קרא את התיאור הרשמי

באוניברסיטת דה סלס, תמצא גישה חיובית לחיים. אולי זה האופי הידידותי, חסר יומרות של הסטודנטים, הסגל, וצוות שלנו, או נקודת המבט הרוחנית האופטימית של Oblates של סנט פרנסיס דה מכירות, שעיצבו את האוניברסיטה ואת אופייה. אולי זה בגלל שהתוכניות שלנו הגדולות האקדמיות, האווירה האישית של הקמפוס הפרברי הקטן שלנו בנוף העמק ליהיי של פנסילבניה, וסביבת הלימודים התומכת שלנו. בכל מקרה, יש חוויה יוצאת דופן ניתן למצוא באוניברסיטת דה סלס. משימה זה המשימה של אוניברסיטת דה סלס לספק גברים ונשים עם השכלה גבוהה איכות על פי הפילוסופיה של הומניזם נוצרי כפי שפותח על ידי פרנצ'סקו דה מכירות ויורשיו הרוחניים. האוניברסיטה מקנה ידע על, ומפתחת כשרונות ל, אישי, משפחתי, חברתיים וחיים. אוניברסיטת דה סלס מעשירה את הקהילה האנושית ומשפרת את כבודו של הפרט דרך במאמציה החינוכיים. בעבודתה, האוניברסיטה מטפחת דיאלוג חיוני והכבוד בין אמונה הקתולית ותרבות האנושית. פילוסופיה לאוניברסיטת דה סלס, הומניזם נוצרי אומר שכל היבט של חוויה אנושית מסוגל הארה על ידי הבשורה של ישו. זה הבשורה מביאה אור לכל ממד של קיום אישי (פיזי, אינטלקטואלי חברתי, מוסרי, אסתטי, ודתי) וכל תחום סביבתי (עולם טבעי, מוסדות חברתיים, הישגים תרבותיים, תקופות היסטוריות, וחברות דתיות). המפגש בין הדבר אלוהים והעולם הקונקרטי של האדם הופך את קיום משמעותי באופן מלא אפשרי. אוניברסיטת דה סלס שואפת ללמד את התלמיד מה זה אומר להיות נוצרי בדרך הסלזיאני, מה זה אומר להקיף את חייו שלו, ומה זה אומר להביא חדשות טובות זה למשפחת האדם. אוניברסיטת דה סלס היא בתוקף ובפומבי מחויבת לעקרונות של דוקטרינה קתולית ומוסר. הוא גם מכיר באופן מלא כי החיפוש אחר האמת דורש אווירה של חופש אינטלקטואלי ואהבה שדורשת פתיחות לכל מה שטוב. אוניברסיטת דה סלס מבחינה בזהירות בין המרדף החופשי של אמת, שהיא מבטיחה לכל חבר בקהילת הקמפוס, והמחויבות שלו לתורתו של הכנסייה הקתולית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

DeSales University

מתוכנן עבור אנשי מקצוע עובדים, תוכנית הלימודים שלנו היא מושרשת בפיתוח כישורים טכניים מתאימים לשימוש בתעשייה, כגון ניהול נתונים, ניהול פרויקטים, רשתות, תכנון מערכות, devel ... [+]

מאסטרס של המדע תואר מערכות מידע ב DeSales אוניברסיטת מיועד לעבוד מקצוע. תוכנית הלימודים שלנו היא מושרשת בפיתוח כישורים טכניים מתאימים לשימוש בתעשייה, כגון ניהול נתונים, ניהול פרויקטים, רשתות, תכנון מערכות, developemnt אינטרנט ותכנות. המדריכים שלנו יש ניסיון מקצועי ולהבין את הצרכים של התעשייה ומבוגרים עובד. ההוראה כוללת ידיים בכיתה ב, הרצאה על למידה מקוונת.

MSIS מרכיבי התוכנית ... [-]

ארצות הברית Center Valley רומניה Bucharest Allentown  + 1 יותר
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית