קרא את התיאור הרשמי

וידאו ברשת קולומביה כבר מוביל את תחום הלמידה מקוונת מאז הקמתה בשנת 1986, וייאפשרו לאלפי אנשי מקצוע עובדים וסטודנטים הממוקמים מרחוק ליהנות מלמידה מרחוק ולרדוף מעלותיהם ללא כל דרישות תושבות בקמפוס ב ניו יורק. בית ספר פו קרן למדעי הנדסה יישומית (SEAS) מציע הדרכה רחבה מבוססת באוניברסיטת מחקר גדולה והמתאים באופן אידיאלי לחנך מנהיגי ההנדסה של מחר ועידוד אוריינות טכנית. התוכניות שלנו הנדסה ומדע יישומים, שהם בין הטכנולוגיות של האומה הוותיקות והמשפיעות ביותר, לאמץ החדשות ואפשרויות רב-תחומיות.

המטרה שלנו להעצים את תלמידינו להיות מנהיגי הטכנולוגיה של מחר. לשם כך, אנו לטפח מצוינות בהוראה ולהשתתף במחקר ברמה עולמית במטרה לקדם את העליונות בחוד החנית. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מרגש זה בעתיד.

יש הזדמנויות רבות לתואר אקדמי העומדות לרשותך באינטרנט מ וידאו ברשת קולומביה. CVN תלמידים נהנים מתשומת הלב האישית הקשור למכללות קטנות כמו גם מהמשאבים האקדמיים הנרחבים של מוסד מחקר עיקרי. כסטודנט באוניברסיטת קולומביה, תהיה לך גישה לפרופסורים הידוע שם בעולם שהם מנהיגים ומחדשים בתחומם.

סטודנטים להנדסה לתואר שני באינטרנט קולומביה נהנה ממגוון רחב של תוכניות אקדמיות לבחירה כולל חקר ביצועים, שיטות באוצר, תעשייה והנדסת מערכות, הנדסה ביו רפואית, הנדסה כימית, מתמטיקה שימושית, פיסיקה יישומית, מדעי מחשב, הנדסת חשמל, הנדסת והנדסה אזרחית, הנדסת בניין וניהול מערכות, מדע חומרים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

חקר ביצועים הוא מדע שימושי ועוסק בבעיות החלטה כמותית, בדרך כלל מעורב ההקצאה ושליטה במשאבים מוגבלים. בעיות מסוג זה עולות, למשל, בפעילות של חברות תעשייתיות, מוסדות פיננסיים ... [+]

מגיסטר למדעים בחקר ביצועים

חקר ביצועים הוא מדע שימושי ועוסק בבעיות החלטה כמותית, בדרך כלל מעורב ההקצאה ושליטה במשאבים מוגבלים. בעיות מסוג זה עולות, למשל, בפעילות של חברות תעשייתיות, מוסדות פיננסיים, ארגוני בריאות, מערכות תחבורה, אנרגיה ומשאבים, וממשלה. אנליסט מחקר פעולות מפתחת ומשתמש במודלים מתמטיים וסטטיסטיים כדי לעזור לפתור בעיות אלה ההחלטה. כמו מהנדסים, הם מנסחי בעיה ופותרים. העבודה שלהם מחייבת היווצרות של מודל מתמטי של מערכת והניתוח וחיזוי של ההשלכות של מצבים חלופיים של הפעלת המערכת. הניתוח עשוי להיות כרוך בטכניקות מתמטיות אופטימיזציה, שיטות הסתברותיות וסטטיסטיות, ניסויים, והדמיות מחשב. קורסי חקר ביצועים הוצעו באוניברסיטת קולומביה מאז 1952.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית