Columbia College Hollywood

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Columbia College Hollywood בנוי על בסיס של הידיים על הוראה ולמידה. אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להכין אותך להזדמנויות העומדות בפניך היא לטפח תרבות קמפוס המשקפת את העולם האמיתי. לכן התוכניות שלנו מעודדות שיתוף פעולה יצירתי בין תחומים.

מהיום הראשון, אתה מרובה משימות כמו שאתה מנסה ולנסות על תפקידים חדשים וטכנולוגיות לא מוכר מעורב ביצירת תוכן מדיה יצירתית. הפקולטה שלנו של יוצרי סרטים, טכנאים, אמנים ומדריכים בעלי ניסיון רב, משתמשים במומחיותם כדי לעסוק בשיטות הוראה חדשניות בסביבות בכיתה אינטראקטיביות.

מדוע לבחור בנו?

עבור יוצרי סרטים

Columbia College Hollywood היא הקולג' של יוצרי שבו תלמד את כל ההיבטים של filmmaking. תוכניות לתואר שלנו לטבול אותך בטווח המלא של מיומנויות יצירתיים, טכניים, ועסקים הדרושים כדי לנווט את הזדמנויות יזמית בלתי מוגבלת בענף תחרותי. אנו נותנים לך גישה לליבה של תעשיית הסרטים עם התמחויות, הזדמנויות תעסוקה, ציוד מקצועי, וניסיון בעולם האמיתי.

עם יוצרי סרטים

אתה תעבוד עם יוצרי סרטים מקצועיים אשר חולקים את התשוקה שלך ולחבר אותך ממקור ראשון עם מלאכה ועסקים של תעשיית הקולנוע. הקורסים נועדו לאזן מעשית על הידיים הוראה עם עיקרון התיאוריה, כך יהיה לך את הכישורים והידע כדי לממש את החזון האישי.

גישה לתעשייה

תוכלו ללמוד סרטים בלוס אנג'לס, מרכז תעשיית הבידור. תהיה לך גישה למנהיגים בתעשייה, מהמדריכים שלך בכיתה ועד לרמקולים אורחים מקצועיים. התמחויות ייתן לך ניסיון בעולם האמיתי, כי אתה יכול לקחת לשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

ציוד ומתקנים

תהיה לך גישה ציוד מקצועי מתקני הכוללים ירי קבע ערכות, סרט נפרד, soundstages טלוויזיה, חבילות עריכה דיגיטלית, וכן High Definition להקיף קול תיאטרון כדי להציג את העבודה שלך. הסרט שלנו ומלאי מצלמה דיגיטלית מתעדכנים כל הזמן כדי לכלול את הציוד המקצועי בשימוש כיום על ידי אנשי מקצוע עובדים.

הצהרת משימה

Columbia College Hollywood מחנכת את התלמידים באמנות ובמדע של התקשורת ואת התקשורת המגוונת של סיפורים עכשוויים תוך בחינה של האמנות הליברלית. הקורס הקפדני של הלימודים והנוהג שלנו מכין את הבוגרים להיות הוגים אנליטיקאים ואנשי תקשורת יעילים שהם תורמים, בעלי ידע ואחראים לקידום קהילה עולמית סקרנית, מתחשבת ורחומה.

פִילוֹסוֹפִיָה

Columbia College Hollywood מחויבת לטפח קהילה למידה המקדמת יצירתיות, חדשנות וצמיחה באמצעות חינוך, שיתוף פעולה, אהבה משותפת של אומנויות הבידור. אנו מבקשים לספק חוויה מאתגרת באמנות הליברלית, המכינה סטודנטים לאזרחות בקהילה העולמית על ידי מתן:
  • Curricula מועשר עם הידיים על חוויות למידה המשקפים את העולם האמיתי של תעשיית הבידור.
  • הקורסים מבוססי הפרויקט מחייבים את התלמידים לעבוד בצוותים כדי ללמוד את כל ההיבטים של תהליך הקולנוע.
  • סגל השראה של אנשי מקצוע בענף הבידור עם הניסיון לעזור לתלמידים לשחרר את הפוטנציאל היצירתי שלהם.
  • סביבה חינוכית אינטימית המעודדת כל תלמיד לקחת את הסיכונים הדרושים לפיתוח חזון אמנותי ייחודי וקול.
  • הזדמנויות עבור גישה מקצועית והמשך למידה באמצעות הבידור בתעשייה יחסים כדי לעזור לבוגרים לבנות בסיס להצלחה יצירתית ומקצועית.

הִיסטוֹרִיָה

במשך 65 שנים, Columbia College Hollywood סיפקה הידיים על החינוך באמנות

Columbia College Hollywood הוקם במקור בשנת 1952 ב MacArthur פארק השכונה של לוס אנג' לס כמו בקמפוס סניף קולומביה קולג 'בשיקגו. תוכנית הלימודים נועדה להתמקד בתעשיות הטלוויזיה והרדיו המתפתחת והציגה סגל המורכב מעובדי טלוויזיה ורדיו. בשנת 1959, Columbia College Hollywood מופרדים מן המוסד בשיקגו לפעול כמכללה עצמאית, פרטית, ללא מטרות רווח.

בשנת 1997, Columbia College Hollywood הקימה הקמפוס הנוכחי שלה במשרדים ההיסטוריים, לשעבר העולם של Panavision, המעצב החשוב ביותר, ואת היצרן של מיטב המצלמות ואת עדשות עבור הסרט וטלוויזיה תעשיות. המכללה ממוקמת כעת במיקום מרכזי בלב עמק סן פרננדו, ומספקת לסטודנטים ולסגל גישה לכל אולפני הקולנוע והטלוויזיה הגדולים באזור לוס אנג'לס.

חיי תלמיד

בין אם אתה חולם ליצור תוכן למסך הגדול, למסך קטן, לקונסולת משחקים או לשלב, להציג את החזון היצירתי שלך בעולם האמיתי או בעולם הווירטואלי, או להקים את מקומך כמובילה בתעשייה או כמנהל כלי השיט שלך, יצר תרבות קמפוס שנועד להעצים אותך להמציא, לעצב, לעצב, לחדד את המותג האמנותי האישי שלך ולהכין אותך למצוא מקום משלך בעולם אינסופי, היזמית של יצירת התקשורת העולמית.

מיקומים

לוס אנג'לס

כתובת
Oxnard Street
18618 לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: