Fairmont State University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מדינת Fairmont, עם קמפוס ראשי של 120 דונם בFairmont, הוא חלק מהמסדרון בטכנולוגיה גבוהה הגובר של המדינה. עם היסטוריה של מצוינות אקדמיות ארוכה, ברית המועצות לשעבר היא מקום שבו הוראה ולמידה עניין ותלמידי העדיפות הראשונה שלנו. נוסד בשנת 1865 כבית הספר של המדינה הראשונה הפרטי הרגיל במערב וירג'יניה, ברית המועצות לשעבר חוגגת Sesquicentennial בשנת 2015.

בעשור האחרון, הקמפוס המרכזי הורחב עם בנייה חדשה, כוללים בניין וטכנולוגיה הנדסה, מרכז סטודנט, אולם מגורים, חניון, מתקן ספרייה משופר ושיפורי נגישות ADA משמעותיים.

עובדות מהירה פלקון

אפשרויות עיקריות

עם 80 תוכניות לתואר ראשון וחמש תוכניות לתואר שניים, כל תלמיד יכול למצוא את ההתאמה נכונה.

יצוק פלקון

השחקנים שלנו (שם עבור קבוצה של פלקונס) ממריאים בכ 4,200 תלמידים.

בית בין הגבעות

הקמפוס המרכזי של ברית המועצות לשעבר נמצא בFairmont, מערב וירג'יניה, עיר של 19,000 ידידותית. הקמפוס הוא ביתם של פרנק וג'יין גאבור מערב וירג'יניה מרכז Folklife. ברית המועצות לשעבר כוללת קמפוס סניף בClarksburg, אשר נקרא מרכז Caperton גסטון. מרכז רוברט ג בירד הלאומי האווירית החינוך, הממוקם בברידג'פורט הסמוך, מציע מספר רב של תוכניות בתחום התעופה.

אינטראקציה פקולטה

עם סטודנט ליחס סגל של 17: 1 וגודל כיתה ממוצע של 22, ברית המועצות לשעבר מעמידה כל תלמיד ראשונה.

להסתבך

מחיים יווניים, לסוגי ספורט, לאנימה המועדון, יש יותר מ -80 ארגוני סטודנטים בברית המועצות לשעבר.

פלקונס לחימה

כחבר מזרח ועידת ההר, ברית המועצות לשעבר הוא בית הספר NCAA החטיבה השני כולל 16 ספורט בנבחרת. בואו לעודד את פלקונס עם הקמע שלנו פרדי.

וקקה: המשימה של אוניברסיטת מדינת Fairmont היא לספק הזדמנויות עבור אנשים כדי להשיג את המטרות מקצועיות ואישיות שלהם ולגלות תפקידים לאזרחות אחראית המקדמים את טובת הכלל.

מסר של VISION: אוניברסיטת מדינת Fairmont שואפת להיות מוכרת ארצי כמודל למוסדות במרכז לומד נגישים המקדמים את צלחת תלמידים על ידי מתן חינוך מקיף והוראה מצוינת, סביבות למידה גמישות, ושירותים מעולים. בוגרים יהיו הידע, מיומנויות והרגלים של מוח הכרחי לצמיחה רוחני, אזרחות מלאה ומשתפת, תעסוקה, ויזמות בסביבה משתנה.

הסיפור

אוניברסיטת מדינת Fairmontשורשים של 'להגיע בחזרה להיווצרות של חינוך ציבורי במדינת המערב וירג'יניה. בית הספר הרגיל הפרטי הראשון במערב וירג'יניה הוקם בשנת 1865 על ידי Fairmont בג'ון נ 'בויד, מנהלו הראשון של בית הספר, להכשרת מורים.

מעל 147 השנים האחרונות, האוניברסיטה חוותה שינויים רבים בשם - מבית הספר רגיל מערב וירג'יניה בFairmont, לבית הספר רגיל מדינת Fairmont בשנת 1870, לFairmont מדינת מורי מכללה בשנת 1931, למדינת מכללת Fairmont בשנת 1944, ל אוניברסיטת מדינת Fairmont בשנת 2004. שינויים אלו מצביעים על התרחבות מתמשכת של תוכניות ומטרה.

בשנת 1923, בית הספר רגיל מדינת Fairmont הציע ראשון תכנית התואר ראשון ארבע שנים בחינוך, מה שהופך את בית הספר במכללה. היום חבר המדינות מציעה יותר מ 80 מעלות לבחינות בגרות בעסקים, חינוך, הנדסה וטכנולוגיה, אמנויות, מדעי רוח, וסיעוד ולשכות בריאות ברית. תוכניות לתואר שני פותחו בחינוך, עסקים ומשפט פלילי.

השינויים של האוניברסיטה במיקום בFairmont גם משקפים המשך צמיחתה. ב -27 בפברואר 1867, בבית הספר הרגיל הפך למוסד מדינה. בנייה החלה על בניין לבנים בפינה הצפון המערבית של רחובות אדמס וקווינסי מאוחר יותר באותה השנה. בשנת 1893, בית הספר עבר לבניין חדש ברחוב שני והשדרה Fairmont. בתחילת השינה 1917, בבית הספר רגיל Fairmont המדינה עבר לבניין שנקרא עכשיו Hardway הול, היושב על גבעה המשקיפה Avenue Locust.

מאותו בניין עמודים בודד על גבעה שהייתה פעם חלק מרפת, קמפוס 120 הדונם של האוניברסיטה התרחב והוא כולל יותר מ 23 מבנים. בעשור האחרון, הבנייה חדשה, ובכלל זה מרכז חדש סטודנט, חניון, אולם מגורים, ובנייה אקדמית, כמו גם שיפורים משמעותיים בתשתיות, השפיע רב על הנגישות ויופי של קמפוס. ברית המועצות לשעבר כוללת שני לווין מקומות במחוז האריסון, מרכז Caperton גסטון בClarksburg ומרכז רוברט ג בירד הלאומי האווירית החינוך בBridgeport. ברית המועצות לשעבר ממשיכה לחפש דרכים להגיע אל מעבר לגבולות המערב וירג'יניה והאומה לבנות מערכות יחסים.

מהרישום שנרשם באופן רשמי הראשון שלה של 30 תלמידים בשנת 1868, ברית המועצות לשעבר גדלה להיות השלישי בגודלה של האוניברסיטאות של המדינה עם גיוס של כ -4,600 סטודנטים. התלמיד הראשון, Hyre ד קלארק של Buckhannon, סיים את בית הספר הרגיל בשנת 1872. היום, חבר המדינות יש רשת בוגרים של יותר מ 29,000 פלקונס גא

סיור וירטואלי כאן

מיקומים

פיירמונט

Fairmont State University

כתובת
1201 Locust Avenue

26554-2470 פיירמונט, מערב וירג'יניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 800-641-5678

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: