולם משתנה. כמוסד שיתוף חינוכי, במדעי הרוח, Felician היא ביתם של כ -2,300 לתואר ראשון, לתואר שני וסטודנטים ללימודי מבוגרים. עם במשרה מלאה, במשרה חלקית הנפקות מקוונות, אתה יכול לצפות חוויה באונ' אדיבה בבית Felician האוניברסיטה.

הצהרת כוונות

Felician היא נוסדה שיתוף חינוכי עצמאי הקתולית / הפרנציסקני אוניברסיטת בחסות האחיות Felician לחנך אוכלוסיה מגוונת של סטודנטים במסגרת מסורת במדעי הרוח. המשימה שלה היא לספק השלמה מלאה של חוויות למידה, חיזקה עם תוכניות פיתוח אקדמי ותלמיד חזקים שנועדו להביא תלמידים לפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם ולהכין אותם להתמודדות עם האתגרים של המאה החדשה עם מוחות ולבבות הודיעו הבנה. מטרת המתמשכת של אוניברסיטת Felician היא לקדם אהבה ללמידה, רצון האל, הכרה עצמית, שירות לאחרים, וכבוד לכל הבריאה.

מסר של VISION

כדי להיות אוניברסיטת הפרנציסקני הקתולי מראש יחסני שבו מלגה ואת הפרקטיקה של המרצים והסטודנטים מקום למידה הראשון בחיפוש מתמשך אחר האמת ואת במרדף מתמיד של יכולת, אופי, וחמלה.

ערכים הפרנציסקני Felician

כבוד אדם ... הכבוד שאנו רוחשים ומחויבים לקידום הגנה על כבודם של אנשים. חמלה ... תודעה אמפתי של אחרים מתבטאת שירות אכפתי. טרנספורמציה ... התהליך מעודד ראש פתוח ולב, מה שמוביל לשיפור מתמיד של האדם במשרד. סולידריות עם העניים ... הבטיחה צרכיה של העניים ופגיעים מתקיימת באמצעות סנגור פעולה. צדק ושלום ... יצירת מערכת יחסים הדוקה תקין, יצירה מחדש של סביבה בת קיימא, קידום טובת הכלל - כל במרדף אחר השלום.

בקצרה

אחד 20 אוניברסיטאות הפרנציסקני בארצות הברית היחיד בניו ג'רזי אחת בקמפוס, שני מקומות רת'רפורד לודי, NJ - 40 דונם הכולל 10,000 שעות התנדבות התלמיד ביצע בשנה 55 תכניות אקדמיות גודל הכיתה הממוצע הוא 15 תלמידים 92% מהסטודנטים מקבלים סיוע כספי סטודנט יחס סגל הוא 13: 1 שנים ברציפות הוענק ניו ג'רזי נכבדת סטודנט מורה השנה 10 קילומטרים מן העיר ניו יורק, עם ניידות 20 דקות 2.5 שעות לפילדלפיה אטלנטיק סיטי 10 החטיבה השנייה תוכניות אתלטי גידול 230% השתתפות לימודים בחו"ל 144 בן הטירה בקמפוס רתרפורד מופיעה ההרשמה הלאומית של מקומות הסטוריים

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Felician University

... [+]

השלם את התוכנית קטנה כמו 18 חודשים. תנאי קבלה משפט אישי שני מכתבי המלצה [-]
ארצות הברית Rutherford
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, ארצות הברית
טלפון
undefined