קרא את התיאור הרשמי

טק קורנל הוא מודל מהפכני לחינוך בוגר משלב טכנולוגיה עם עסק וחשיבה יצירתית. קורנל טק מפגיש סגל כמו אופקים, מנהיגים עסקיים, יזמים טק וסטודנטים בסביבת קטליטי לייצר לחזונות מעוגנים בצרכימים משמעותיים אשר מחדש את האופן שבו אנו חיים.

ג'ואן & אירווין ג'ייקובס בטכניון-מכון קורנל מגלם את שותפות אקדמית בין אוניברסיטת קורנל והטכניון - מכון טכנולוגי לישראל בקורנל טק.

קורנל הקמפוס זמני של טק כבר ולהפעלתו בבניין צ'לסי של גוגל בניו יורק מאז 2012, עם סגל ברמה עולמית ההולכת וגדלה, תואר שני תלמידי דוקטורט, דוקטורנטים שעובדים עם ארגונים מוכוונת טק וחברות ועל חברות סטארט-אפ משלהם.

בנייה מתנהלת בקמפוס 12 דונם הקיימא, הקבע של קורנל טק על רוזוולט איילנד, עם שלב ראשון אמור להיפתח בשנת 2017. כאשר הושלם במלואה, הקמפוס יכלול 2 מיליון מטרים רבועים של המדינה- of-the-art מבנים, מעל 2 דונם של שטח פתוח, ויהיה ביתם של יותר מ -2,000 סטודנטים לתארים מתקדמים וכמעט 280 אנשים סגל ומנהלה.

המשימה שלנו

קורנל טק מתמקד ביצירת מנהיגי טכנולוגיות חלוציות עבור בעידן הדיגיטלי, באמצעות מחקר, מסחור טכנולוגיה, וחינוך בוגר-רמת המאסטרים המקצועיים, הדוקטורט ורמות דוקטורט.

הנחתנו היא כי הקצב המהיר של חדשנות בעידן הדיגיטלי קוראת גישות חדשות מסחור הטכנולוגיה האוניברסיטה, רמות חדשות של שיתוף פעולה אסטרטגי בין חברות ואוניברסיטאות, ותכניות לימודים חדשה לחינוך בוגר. אנחנו יוצרים תוכניות אקדמיות חדשות המתמזגים טכני מעמיק, הידע העסקי, מיומנויות עיצוב וצורת חשיבה "בונה".

קמפוסי בתינו

רשת טק קורנל מתרחבת מעבר לניו יורק למוסדות האחרים המסייעים לנו להמשיך במשימה שלנו מדי יום.

קורנל היא אוניברסיטה פרטית, ליגת הקיסוס והאוניברסיטה-מענק קרקע מדינת ניו יורק. המשימה של קורנל היא לגלות, לשמר ולהפיץ ידע; להפיק עבודה יצירתית; ולקדם תרבות של חקירה רחבה ברחבי ומעבר לקהילה קורנל. קורנל טק מציעה מעלות בשיתוף עם בתי ספר אלה:

  • המכללה האקדמית להנדסה קורנל
  • מדרשת ג'ונסון למנהל
  • בית הספר למשפטים קורנל

כאשר קורנל מכין הצעה לתחרות למדע שימושי של ניו יורק, הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל היה בחירה הגיונית עבור שותף אקדמי. עם המוניטין של ישראל בתור "StartupNation" ואת ההיסטוריה של הטכניון לייצר יזמים טק המובילים בארץ, קורנל ידע שיש חזון משותף:

  • ישראל היא ביתם של הריכוז הגדול ביותר של חברות סטארט-אפ היי-טק מחוץ לעמק הסיליקון.
  • בוגרי הטכניון מהווים את הרוב של מדענים ישראלים משכילים ומהנדסים, המהווים למעלה מ -70% של מייסדי ומנהלי המדינה של תעשיות ההיי-טק.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Cornell Tech

זו התואר הראשון מסוגו, שפותחה עם קלט של חברות מונע טק כמו פייסבוק וניו יורק טיימס, מעמיד אותך בצומת של הטכנולוגיה, פסיכולוגיה אנושית, קוגניציה, ויזמות. ... [+]

הטכניון-קורנל תואר שני כפול בתקשורת קונקטיבית

תואר: MS Information Systems (קורנל)

התקנים ופלטפורמות דיגיטליות שינו את האופן שבו אנו פועלים עם העולם, הופכים לחלק חשוב וחשוב יותר ויותר של האופן שבו אנו עובדים, לומדים, קונים, מעבירים תקשורת ואפילו כונן. עם זאת, התועלת של התקשורת החיבורית עדיין לא מומשה במלואה, והדרך בה אנו פועלים עמם נמצאת בחדשנות מתמדת.

לימודי הטכניון-קורנל בטכניון, המוצעים על ידי מכון הטכניון- Cornell Tech , יכירו אתכם לשגשג בצומת דינמי זה של האדם והטכני.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

Cornell Tech

לפתח את הטכנולוגיה של מחר. Cornell Tech של חשמל ... [+]

מגיסטר להנדסת חשמל ומחשבים

לפתח את הטכנולוגיה של מחר. Cornell Tech של חשמל

מגיסטר להנדסה בחשמל

ההתפתחויות מרגש הלמידה מכונה, טכנולוגיית חיישן, ועיבוד אותות תמונה יוצרות הזדמנויות חדשות עבור מהנדסים ומדעי המחשב עם מיומנויות טכניות מתקדמות חשיבה יזמית להפוך אותם התפתחויות למוצרים ושירותים חדשים. Cornell Tech של יחידת חשמל

למד מיומנויות חיתוך-קצה בתרבות האתחול

הטכנולוגיות החדשות והמצליחות ביותר מתפתחות כאשר טכנולוגים, מעצבים ויזמים משתפים פעולה. Cornell Tech לקחה את המודל המשותף של פיתוח המוצר והחילה אותו על תוכניות תואר שלנו. הקורסים מבוססי הכיתה שלך, הנלמדים על ידי אנשי סגל מומחים בעלי ניסיון בתעשייה עמוקה, משלימים חוויות מבוססות-פרוייקט, אשר יעבדו אתכם בצוותים עם סטודנטים מהתכניות הטכניות האחרות של Cornell Tech , כמו גם בתכניות LLM ו- MBA. תוכל לפתח את העסק שלך בסטארט-אפ סטודיו וליצור פתרונות חדשניים ללקוחות עסקיים אמיתיים כחלק מפרוייקט Studio Studio. בתהליך זה, תוכל לפתח את הידע העסקי, מיומנויות תקשורת ועוצמה טכנית יוצאת דופן אתה צריך למשוך תשומת לב מן החברות החדשניות ביותר בעולם סטארט אפ שאפתני.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Cornell Tech

כל עסק בכל ענף מקבל יתרון תחרותי כאשר הם יכולים לרתום נתונים כדי ליידע החלטות אסטרטגיות. המאסטרים של אוריי שלנו יספקו לך את המיומנויות המתמטיות והמודליות הדרושות כדי לשים ... [+]

מגיסטר לחקר ביצועים והנדסת מידע

עסקים מכל הסוגים והגדלים מוצפים בנתונים ורעבים לאנליסטים מיומנים ולמדעני מידע שיכולים להשתמש בנתונים אלה כדי לקבל החלטות עסקיות מעניינות בזמן אמת. מאסטר Cornell Tech בהנדסת תפעול ומחקר של מידע (ORIE) יספק לך את המודלים המתמטיים ואת מיומנויות ניתוח הנתונים הדרושים לך כדי לקדם את ההחלטות המשפרות את שביעות הרצון של הלקוחות ואת היעילות התפעולית.

למד איפה Rigor פוגש חדשנות... [-]
ארצות הברית ניו יורק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Cornell Tech

תחום הטכנולוגיה הוא יותר ויותר מהיר ויזמי, ואת היזמים המוצלחים ביותר מתכנתים הם אלה שמבינים איך הטכנולוגיה הופכת למוצר. תואר שני תואר שני שלנו ייתן לך את ההבנה. ... [+]

מגיסטר למדעי המחשב

הטכנולוגיה קיימת כדי לענות על הצרכים האנושיים ולפתור בעיות אנושיות. כיום, חברות הסטארט-אפ המונעות על טכנולוגיה דורשות מהנדסים ומדעני מחשבים שמבינים גם את הצד העסקי של הבאת פתרונות חדשניים לשוק.

מאסטר Cornell Tech במדעי המחשב ייתן לסטודנטים את המיומנויות הטכניות הדרושות לפיתוח פתרונות מתקדמים תוך חשיפתם ליזמות וניהול מוצרים.

למד באמצעות שיתוף פעולה בין-תחומי... [-]
ארצות הברית ניו יורק
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית
טלפון
false