קרא את התיאור הרשמי

EVMS מכין את הלומדים לקריירה כרופאים המוסמכים ורחומים, אנשי מקצוע בריאות ומדענים. התלמידים שלנו נהנים מהמגוון הרחב של הוראה הניתנת על ידי הסגל במשרה מלאה שלנו, שעובד בתיאום עם אנשי מקצוע בריאות ברחבי הקהילה.

חינוך בEVMS מסמיך תלמידים, תושבים וחברים להשפיע על האנשים שהם משרתים. אנו מציעים ייחודיים, ידיים על גישות ללמידה, כגון:

קהילת פעילויות לאוכלוסיות חלשות שירות מבוסס. השתתפות במאמצים לשיפור איכות ותמיכה מוסדיים. שותפויות עם ארגוני בריאות אזוריים או גלובליים.

EVMS הוא אחד מבתי הספר רק במקצועות רפואה ובריאות במדינה שהוקמו על ידי הקהילה, למען הקהילה. אנו מתמקדים לא רק בהכנת הדור הבא של ספקי שירותי בריאות, אלא גם בתרגום לגילוי בריאות טובה יותר לאנשים של המפטון. החזון שלנו הוא להפוך את בית הספר הקהילתי רוב מקצועות רפואה ובריאות בארצות הברית.

למרות היתרונות של תגליות בEVMS מורגשים ברחבי העולם, מאמצי מחקר, החינוך וטיפול בחולה שלנו לגדול מהצרכים של האנשים בקהילת וירג'יניה הדרום מזרחית שלנו:

סגל EVMS מספק חינוך רפואי ומנהיגות עבור הדור הבא של רופאים העליונים, אנשי מקצוע בריאות וחוקרים. רופאי הקבוצה הרפואית EVMS אכפת ליותר מ -1,000 חולים יומיים. מאמצי המחקר 'EVMS להתמקד בנושאי הבריאות הדוחקים ביותר של האזור. EVMS כוננים שנתי 824,000,000 $ בפעילות כלכלית מקומית.

מלגות EVMS

בEVMS, מספר המלגות המבוססות על הכשרון, צורך כלכלי, גיוון, תחומי העניין והעיר הולדתו זמינים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Eastern Virginia Medical School

תרפיה באמנות וייעוץ התכנית ללימודי EVMS היא תכנית אקדמית קפדני מבוססת בצמיחה בכיוון וכיתה רעיוני, סטודיו, קהילה וחוויות קליניות. ... [+]

EVMS בוגר תרפיה באמנות ותכנית הייעוץ היא תכנית אקדמית קפדני מבוססת בצמיחה בכיוון וכיתה רעיוני, סטודיו, קהילה וחוויות קליניות.

התכנית 'EVMS היא ייחודית בכך שהוא חלק מקמפוס רפואי ומקצועות בריאות משגשג, המציע לתלמידי הזדמנויות לשיתוף פעולה בין-אישי שבונה את הכישורים דרושים כדי להיות חלק מצוות רב פנים של ספקים. אנחנו כבר מתכוננים מטפלים באמנות ברמה עולמית ש, אנשי מקצוע תרבותיים מגיבים, מעורב-קהילה אתית עם קריירות מצליחות במשך 40 שנים.... [-]

ארצות הברית נורפוק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Eastern Virginia Medical School

התכנית של ביוטכנולוגיה מאסטר בבית הספר לרפואת וירג'יניה מזרח (EVMS) היא תכנית מחקר ייחודי אינטגרטיבית המספקת לתלמידים עם ידיים על אימונים בproteomic, טכניקות המדינה של הא ... [+]

התכנית של ביוטכנולוגיה מאסטר בבית הספר לרפואת וירג'יניה מזרח (EVMS) היא תכנית מחקר ייחודי אינטגרטיבית המספקת לתלמידים עם ידיים על אימונים בproteomic, טכניקות המדינה של האמנות מולקולריות, הגנומי, סלולריות והדמיה בשילוב עם בסיס מוצק בידע התיאורטי של מדעים ביו-רפואיים ועיצוב מחקר במעבדה.

תכנית חינוכית זו קפדנית מכשירה אנשי מקצוע מעבדה עתיד לבצע מחקר ביו-רפואי במעבדות מחקר אקדמיות או בתעשיות ביוטכנולוגיה והתרופות.... [-]

ארצות הברית נורפוק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית