קרא את התיאור הרשמי

50 שנים, אוניברסיטת קולמן שימש כבלעדי ההדרכה המחשבים המוסד היחיד של סן דייגו. נוסד בשנת 1963, קולמן הוא מוכר ככוח משגשג בתחום טכנולוגיית מידע. ידוע בתכנית הלימודים החדשניים, ההפוך שלו, האוניברסיטה הוכיחה להיות מוצלח בהוראת אלפי תלמידי הכישורים שהם צריכים להצטיין בתחום הנבחר שלהם.

"חלומות למציאות" באוניברסיטת מוטו הוא עדות למסירות של קולמן כדי להבטיח כי לכל תלמיד מצויד בידע ובכישורים שהם צריכים לבנות את העתיד של החלומות שלהם. המתמחה בתוכניות כגון: פיתוח יישומים, אבטחת רשת, ותכנות משחק פיתוח ועיצוב, קולמן שואף לספק לתלמידי חוויה שיעור עליון חינוכית, תוך שהוא מציע סביבת למידה תומכת, ידידותית, ועידוד. צוות של קולמן ידע ותומכים מנהלי וסגל משפר עוד יותר את תהליך הלמידה של אדם ולהפוך את השתתפות קולמן חוויה נפלאה ומספקת. מחויב לשיפור חייהם של תלמידיה, אוניברסיטת קולמן שואפת לשמור על מצוינות אקדמית וגדולתו המקצועית.

משימה וחזון

המשימה של אוניברסיטת קולמן היא להכין את התלמידים קריירה מקצועית משמעותית בתחום טכנולוגיית מידע ועסקים, תוך מתן סביבה שבה מי שהפך לחלק מקהילה אקדמית זה עלול לפתח את מלוא הפוטנציאל שלהם כבני אדם. אוניברסיטת קולמן מעניקה ההזדמנות לאנשים בעלי רקע וגילים לחלוק רעיונות וערכים, וללמוד לעבוד יחד לקראת מטרות משותפות מגוונים:

ללמוד לחשוב באופן אנליטי ויצירתי; כדי להבין עובדות ורעיונות; על הדעת מהם ולהביע את המסקנות בצורה ברורה. להכיר בכך שיש לי אלה שהם המאסטרים של המכונות בעידן זה של טכנולוגיה מתפשטת באחריות העליונה להבטיח כי מאמציהם לשפר את איכות חיים של המין האנושי. כדי לקדם את הרוח של חקירה אינטלקטואלית, אשר משפרת את ההתפתחות התרבותית וחברתית של הקהילה.

המטרות של התוכניות האקדמיות הן:

כדי לפתח את ההבנה של הנושא בתחום התמחות. כדי להבין את מערכת היחסים של האזור המיוחד לכל תחום של ידע. כדי לפתח את היכולות הדרושות למחקר עצמאי ומחקר בתחום הקשור. לשלב את הידע ועקרונות של תחום התמחות במסגרת תיאורטית ומעשית מלוכדת. כדי לחזק ולחדד את שני מיומנויות תקשורת בכתב ובעל פה. כדי לספק את הבסיס לחיים שלם של למידה מתמשכת.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Coleman University

תכנית ניהול מערכות המידע מציעה לסטודנטים ההזדמנות לחקור טכניקות מתקדמות, מגמות הנוכחיות, וכיוונים עתידיים בניהול מערכות מידע. המטרה שלנו היא לעזור לך להבדיל את עצמך בתחום ... [+]

מגיסטר למדעים בניהול מערכות מידע

תכנית לניהול מערכות מידע מציע לסטודנטים ההזדמנות לחקור טכניקות מתקדמות, מגמות הנוכחיות, וכיוונים עתידיים בניהול מערכות מידע. המטרה שלנו היא לעזור לך להבדיל את עצמך בתחום המומחיות ולהתקדם לעמדה של אחריות גדולה יותר בתוך הארגון שלך שלך.

עם השלמת התכנית, יהיה לך את הכישורים וידע כדי לתכנן, לפרוס ולנהל IT מבוסס פתרונות המיומנויות עסקיות הנדרשות לתעשיית ה-IT של היום. כישורים וידע אלה יאפשרו לך להשיג יתרון תחרותי ולהבטיח צמיחה והצלחתה הנמשכות של הארגון שלך.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
17 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Coleman University

Coleman University