Dulles University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הצהרת חזון

אוניברסיטת דאלס הוקמה בשנת 2010 ושואבת את השראתה מהתרומות לכל החיים של ג'ון פוסטר דאלס, מדינאי ואיש חזון אמריקאים. השפעתו בעיצוב וניהול משא ומתן על ההסכמים בינלאומיים עם ממשלות ברחבי העולם הייתה השפעה משמעותית על הופעתה של דמוקרטיה וחופש של עמיי העולם. הישגיו כללו משמשים כיועץ במשלחת האמריקנית לועידת השלום בפריז בשנת 1919. הוא קיבל את הגדולה כעורך דין בינלאומי וגם בקונגרסים שונים בשנים שבין מלחמות העולם. יש לציין, הוא היה מעורב בוועדה האמריקנית למשא ומתן כנסי חוב השלום ברלין, והיה יועץ מיוחד במועצה לפגישות שרי חוץ בלונדון, מוסקבה ופריז. הוא שימש כנציג לעצרת הכללית של האו"ם (1945-1949), וזאת בעקבות המשא ומתן שלו של הסכם שלום עם יפן ב1951. ב1951, הנשיא דווייט אייזנהאואר מינה את דאלס כמזכיר המדינה, וב -1954 מטעם ארצות הברית שעזר לארגן את אמנת ארגון דרום מזרח אסיה (SEATO) שכלל את חותמים מאוסטרליה, ניו זילנד, בריטניה, צרפת , פקיסטן, תאילנד והפיליפינים. התרומות ההומניטריות "דאלס כלול להיות כהונת יו"ר מועצת המנהלים של מכון קרנגי לשלום בינלאומי כנאמן של קרן רוקפלר וגם כחברת מייסדת של המועצה ליחסי חוץ, בין הישגים רבים אחרים. אוניברסיטת דאלס מוצאת השראה בעמדה החזקה ג'ון פוסטר דאלס בשיתוף פעולה בינלאומי ומצוינות במשא ומתן על הסכמים הוגנים ומאוזן כעדות לחשיבותו של חינוך והכנה של אנשים לחיים מספקים. האוניברסיטה מעודדת את תלמידיו לשאוף למצוינות דומות בגישתם לחינוך ולחיים.

משימה

אוניברסיטת דאלס מוקדשת למשלוח של חינוך מכללות באופן שמכבד את הכבוד, שווה ואת הפוטנציאל של כל תלמיד ותלמיד. על ידי יצירת סביבה לפיה ידע הוא רכש ופיתח ושבו פעילויות יצירה מבקשות להעשיר את חוויותיו של התלמיד להיות מוכנים לחברה גלובלית, האוניברסיטה מכינה את תלמידיה למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. חלק בלתי נפרד מהמשימה של האוניברסיטה הוא לפתח מנהיגי אזרח טובים אשר מצוידים לתרום חיובי ל" טוב הכלל של חברה ". הקורסים וpracticums בעיצוב האישי שלנו לאפשר לתלמידים להפוך את החלום להשכלה גבוהה את המציאות דרך ההכנה האסטרטגית שלהם לתעסוקה והשוק. אנו דבקים בסטנדרטים גבוהים ובאיכות חינוכית של קריטריונים שנקבעו ומוכרים, מדיניות ומצוינות כפי שנדרש על ידי הסמכה לאומית, אזורית ומדינה וגופי הסמכה. המטרות שלנו לתלמידים ללכת "מעבר לספר הלימוד" משום שהתואר שלנו לתואר ראשון, לתואר השני ולאחר בוגר בנפרד מותאמים למזג תכנית לימודים עם כישורים עסקיים המציעים אתגרים חדשים, אחריות חדשה והטבות חדשות לקריירה של כל תלמיד. נכון לעכשיו, תוכניות אקדמיות של אוניברסיטת דאלס להתמקד בעסקים, טכנולוגיות מידע ומדעי מחשב, מה שמוביל לתואר הראשון, שני ותואר דוקטור. מטרה כללית זו מושגת באמצעות מערכות הבאות למידת מיומנות ויעדים: • אנו מאמינים כי ניצול סגל מומחה מהתעשייה הנבחרת של הסטודנטים שלנו יספק מומחיות עולם אמיתית חשובה. בדרך זו, אנו מציעים לסטודנטים שלנו הסטים האחרונים מיומנות ומערכות ניהול במקצועו המתוכנן שלהם. אוניברסיטת דאלס מעבר לתכנית הלימודים של ספר הלימוד וכמובן המסורתי. • אנו מספקים יותר מאשר הוראה ביסודות ניהול על ידי כולל דוגמאות חיים אמיתיות במקרה מחקרים. הסגל שלנו בוחן סוגיות מורכבות והחלטות היעילות שלהם. • סטודנטים שסיימו את הלימודים באוניברסיטת דאלס יהיה בעמדה טובה יותר כדי לזכות במבצעים ולהיות מוערכים כבין הרובד העליון בבריכת עבודת המבקש לתפקידי כניסה או רמת ניהול. • תלמידים לומדים למה לצפות בעמדת ניהול. אנו מעודדים אחד על אחד ותפקיד אסרטיבי קבוצה ששיחק עם חברי סגל ביחס לדרישות תפקיד ספציפיות.

מטרות מוסדיות

האוניברסיטה תהיה: • ודא שהגנה על האינטרסים של כל התלמידים היא דאגה העיקרית. • להעריך מועמדים סטודנטים על בסיס הכישורים האישיים שלהם ולשאוף להכללתו של כל בני החברה בתהליך החינוך, ללא קשר לגיל, תרבות ורקע סוציו אקונומי. • לפעול בצורה אתית ובכבוד בשיטות ייעוץ, גיוס וגיוס. • לספק גישה שווה ומידע הודאה מדויק עם מערך משותף של הגדרות הודאה קשורות ומועדים לכל התלמידים. • לספק מצוינות בחינוך באמצעות סטנדרטים אקדמיים קפדניים ויישום של גישה אישית לחינוך באמצעות כיתות קטנות ומערכות יחסים קרובים בין אנשי סגל וסטודנטים. • תמיכה ולאכוף מדיניות האוניברסיטה. • לציית לחוקים מקומיים, מדינתית ופדרליים בנוגע לטיפול בתלמידים ועל מידע סודי.

מדיניות התעסוקה Non-Discrimination/Equal

מבחינה גזעית מדיניות בלתי מפלה לכומר Proc. 75-50, סעיף 4.01. אוניברסיטת דאלס מודה תלמידים מכל גזע, צבע, ומוצא לאומיים או אתני לכל הזכויות, זכויות ההיתר, תוכניות ופעילויות בדרך כלל העניקו ואינם נגיש לתלמידים בבית הספר שלנו ולא להפלות על בסיס גזע, צבע, ולאומי או מוצא אתני במנהל התוכניות שלנו מדיניות חינוך, מדיניות קבלה, מלגות והלוואות, ותוכניות המנוהל בבית ספר אתלטי אחרים. האוניברסיטה שומרת משלבים הליך תלונה הליך הוגן זמין לכל אדם שמאמין שהוא או היא כבר מופלית לרעה. פניות הנוגעים להליך התלונה או ציות לחוקים והנחיות פדרליים וחבר העמים צריכים להיות ממוענות למשרדו של הנשיא.

מיקומים

פיירפקס

Dulles University

כתובת
Dulles University,
510-1934 Old Gallows Road,
Vienna , VA

22182 פיירפקס, וירג'יניה, ארצות הברית
טלפון
+1 703-552-1236

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: