Ellis Online College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הבדל אליס: הלמידה מקוונת במיטבה החלוקה של המכון בניו יורק היוקרתי של טכנולוגיה (NYIT), אליס מכללה נוצרה כדי לספק עבודה למבוגרים עם דרך אמינה לקידום הקריירה שלהם תוך ניצול כל היתרונות של למידה מקוונת. אחת המכללות הראשונה שהבינו את הערך של למידה מקוונת, NYIT הוא מוסד אקדמי ותיק 50 שנה עם מעל 70,000 בוגרים, שלושה קמפוסים אזור ניו יורק ומספר הולך וגדל מיקומים ברחבי העולם של. למה אליס מכללת NYIT? אליס מכללה מספקת חינוך מעולה עם כל העת, בכל מקום הנוחות של האינטרנט. הוא מספק סביבה שגורמת למידה מקוונת מעשיר וחוויה מהנה מאוד אינטראקטיבית, קהילתית.

אליס להכיל לוחות זמנים עמוסים כך שהוא מאפשר לך לקחת כיתה אחת בכל פעם, ומציעים תאריכי התחלה כל שלושה שבועות. תנאים כמובן קצרים יאפשר לך לסיים במהירות! אליס מספקת רב של היתרונות של בית ספר מקוון מסורתי, כוללים קמפוס וירטואלי נרחב המאפשר סטודנטים ומרצים לאינטראקציה, חולק רעיונות ואינטרסים הדדיים, ולבנות חברויות יקרות ורשתות מקצועיות שכל כך חשובים בכלכלה של היום. אליס ומכניסה אותך במצבי עבודה בעולם האמיתי, שמאפשר לך "ללמוד על ידי עושה" ולרכוש ידע ומיומנויות שאתה יכול ליישם באופן מיידי. הפלטפורמה של אליס הייחודית, האינטראקטיבית מבוסס אינטרנט למידה מקוונת מספקת מעשירה וחוויה מהנה באמצעות תרגילים, קטעי וידאו פלאש דינמיים והפגנות. אליס מציעה יוקרה ויציבות באמצעות הקשר שלה עם המכון הטכנולוגי של ניו יורק, בלי הטרחה של נסיעה לעבודה וממנה בקמפוס. תכנית ה- MBA המקוון של אליס מציעה קורסים שפותחו בשיתוף עם בתי ספר המובילים בעולם העסקי, כוללים בית הספר לעסקים באוניברסיטת קולומביה, אוניברסיטת סטנפורד, והאוניברסיטה של בית הספר לעסקים באוניברסיטת שיקגו. אליס היא בין המנהיגים המוכרים בלמידה מקוונת לפיתוח מקצועי, מלמד עובדים ממעסיקים העליונים כוללים ג'נרל מוטורס.

להשיג מכללת החינוך מקוון שלך מהפקולטה מנוסה מדריכי אליס מכללה הם מאסטרים אמיתיים במלאכתם. בנוסף לסגל במשרה מלאה שלה, אליס מנצלת מערך מרשים של מנהיגים עסקיים בולטים ואנשי מקצוע כדי לספק מקוון החינוך במכללה שלך, הוספת נקודת מבט שהולך יד ביד עם תכנית הלימודים מבוסס על הקריירה שלנו מנוסה, בעולם האמיתי. כל מורה אליס מחזיק בתואר דוקטור או תואר שני בנושא שלהם, עם כמעט מחצית מכל סגל ההוראה מחזיק דוקטורט או תואר מסוף אחר. אליס מבקשת באופן פעיל את מחנכים מובילים שיכול למעשה לספק חינוך מכללה מקוונת, ולכן רוב מדריכי אליס החדשים יש ניסיון בהוראה קודמת. אליס גם מבטיחה כי כל מורה משלים תכנית אימונים אינטנסיבית בהוראה מקוונת. בנוסף, מדריכים חדשים לקבל אימון בכל הקורסים הראשוניים שלהם, וכל הסגל מוזמנים להשתתף שידורי אינטרנט חינוכיים רגילים בשיטות הוראה המקוונות האחרונות. על ידי מתן הוראה מיומנת, מוסמכת בד בבד עם פלטפורמות הוראה מקוונות האחרונות, אליס מציעה מעשירה ומתגמלת סביבה לקבלה מקוונת ההשכלה הגבוהה שלך. תקני החינוך הגבוה אליס עוקבת ברציפות אחרת המדריכים להבטחת יעילות ההוראה שלהם. משוב סטודנטים גם הידור לספק תובנה נוספת לתוך הפרקטיקות של מורה. בנוסף, כל המדריכים נבדקים מדי שנה באמצעות ביקורת קורס אינטנסיבית שבוצעה על ידי חבר אחר בסגל אליס, להבטיח כי כל מורה נשאר מחנך מוערך ויעיל בכל תקופת כהונתם. מדריכי אליס מחויבים עשרה עקרונות מנחים כדי להבטיח שכל קורס מספק חוויה מרתקת, מהנה לכל תלמיד:

השקת הקורס שלך במועד ומרתק. ברור לתקשר הציפיות שלך של תלמידים ולדון על הציפיות שלהם מכם. להגיע אל מעורב פחות ותלמידים בסיכון. תמיד לשמור על נימה חיובית, מעודדת עם התלמידים שלך. להיות נוכח ועוסק בכל הדיונים בכיתה. להפגין שליטה מוצקה של תוכן קורס ותמיד לנהל את עצמך באופן מקצועי. לשמור על הרמה גבוהה של שירות הנדרשת על ידי אליס מכללה, כולל אספקה ​​של 48 שעות במטלות מדורגות וזמינות שישה ימים בשבוע. לספק משוב משמעותי, ניתן לפעול לכל משימות מדורגות. לספק הדרכה מתאימה מדיניות ונהלים ב. השלם פעילויות כמובן סופיות במועד, מדויק.

זמינות פקולטה כשאתה צריך את זה אליס המכללה מבטיחה כי כל המדריכים שלו הם זמינים ונגישים-הן בתוך ומחוץ לכיתה. כל מורה נדרש להיכנס לפחות שישה ימים בשבוע כדי לענות על שאלות ולהשתתף בדיונים תלמיד. בנוסף, מדריכים רבים לקיים ישיבות רגילות, בזמן אמת צ'אט בתוך הפלטפורמה כמובן שבו הם יכולים לענות על שאלות ותלמידי מאמן על משימות הקרובות. תלמידים יכולים גם אינטראקציה פרטית עם המורה דרך תכונת הפקולטה 1 עד 1 זמינה בתוך כל הקורסים. זמינות נרחבת זה מבטיחה שאתה מקבל כל תשומת לב אישית וסיוע שייתכן שיהיה צורך בזמן רודף מקוון חינוך אליס המכללה שלך

מיקומים

ניו יורק

כתובת
1855 Broadway
New York, NY 10023
US

1002 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: