Elmhurst College

Introduction

Read the Official Description

ברוכים הבאים אל קולג 'אלמהרסט!

האם אתה רוצה להרחיב את הידע שלך, לעדכן את היכולות שלך ולהגיע לשלב הבא בקריירה שלך? תוכניות המאסטר שלנו מיועדות עבורך. אנחנו לוקחים גישה חדשה, אישית, על הידיים. עם פרופסורים מוכשרים וסטודנטים, תוכל לעסוק באופן פעיל הן תיאוריה בפועל. תוכלו ליהנות מהנוחות של שיעורים בערב או להשלים את התואר באופן מקוון לחלוטין באמצעות מרכז מקוון אלמסטאר קולג '. יותר מכל, תוכל להתכונן לשלב עם ביטחון חדש לחיים של מנהיגות מקצועית.

בחר אלמחרסט. להגיע לרמה הבאה. למידה להוביל בעולם שיתוף פעולה.

ברוכים הבאים הדור הבא תוכניות הבוגרים שיכולים לעזור לך להגיע לרמה הבאה.אם אתם מחפשים לקדם את הקריירה שלך או לעשות מעבר לקריירה, אלמארסט קולג 'יש את התוכניות בשבילך. לרכוש את הפלטפורמות מיומנויות טכניות שאתה צריך כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך ואת הפוטנציאל שלך. לפתח פתרונות חדשים לאתגרים בעולם האמיתי באמצעות למידה מבוססת הפרויקט.מנהלי התוכנית שלנו הם שם בשבילך, עוזר לך לנהל משא ומתן על כל דבר, החל בבחירה בכיתה לכיוון הקריירה.
תוכניות חדשניות וגמישות שלנו נועדו לייעל את מטרות הקריירה שלך ולהכין אותך לעבודה בתעשיות רבות צמיחה גבוהה. אנו מחויבים ללא הרף לחינוך שישאיר אתכם לפני העקומה.

תואר שני

 • מערכות מידע ממוחשבות
 • מדע נתונים
 • מערכות מידע גיאוגרפיות
 • ניהול וטיפול רפואי
 • בריאות מידענות
 • MBA - במשרה חלקית (באינטרנט או בקמפוס) עבור אנשי מקצוע עובדים

מכללת אלמחרסט - הבחירה הנכונה

 • השג את הביטחון להצליח: מנהלי התוכניות שלנו הם לא רק מומחים בתחומם: הם מוקדשים להרחבת טווח ההגעה שלך, להקניית עצות מרווה ואנשי מיומנות שכל מנהיג צריך.
 • גמישות כדי להפוך את העבודה: תוכניות תואר שלנו נועדו להתאים את לוח הזמנים העמוס שלך. תוכניות מוצעים במגוון פורמטים לתת לך את הנוחות המקסימלית.
 • בחירה משתלמת: Elmhurst College מדורגת שוב ושוב בקטגוריית הערך הטוב ביותר עבור איכות אקדמית ועלות.
 • מיקום נוח: הקמפוס היפה שלנו הוא רק 15 קילומטרים ממערב למרכז העיר שיקגו והוא נגיש בקלות ברכב או ברכבת.

קח את הצעד הבא

כאשר אתה שוקל את האפשרויות שלך, אנו ממליצים לך לבקר בקמפוס Elmhurst. תלמד על תהליך הקבלה שלנו, סיור בקמפוס שלנו ולראות בעצמך מה מכללת אלמהרסט הוא על כל.

בקשת מידע: כדי לבקש מידע על תוכנית העניין שלך, מלא את הטופס המקוון שלנו. צ'אט בשידור חי עם יועץ קבלה. צ'אט באינטרנט היום. החל עכשיו!

דירוג

Elmhurst מדרג את 10 האוניברסיטאות האזוריות המובילות במערב התיכון, על פי US News & World Report, ובין # 4 הערך הטוב ביותר במערב התיכון. פרינסטון ביקורת מדורגת אלמהרסט בין הטובים ביותר במערב התיכון במשך 12 שנים ברציפות, וציטטה את זה כמו "השילוב המושלם של גישה לעיר גדולה קטן (אבל לא קטן מדי) האווירה בקמפוס."

This school offers programs in:
 • אנגלית

צפה MSc » צפה Online MBA » צפה Online MSc » צפה תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

MS בניהול שרשרת האספקה

בקמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 22 - 22 חודשים August 2019 ארצות הברית Elmhurst + 1 more

כאשר אתה מבין עסק מקצה אחד למשנהו, אתה עושה את עצמך הכרחי - בעיר, כי הוא אחד התחבורה הגדולים בעולם ולוגיסטיקה רכזות. [+]

תוכנית STEM- ייעודי.

חיבור העולם

כאשר אתה מבין עסק מקצה אחד למשנהו, אתה עושה את עצמך הכרחי - בעיר, כי הוא אחד התחבורה הגדולים בעולם ולוגיסטיקה רכזות.

כמנווט מקצועי בסביבה עסקית גלובלית מורכבת, אתה צריך תואר המוסיף ערך. עם MSCM של Elmhurst תוכלו להציע לארגונים את הידע המבוקש ביותר בתכנון, תכנון ותפעול של רשתות אספקה ​​מנוהלות היטב.

אתה תהיה בקיאות בתפקידים כל אזור פונקציונלי של העסק משחק בשרשרת האספקה ​​ואת אסטרטגיות שיתופיות חוצה תפקודית הדרושה להפעלת רשתות האספקה. אבל זה יהיה עומק המיומנויות האנליטיות שנרכשו על ידי Elmhurst שייתנו לך את שרירי המנהיגות האמיתיים שלך.... [-]


Videos

Virtual Tour of Elmhurst Campus

Your Journey Continues-Graduate Studies at Elmhurst College

Contact
כתובת מיקום
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media