קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

וושינגטון מזרח אוניברסיטת קולג 'של עסקים ומנהל ציבורי

ערכי משימת חזון ויעדים

המכללה מונחה על ידי המשימה המוצהרת שלה ונגרמה חזונה: המכללה לעסקים והמנהל ציבורי (CBPA) היא יחידה במזרח וושינגטון האוניברסיטה (EWU), אוניברסיטה ציבורית מקיפה אזורית ממוקמת בצ'ייני וספוקיין, וושינגטון, עם תוכניות מוצע בכל רחבי המדינה ומקוון.

משימה CBPA קיים כדי לפתח תלמידים שחושבים באופן ביקורתי, לפעול בצורה אתית, ותורם להתפתחות סביבות מגזר ציבוריות ופרטיות. משימה זו מושגת על ידי:

מנחה תלמידים מגוונים בחיפוש שלהם כדי ליצור תפקידים משמעותיים במקצועם וקהילותיהם באמצעות חינוך תמיכה במחקר כדי לשמור על סגל מעורב ואינטלקטואלי הנוכחי מוקדש להוראה. מציע אירוסין רוחני וקהילתיים כוללניים להעשיר תלמידים וחברה באמצעות למידה לכל החיים. המוטו שלנו הוא "התמקדות באזור -. הפתוח לעולם"

חזון החזון של המכללה הוא שיש תוכניותיה בעסקים, כלכלה, מנהל ציבורי ותכנון מוכר למצוינות שלהם ולהיות במכללת הבחירה הראשונה באזור לחנך מנהיגי ציבור, פרטיים וללא מטרות רווח.

ערכים

לעומת זאת, ערכי המכללה שלנו הם הרבה יותר מפורטים:

המכללה לעסקים והמנהל ציבורי מספקת חינוך איכותי שמכין את בוגריה להיות אנשי מקצוע מוצלחים, להתקדם בקריירה הנבחרת שלהם, או להמשיך ללימודים על-תיכוני. חברי הסגל שלנו הם מורים מצוינים שנוכחיים בתחומים שלהם באמצעות מחקר כפי שהודגמו על ידי הפרסומים שלהם, ובאמצעות מעורבות בפועל ושירות מקצועיים למקצועותיהם וקהילותיהם. הבוגרים שלנו הם מקבלי החלטות אתיות רגישים בקיאים בשיטות עבודה המומלצות של המקצועות הנבחרים שלהם, ומוכנים לבצע בסביבה הגלובלית. הבוגרים שלנו הם תקשורת מצוינת, מיומנת בשימוש בטכנולוגיית התקשורת העדכנית ביותר, וקשובים לרגישויות תרבותיות; הם מוכנים לעבודה בסביבה המקומית שלהם, האזור שלהם ובסביבה הגלובלית. הסגל והסטודנטים שלנו מעריכים את ההתנהלות ומקצועיות אתיות ולשמור על הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר. הסטודנטים, הסגל האקדמי והסגל שלנו הם מגוונים מבחינה תרבותית. המכללה מקדמת אקלים שבונה מודעות חיוביות של רעיונות ונקודתי מבט הקשורים לגיוון תרבותי. מטרות אסטרטגיות

לספק סביבת למידה שתומכת ומעודד את התלמידים לעסוק בלמידה לאורך חיים. לספק אווירה שמטפחת מצוינות אקדמיות ותומכת בפיתוח סגל וצוות. תוכניות הצעה באזור ספוקיין רבתי, ברחבי המדינה ומקוון המשרתות את הצרכים החינוכיים של תלמידים בהווה ובעתיד. להגדיל את המשאבים כדי לתמוך במשימה של המכללה. להרחיב את הפעילות לקירוב המקדם פיתוח כלכלי וקהילה בת קיימא.

האשפות חן;

בנק מסחרי EnTie בספוקיין, וושינגטון ו בוגר תוכנית MBA EWU.

שאלנו האשפות מדוע בחר להרוויח MBA שלו EWU. לדבריו "בגלל העלות הנמוכה של שכר הלימוד היה סבירים ויש לי משפחה בספוקיין". לגבי ניסיון MBA שלו, האשפות אומר, "נהנה הזדמנויות למידת מנהיגות ועבודת צוות ההיבט של תכנית. לוחות זמנים בכיתה היו גם ממש נוח ". כששאלנו האשפות על היתרונות של להרוויח תואר MBA שלו. לדבריו "תכנית MBA למדה אותי מיומנויות ניהול ומיומנויות ארגוניות לעזור לי בעבודה הנוכחית שלי". זו עצה של האשפות חן לסטודנטים MBA הנוכחי, "בנה קשרים עם חבריו לכיתה כי כל מה שהם צריכים רקעים, חוויות ומיומנויות שונות בהן ניתן ללמוד".

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Eastern Washington University

ריבונו של מינהל ציבורי תוכנית (MPA) נועד לספק הזדמנויות חינוכיות מגוונות נרחב בתחומי הניהול הציבורי ולא למטרות רווח. הזדמנויות מחקר לתארים מתקדמים זמינות כעת מועסקות וכן ... [+]

ריבונו של מינהל ציבורי תוכנית (MPA) נועד לספק הזדמנויות חינוכיות מגוונות נרחב בתחומי הניהול הציבורי ולא למטרות רווח. הזדמנויות מחקר לתארים מתקדמים זמינות כעת מועסקות וכן לבוגרי האחרונות המחפשים קריירה בשירות הציבורי. שתי תוכניות לימוד תורה במשרה מלאה ו במשרה חלקית זמינות על תואר ובסיס ללא תואר.

מעודדים את התלמידים להיות מודעים לסביבה בשירות הציבורי, הערכים המנחים בשירות הציבורי ואת מיומנויות חיוניות ואנליטית צורך לגבש, ליישם ולהעריך החלטות בשירות הציבורי.... [-]

ארצות הברית Spokane
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 - 36 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Eastern Washington University

לתכנון ערים ואזורים הוא אחד של אמצעי בחברה לטיפול בבעיות אלה באופן יצירתי, חיובי. תכנון הוא מקצוע לפתרון בעיות כי הוא מודאג עם הכוחות המשפיעים על איכות החיים בשכונה, בעיר ... [+]

רבים חברתיים, פיסיות, כלכלית, טכניות ופוליטיות בעיות בחברה לזעוק הגדרה ופתרון. בין אלה:

הירידה בערים מרכזיות; ההתדרדרות של שכונות; מפרך ובמדיניות הרגולטורית יעילות שוויוני; גודש ובעיות אחרות הנגישות; ההשפעה של צמיחה ושינוי; שחיקה של משאבי טבע; ו שירותי אנוש יעילים או ייעדרו.

לתכנון ערים ואזורים הוא אחד של אמצעי בחברה לטיפול בבעיות אלה באופן יצירתי, חיובי. תכנון הוא מקצוע לפתרון בעיות כי הוא מודאג עם הכוחות המשפיעים על איכות החיים בשכונה, בעיר, האזור, מדינת האומה ואת העולם. לפיכך, תכנון מספק שדר בעיסוק ייחודי עבור אלה הרוצים תפקיד בעיצוב עתיד טוב יותר.... [-]

ארצות הברית Spokane
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2