קרא את התיאור הרשמי

"בדרורים, אני עושה חיבורים לא יסולא בפז בכל יום שלהעצים אותי כדי לעשות את הבדל בחיים שלי ואת חייהם של אחרים."

אודות אוניברסיטת דרורי

דרורי הוא סוג חדש של אוניברסיטה שהצטיינות וביעילות קישורים במדעי רוח ובמדעים ללימוד תחומים מקצועיים. בכך, תלמידים יותר אותנטיים מחובר ל:

למה מה שהם לומדים עניינים וכיצד הם יכולים להחיל אותו בחיים אמיתיים. למה החלטות, הן באופן אישי ומקצועי, צריכה לבוא ממקום של אתיקה ומוסר. פקולטה: נגישות היא נקודה של גאווה עבורנו בגלל שאנחנו באוניברסיטת הוראה. הקהילה: בכיתה, בקמפוס ומחוצה לו. חשב מנהיגים ומדריכים: משנת הלימודים הראשונה ללימודים לחיפוש עבודה לבוגרי קשרים. בדרורים, תלמידים ליצור קשרים לכל החיים. בריאות וקיימות כדרך חיים ולא כמשימה. אנו מאמינים שאנשים בריאים להוביל מאושרים יותר, ארוך יותר, חיים פרודוקטיביים יותר. תרומה לקהילה כחלק מחיים טובה. רוח היזמות, שמעוררת אמון, יצירתיות ואחריות. סביבה של שיתוף פעולה שבו תלמידים מעורבים באופן פעיל בשיפור החוויה דרוריהם. גם חיים חיו: תלמידי דרורי ללמוד כיצד לחבר את החלומות ושאיפות לעתיד מוצלח.

הצהרת כוונות

היא אוניברסיטת דרורי אוניברסיטה עצמאית, במסורת אמנויות הליברלית, ומחויב לחינוך מותאם אישית בקהילה של חוקרים שערכו את האמנויות של הוראה ולמידה הקשורים לכנסייה. חינוך בדרורים מבקש לטפח רגשות רוחניים וכושר דמיון, כמו גם תובנה אתית וחשיבה ביקורתית; לטפח את השילוב של ידע תיאורטי ומעשי; ולשחרר את אדם להשתתף באחריות ובלתרום לקהילה גלובלית.

מסר של VISION

עם שומרי התחייבויות למורשת שלנו ועם התחייבויות מחודשות לקהילה העולמית והוראה ומלגה חדשניות, אוניברסיטת דרורי תהיה אוניברסיטה מובילה בו המורה / החוקרים וצוות מקצועי הטובים ביותר לחנך את התלמידים להיות מעורב, אזרחים מוסריים ורחומים למנהיגות משרתת ב קהילות מאופיינות בשינוי, מורכבות ותלות הדדית הגלובלית.

כדי להפוך לאוניברסיטה המובילה במאה ה -21 שאנו רואים, אנחנו ניצור ולהפגין יתרון התחרותי של אוניברסיטת דרורי, לבטא הבדלים התחרותיים שלה, ליישר את כל התוכניות האקדמיות שלה עם יעדים אסטרטגיים, לבנות תרומה לתמיכה ביעדים האסטרטגיים שלה, למדוד את ההצלחה שלה ו לנהל בתוצאות. הציוויים האסטרטגיים והיעדים המפורטים להלן מפת המסלול שלנו לשנים 2015-2018 ואוניברסיטת דרורי עמדה לחגוג sesquicentennial בשנת 2023.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Drury University

הוקם בשנת 1984 באוניברסיטת דרורי בספרינגפילד, מיזורי, בית הספר לארכיטקטורה Hammons הוא תכנית לתואר חמש שנים מקצועיות מוסמכת המציעה תואר שני באדריכלות. ... [+]

הוקם בשנת 1984 באוניברסיטת דרורי בספרינגפילד, מיזורי, בית הספר לארכיטקטורה Hammons הוא תכנית לתואר חמש שנים מקצועיות מוסמכת המציעה תואר שני באדריכלות. קורסי הארכיטקטורה הנדרשות משולבים עם תכנית הלימודים במדעי רוח של האוניברסיטה. המטרה של גישת תכנית לימודים משולבת זו היא הכנה לפרקטיקה אדריכלית מקצועית בהקשר החינוכי הרחב ככל האפשר.

השנתיים הראשונות של התכנית לחמש השנים נחשבות השנים מראש המקצועית. הרשמה בשנה הראשונה של תכנית קדם-מקצועית מוגבלת המבוססת על ממוצע ציונים גבוה בבית ספר וציונים / ACT SAT.... [-]

ארצות הברית ספרינגפילד
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית