Diablo Valley College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אנא בקר: המרכז לחינוך הבינלאומי בדיאבלו מכללת העמק

אודות DVC

דיאבלו מכללת העמק היא אחד משלוש מכללות קהילה של שנתיים תמכו בפומבי בקונטרה קוסטה קהילת קולג המחוזית. הגדול יותר של שני הקמפוסים של DVC ממוקם ליד הכביש המהיר 680 בPleasant Hill, וקמפוס סן רמון החדש משרת את מחוז הדרום בדוהרטי עמק. בין שני הקמפוסים שלה, DVC משרת יותר מ 22,000 תלמידים בכל סמסטר עם מגוון רחב של אפשרויות תכנית.

תוכניות לתואר והעברה

יותר מ -40 AA וAS מעלות בנוסף להסכמי ביטוי עם אוניברסיטת קליפורניה (UC) ומערכות מדינה באוניברסיטת קליפורניה (CSU), ואשראי להעברה ארבע מכללות שנה.

קריירה / חינוך טכני

יותר מ -40 תעודות להשיג, ומבחר רחב של תעודות הישג.

שיעורי יום, הערב, ובקיץ

שיעורים נלמדים בשעות היום והערב בפורמטי טווח מלא וטווח קצר. בחירה של כיתות יום והערב גם למדה במהלך הקיץ. ראה את לוח הזמנים של שיעורים לקבלת מידע נוסף.

קורסים מקוונים והיברידיים

קורסים מקוונים לומדים כמעט אך ורק דרך האינטרנט דורש מתלמידים להשתתף מעט מאוד פגישות הפנים אל פנים. שיעורים היברידיים להשתמש בשילוב של אסיפות סוג ובהוראה מקוונת.

היסטוריה

המכללה החלה באופן רשמי בשינה 1949, בחלק מהאתרים לא סביר ביותר: בתי ספר תיכוניים, בנקים, כנסיות, אפילו מחנה צבאי ישן. קונטרה קוסטה המזרח נקרא ג'וניור קולג ', עברנו לאתר הנוכחי שלנו בשנת 1952, בעשרה מבני פלדה רכשו מהממשלה עבור $ 45 כל אחד. אבן הפינה למבנה הקבע הראשון הונחה בשנת 1953, ושם דיאבלו מכללת עמק אומצה בשנת 1958.

אנחנו כבר כברת דרך ארוכה מאז ההתחלה הצנועה אלה. למעלה ממיליון וחצי תלמידים שנרשמת כאן מאז 1949! כפי שאנו מצדיעים המורשת שלנו, אנו מצפים לשרת את אחד מאזורי חינוך אופקים של צפון קליפורניה הדינמיים ביותר, לעוד 50 שנים.

במשך 60 שנים, דיאבלו מכללת העמק סיפקה חינוך איכותי לקהילה שהוא משרת. מיליון תלמידים מאוחר יותר, ללמוד בDVC הוא אחת הדרכים הטובות ביותר שאתה יכול להבטיח קבלה במכללה של ארבע שנים. DVC אינו מוכר רק כאחד ממכללות הקהילה הטובות ביותר של קליפורניה, אבל זה גם מוביל את המדינה בהעברה למוסדות ארבע שנים.

נתוני מחקר שפורסמו לאחרונה על ידי המרכז של UCLA לחקר מכללות הקהילה מראים כי קצב ההעברה של DVC לאוניברסיטאות של ארבע שנים הוא גבוה יותר של 67 אחוזים מהממוצע הארצי. דו"ח נוסף, שפורסם על ידי ועדת החינוך של קליפורניה על-התיכונית, מראה כי DVC מדורג מספר אחת בהעברות במדינה, לפני כל מכללות קהילת קליפורניה האחרות.

היסטוריה קצרה של הארץ שלנו מראה לנו שזה היה במקור הבית לאינדיאנים Costanoan. בשינה 1844, ממשלת מקסיקו העניקה את הקרקע לוויליאם וולש, וזה הפך לחלק מRancho Las החונטות הענק שלו, שכללו הצפון מערבי אגוז כל Pleasant Hill קריק, והמחצית הצפונית של מרטינז. לאחר מלחמת העולם השנייה בארץ חולקה לשטחי דיור, ועל 5 אוקטובר 1950, מועצת המכללה נאמנים רכשה את אתר DVC ל172,500 $. בנייה החלה בחודש ספטמבר, 1951.

עם מעל 22,000 תלמידים בכל הגילים ומגוון רחב של תוכניות, תמצא סביבה חינוכית דינמית ואווירה תוססת בDVC. קמפוס Pleasant Hill ממוקם מעל הכביש המהיר 680, והקמפוס ממוקם במאה דונם של גבעות בעדינות מתגלגלות בנוף של הר דיאבלו, ציון דרך קליפורניה צפוני. מרכז עמק סן רמון בדוהרטי העמק פתח את שעריו לתלמידים בנובמבר 2006. שם קמפוס סן רמון אומצה בשנת 2011.

שני המקומות המעוצבים יפה שלנו הם במרחק קצר מסן פרנסיסקו, יצירת ההגדרות האידיאלית עבור מוסד העברת ראש הממשלה בקליפורניה. אנחנו במכללת בחירה לתלמידים רבים מבתי הספר הגבוהים הפרטיים וציבוריים במרטינז הסמוך, ההר דיאבלו, סן רמון, ובית הספר Acalanes מחוזות.

מיקומים

היל Pleasant

כתובת
Pleasant Hill Campus
321 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 היל Pleasant, קליפורניה, ארצות הברית

סן רמון

כתובת
San Ramon Campus
1690 Watermill Road
San Ramon

94582 סן רמון, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך