College of Saint Rose

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הזדמנויות רבות, התמקד אחד - סטודנטים שעושים הבדל

מכללת סנט רוז היא קהילה מתקדמת של חוקרים מתמקדים בהשגת הידע וליישם את מה שהם למדו להפוך את העולם הסובב אותם טוב יותר. ממוקם בלב של אולבני, בירת מדינת ניו יורק, סנט רוז מציעה חווית מכללה פרטית, עצמאית, ומעורבת בסביבה עירונית תוססת.

עם כ -4,500 תלמידים full- במשרה חלקית, סנט רוז יש הצעה מגוונת של תוכניות לתואר ראשון, לתואר שני ותעודת המיועדות הן תלמידים מסורתיים ואנשי מקצוע העובדים. אנו משלבים מחקרים קפדניים במדעי הרוח ובמדעים עם הזדמנויות בלתי מוגבלות על התמחויות, מחקר לתואר ראשון ללמוד בחו"ל כמו גם הזדמנויות לתלמידים לעסוק בשירות קהילה משמעותי.

נוסדה בשנת 1920 על ידי האחיות של יוסף הקדוש של Carondelet, סנט רוז נשארה נאמנה למשימתה של לא מכין את התלמידים רק לגבי הקריירה שלהם אלא גם מכין אותם לחיים.

הצהרת כוונות

מכללת סנט רוז הקהילה עוסקת סטודנטים לתואר ראשונים ושתי מוטיבציה גבוהה ב חוויות חינוכיות קפדניות. במסורת המתקדמת של אחיות המייסדים של סנט ג 'וזף של Carondelet, אנו מקדמים בברכת גברים ונשים מכל הרקעים הדתיים ותרבותיים. בנוסף לפיתוח היכולות האינטלקטואליות שלהם, יש לתלמידי ההזדמנות לטפח מתנות היצירתי ורוחניות שלהם קהילה לומדת מגוונים מטפחים יושרה, תלות הדדית, וכבוד הדדי.

המכללה מספקת במדעי רוח ייחודיים ומקיפים ותוכניות מקצועיות המעניק השראה הבוגרת שלנו להיות מבוגרי פרודוקטיבי, חשיבה ביקורתית, מוטיבציה, אכפתיות אזרחית. המעורבות שלנו עם הסביבה העירונית מרחיב את ההגדרה עבור הזדמנויות חינוכיות ומעודד מעורבות אנרגטי מנהיגות אפקטיבית של סנט רוז הקהילה בחברה.

עם קמפוס בלב ההסטורית אולבני-בירת המדינה ניו-יורק-סנט רוז ידוע המלגה הקפדנית שלה וקהילת קמפוס תוססת.

אקדמאים. 43 תוכניות לתואר ראשון, 29 תוכניות לתואר שני, ו -19 תעודות המתקדמות הזמינות לסטודנטים חדשים. הצביעו כאוניברסיטה ביותר בצפון ידי US News & World Report. הפקולטה. 93% של חברי סגל ההוראה במשרה מלאה שלנו להחזיק את התואר הגבוה ביותר בתחומם. תשומת לב אישית. יחס תלמיד-הסגל הוא 14: 1, ו סנט רוז מעסיקה עוזרים-כך הוראת אפס שתעבוד ישירות ולעתים קרובות עם הפרופסורים שלך. סטודנטים. כמעט 4,500 סטודנטים (כולל 2,800 סטודנטים) מ -36 מדינות ויותר מ -55 מדינות. 48% מן הסטודנטים לתואר ראשון לחיות בקמפוס. סיוע כספי. 99% של תלמידי השנה הראשונה לקבל קצת סיוע כספי, עם החבילה הממוצעת ב 26,891 $. מה לעשות.

בקמפוס: לקחת במשחק שני חטיבת NCAA, לבחור בין 40 מועדוני סטודנטים, ויהין בספורט-הכל עירונית coed מן המעודדות כדי פריסבי.

מחוץ לקמפוס: לראות להקות-שם למעלה בתיאום, להשתתף בהפקות בברודווי, לטייל ירידי רחוב, לבלות את אחר הצהריים בפארק ...

תואר שני עם מטרה

להניע את הקריירה שלך. להעשיר את עצמך. להרוויח תואר שני סנט רוז.

אנשים שהשיגו את התואר שני סנט רוז הם כוחות לשינוי חיובי. הם יובילו את בתי ספר, להשפיע על מדיניות ציבורית, לכתוב רומנים, לדווח על החדשות, לבנות מערכות IT, תאגידי התנהלות מחקר פורצת, לרוץ, ולהקים חברות משלהם.

איך הם הגיעו לשם? על ידי מרוויח תואר שני במכללת סנט רוז. הם קיבלו יחס אישי מסגל עם אישורים מכובדים ותובנות חדות. הם נהנו בגדלים קטנים בכיתה, בערב גמיש, באינטרנט וכיתות יום ובתחומים קפדניים של מחקר.

זה עשה את הבדל באותם כל כך שהם יכולים לעשות את הבדל - ולהיות מי שהם באמת רוצים להיות.

להרוויח תואר שני הוא מהלך קריירה רב עוצמה. בממוצע, אנשים עם תואר שני מרוויחים 23 אחוזים יותר מאשר אנשים עם התואר ראשון.

תוכניות לתואר ראשון ושתי

ארבעה בתי ספר: אמנות ומדעי הרוח, עסקים, חינוך, ומתמטיקה ומדע 43 תוכניות לתואר ראשון 6 תוכניות תעודה לתואר ראשון 29 תוכניות תואר שני 19 תוכניות אישורים מתקדמים 11 תוכניות תואר מואצות / Dual להענקת התואר של מאסטר ראשון ממכללת סנט רוז בתוך חמש שנים BA או BS מ- Saint Rose בתוספת BS הנדסה בשותפות עם המכון הפוליטכני רנסלאר BS פלוס MS במדעי מעבדה קליניים בשותפות עם אולבני מכללה לרוקחות BS בתוספת טכנולוג רפואי מוסמך בשותפות עם בית החולים הכללי רוצ'סטר או המתודיסטית החולים בניו יורק BA / BS בתוספת JD בשותפות עם אולבני בית הספר למשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת פייס, או מערב ניו אינגלנד הספר למשפטים באוניברסיטת MBA בתוספת JD בשותפות עם בית הספר למשפטים Albany

חיי תלמיד

  • 80% מתלמידי שנת א 'לחיות בקמפוס; 45% מסטודנטים לתואר ראשון גרים בקמפוס - סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה ALANA: 20% - גברים 33%; סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה נשים 67% - הברית ייצגה בגוף התלמיד: 32 - מדינות מיוצגות בגוף התלמיד: 50 - אגודת הסטודנטים מועדונים: 35

מיקומים

אלבני

The College of Saint Rose

כתובת
The College of Saint Rose
432 Western Avenue, Albany

אלבני, ניו יורק, ארצות הברית
טלפון
+1 518-454-5143