Contemporary Technology University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

משקיע בך!

Contech משקיע בך על ידי הצעת תוכניות תואר, מיומנויות והזדמנויות עבודה לקריירה של כלכלה מבוססת תוכנה של מחר.

התקדמו בקריירה שלכם

הצליח עכשיו ושלם אחר כך

ב- Contech, אנחנו שקופים. אנו רוצים להשקיע בך ולחשוף את הגרסה הטובה ביותר שלך. התחל את הקריירה שלך בתשלום נמוך מראש ותשלם את שכר הלימוד כשאתה נוחת במשרה בעלת שכר גבוה - אם לא, אתה לא צריך לשלם. זה כזה פשוט. אז ככה אנו תומכים בתלמידים שלנו.

להיות נווד דיגיטלי

קונטק מבטיחה לסטודנטים שלה לספק טכנולוגיית מינוף בכדי שיוכלו לעבוד מכל מקום בעולם, להתנסות בתרבויות שונות, מרוהטות בכישורים אישיים מרכזיים לא רק ללימודים שלך אלא לחיים האישיים והמקצועיים שלך.

4 ערי טק ענקיות

תלמידי נשיא Contech מנצלים חיים ולמידה בארבע ערי עולם שונות, סן פרנסיסקו, ניו יורק, ברלין

למידה מבוססת פרויקטים

אנו נגד שיעורים פסיביים שבהם אתם מחכים למידע שיזרק לראשכם. בעזרת הפרויקטים המאתגרים תביא את החלקים הטובים ביותר שלך מההתנסויות הקודמות שלך ותקשר אותם לפרויקט שלך כדי לטפח לאותם השראה וייחודית.

122273_pexels-photo-1438081.jpegBuro Millennial / Pexels

מאתגר את מערכת הלמידה המסורתית

הגישה שלנו היא להציג בפניכם אתגרים מעוררי השראה שמציתים את דמיונכם, ובו בזמן להראות לכם מה אתם צריכים בכדי להשיג אתגרים אלו.

פיתוח מיומנות

סטודנט בקונטק, מישהו שיש לו כישורים מצוינים וידע מעמיק בתחום המומחיות שלהם, ושואף גם לחקור את האפשרויות שטרם נודעו של השינוי הדיגיטלי שחברתנו חווה.

למידה דיגיטלית

גישתנו קורעת את פנקס הכללים על ידי זיהוי העובדות המשחזקות לבחינה אינן מה שצריך בכלכלה המהירה של ימינו. במקום זאת אנו מציעים חווית למידה דיגיטלית בת 360 מעלות - הטמעת ידע והבנה בסביבה מעשית.

הקאטות

למידה על ידי רוטה לא ממשיכה להתעדכן בהתפתחויות טכנולוגיות. סדנאות מעשיות ממשיכות את לימודכם בקהילה - הקפצת רעיונות מהסטודנטים העמיתים ולמידה אורגנית.

חונכות

צוות ההוראה שלנו לא חושב על עצמם כבעלי ידע חשוב שהם רוצים להעביר אליך. במקום זאת, הם מתמקדים בכך שהם מאפשרים לך חוויות משמעותיות ממקור ראשון - מה שמאפשר לך לשלוט בפרויקטים מאתגרים עם יכולת לחשוב בצורה יצירתית, לשתף פעולה ולתקשר ביעילות.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgצילומי סטארט אפ / פיקסלים

פיתוח כוח אדם מיומן

צוות המייסדים העומד מאחורי קונטק נמצא בענף החינוך ופיתוח הכישרונות מאז 2005 ומספק גישה לחינוך ליותר מ 45,000 סטודנטים ברחבי העולם. עד 2014 פער המיומנויות בתחום הטכנולוגיה היה כה גדול עד שרשת המעסיקים שלנו חיפשה כישרונות בתחומים שהוקמו לאחרונה התאכזבו מכך שהנוף האקדמי מתמקד בעקרונות הבסיסיים שלא משתנים של מדעי המחשב, במקום זאת של האפשרויות החדשות והמרגשות של האינטרנט וההזדמנויות שלו.

הכלכלה הגלובלית המורכבת של ימינו דורשת כוח אדם מיומן שיכול למנף את הטכנולוגיה להצלחה בדלק. חבילת התוכניות החזקה של Contech כוללת את כל עמודי התווך הבסיסיים של חדשנות כדי לתת לאנשים וצוותים מספר אפשרויות לצמיחה והתפתחות. אנו מציעים תוכניות בתחום בינה מלאכותית, מדעי נתונים, שיווק דיגיטלי, כמו גם מחשוב ענן, למידה מעמיקה, ניהול מוצרים, עיצוב דיגיטלי ופיתוח תוכנה, תוכניות שמאכלסות את הכלכלה הדיגיטלית שלנו כיום. התלמידים יכולים לבחור מבין מגוון פורמטים ומודלים שיעזרו להם להשיג את המטרות שלהם בצורה הטובה ביותר, כולל משרה מלאה, משרה חלקית, בקמפוס ובאונליין.

הקמת רשת גלובלית אדירה

יש לנו ארבעה קמפוסים במרכזי הטכנולוגיה הטובים ביותר בעולם, עם זאת, שני קמפוסים נוספים יהיו זמינים בשנת 2020. אנו כל הזמן מגדילים את רשת המעסיקים שלנו המונה 32 שותפים טכניים. הנוכחות הגלובלית של Contech, רשת הטכנולוגיה ושותפי הגיוס שלה הם שלושה מהנכסים הגדולים ביותר שלנו. בנוסף לתוכניות המיועדות אך ורק לצרכים של המעסיק, אנו מקדמים צינור של אנשי מקצוע בענף המשמשים כמדריכים, חונכים ומאמנים. הרשת המקצועית המשגשגת הזו עוזרת לבוגרינו האחרונים למצוא מקומות עבודה וליצור קשרים, להקים אותם להצלחה בעבודה ובחיים.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

אנחנו להסתגל לשוק

תחומים דינמיים כמו מדעי נתונים ובינה מלאכותית מתפתחים בזמן אמת, ואנחנו מתקדמים ללא הרף על תוכניות להשקה ושקיעה כדי לענות על ביקוש בשוק והתפתחות כלים וטכניקות. צוות מעצבי ההדרכה, מומחי הנושא ומנהלי מוצרי החינוך ברמה העולמית שלנו מרענן ללא הרף את התוכן שלנו כדי להבטיח רלוונטיות. על ידי מינוף נתונים, משוב ותובנות מההערכות הקנייניות שלנו, אנו מייצרים עבודות לימוד המביאות להשפעה מרבית על התפקיד. יחסי מעסיקים עמוקים היו תמיד חלק מהותי ב- DNA של קונטק. בערך מחצית התלמידים שלנו ממומנים על ידי מעסיקים שרוצים שעובדיהם יוכשרו על ידי המומחים שלנו, ותוכניות הלימוד שלנו מונחות על ידי צרכי התעשייה. עזרנו לעשרות חברות Fortune 100 - ומאות עסקים אחרים ברחבי העולם - להעריך ולהכשיר את הכישרון שלהם, באתר, באינטרנט או בקמפוסים שלנו.

רישוי

Contemporary Technology University נמצאת בתהליך קבלת אישור מוסדי מלא לפעול כמוסד הענקת תארים פרטיים על ידי הלשכה בקליפורניה לחינוך פרטי לאחר הלימודים. אישור מוסדי מלא הוא המעמד הגבוה ביותר שהוענק על ידי מדינת קליפורניה. אישור כזה מעיד על עמידה בתקני המדינה המינימליים ואינו מרמז על שום המלצה או המלצה מצד המדינה או הלשכה.

מגובה על ידי הקהילה האקדמית

המועצה האקדמית שלנו מספקת לנו את התובנות האחרונות על מחקרי התחום שלנו, קשר חזק לקהילה המדעית וניסיון של עשרות שנים ביצירת סביבות למידה משמעותיות. הם עוזרים לנו לזהות את אותם פרופסורים, חוקרים ומרצים החולקים את הדחף שלנו למצוינות, את המשימה המשותפת שלנו, ותומכים בגישה החינוכית שלנו.

מיקומים

פאלו אלטו

כתובת
2100 Geng Road, Suite 210
94303 פאלו אלטו, קליפורניה, ארצות הברית