Clarkson University Graduate School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תוכניות הבוגרים של קלרקסון שוקעות בחיים העמוסים שכבר.

אנו מבינים שהתלמידים שלנו מנהלים חיים מאוד מרתקים. הם ציוני המכללה האחרונים שמחפשים את היתרון התחרותי הזה. הם הורים. הם רופאים ומורים לעתיד. הם יזמים, מחדשים וממציאים. הם עובדים במשרה מלאה בחברות Fortune 500. הם מתנדבים בקהילות שלהם.

לכן יצרנו אפשרויות גמישות שמשתלבות באורח החיים שלך. באופן מקוון, במקום באחד מארבעת המיקומים שלנו במדינת ניו יורק, או היברידי (שילוב של אפשרויות מקוונות באתר) מאפשרים לך לקחת קורסים במרחב שמתאים לך. הזדמנויות במשרה חלקית ומשרה מלאה מאפשרות לך להשלים את התוכנית בזמן שלך.

והחלק הכי טוב? אתה מקבל חינוך איכותי ומוסמך שיוביל להצלחה עתידית בתחום שלך, הנלמד על ידי מומחים בפקולטה במסגרת כיתתית קטנה.

אודות בית הספר לתארים מתקדמים

אצל קלרקסון, חדשנות היא השפעה. סטודנטים הבוחרים את קלרקסון לתכניות לתארים מתקדמים ומקצועיים מגיעים לכאן עם מטרה: לקדם ידע, לחקור רעיונות שמניעים את החברה ולבנות קריירות משמעותיות. באמצעות תכנית לימודים רלוונטית בעולם ומעורבות עם מנהיגים בענף, עסקים וחינוך, תהיו מוכנים להבין את המערכות המורכבות, ליצור קשרים בין אנשים ותחומים ולמצוא פתרונות יצירתיים לכמה מהאתגרים המרעימים ביותר של ימינו. תעמיק את בסיס הידע שלך כדי להאיץ את הרעיונות שלך למוצרים מעולים ולהוביל ארגונים שיש להם השפעה.

חיבורים עושים את ההבדל. רשת בוגרי קלארקסון מונה מעל 40,000 איש חזקים ומלאי מנהיגים שמעוררים השראה בארגונים בעלי השפעה, מייצרים רעיונות המשנים את אורח החיים של אנשים ומעורבים עם גוף הסטודנטים הנוכחי בדרכים משמעותיות. הדיקנים והפקולטה שלנו מתייעצים באופן קבוע עם מועצות הייעוץ שלהם, המורכבות ממנהיגים בתעשייה, מעסיקים בוגרים, שותפים למחקר, חברי קונסורציום לטנקי חשיבה, ועמיתים באקדמיה. כסטודנט רשום, אתה יכול להיכנס לתכניות של התאחדות הבוגרים של קלרקסון ולגשת לשירותי מרכז הקריירה שלנו כדי לקדם את ההתפתחות המקצועית שלך.

נוקשה ואישי. החל מלומדי קרן המדע הלאומית למדעי המדינה ועד אנשי מקצוע וחוקרים עובדים בעלי תעודת ציון גבוהה, המשתפים פעולה עם מובילי המחשבה בתעשייה, הפקולטה בקלרקסון מביאה לחוויות ולרשתות משלהם את ההוראה והייעוץ שלהם. הם יכולים להתייחס לדרישות החיים מחוץ לכיתה, בין אם אתה הורה עובד, עובד קריירה או מתנדב בשירות קהילתי. תוכלו להכיר את הפקולטה באופן אישי מכיוון שגדולי הכיתה הם קטנים בכוונה בכל אמצעי הלמידה: במקום, מקוון, משרה מלאה וחלקית.

שווה את זה. הגישה החינוכית של קלרקסון מביאה תוצאות. על פי מוסד ברוקינגס, תואר קלארקסון מגביר את רווחי אמצע הקריירה של הבוגרים ביותר מ- 40%. PayScale Inc. מדרג את קלרקסון ב -12 הראשונים בתוכניות המענקים לתואר שני הטוב ביותר לפי פוטנציאל שכר. ואחד מכל חמישה בוגרי קלרקסון הוא כבר מנכ"ל, הבעלים של חברה או בתפקיד בכיר.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

שבחים

 • 95% מבוגרי תכנית החינוך הושמו בשלושה חודשים לאחר סיום הלימודים
 • יותר מ- 90% מבוגרי התוכנית לתואר שני במנהל עסקים ממוקמים בשלושה חודשים לאחר סיום הלימודים
 • תוכנית ניהול שרשרת האספקה העליונה -20, דו"ח חדשות ועולמות בארה"ב, המכללות הטובות ביותר באמריקה 2016
 • המכללות הטובות ביותר לוותיקים, חדשות ארה"ב ודו"ח, המכללות הטובות ביותר באמריקה 2016 .
 • תכנית MBA מקוונת מדורגת כאחת מה 40 המובילות במדינה, דו"ח חדשות ועולמי ארה"ב 2015 .
 • 50 האוניברסיטאות המובילות ביותר באמריקה, פורבס
 • התוכניות העסקיות הטובות ביותר לתארים מתקדמים, חדשות ארה"ב ודוחות עולמיים, התוכניות המקוונות הטובות ביותר

משימת בית הספר לתארים מתקדמים

בקנה אחד עם המשימה של אוניברסיטת קלרקסון, בית הספר לתארים מתקדמים מוקדש לחלוטין להצלחת קהילת הבוגרים של החוקרים והחוקרים. אנו מחויבים להצטיינות בממדים מרכזיים של חווית הבוגרים על ידי:

 • משיכה, גיוס ושמירה של סטודנטים מוכשרים, מגוונים ומוטיבציה
 • מתן שירות מתואם ואיכותי לסטודנטים ולפקולטות
 • קידום שותפויות בתעשייה אקדמית לתמיכה בצמיחת יוזמות מחקר והזדמנויות קריירה
 • להיות המשאב המרכזי עבור כל הדברים הבוגרים

חזון בית ספר לתארים מתקדמים

להיות מרכז ברמה העולמית של גיוס, חינוך, מחקר ושירות לתארים מתקדמים.

המשימה, החזון והערכים של קלרקסון

התוכניות האקדמיות של אוניברסיטת קלרקסון והחוויה החינוכית חוצות גבולות ומשתנות רבות בתוכן. בלב התהליכים החינוכיים והתפעוליים של המוסד מצויים מטרות וערכים בסיסיים המגדירים חוויה משותפת המעצבת את צמיחתו של כל תלמיד קלרקסון. האוניברסיטה ניסחה את ייעודה, חזונה וערכיה ובאמצעות תהליך התכנון האסטרטגי שלה, היא משתמשת באמירות מטרה וזהות אלה כדי להעריך ולאשר את הכיוון וההתפתחות המתמשכת של קלרקסון למצוינות.

הקמפוסים שלנו

קלארקסון מורכב משלושה מוקדים פיזיים בקמפוס במדינת ניו יורק.

פוטסדאם - הקמפוס הראשי שלנו, המונה 640 דונמים מיוערים וסמוך לחוף הים, הוא ביתם של כל תכניות התואר הראשון, הרבה תואר שני ודוקטורט. תכניות כמו גם מרכזי מחקר, מתקני אתלטי ומגורים כמעט 4,000 סטודנטים.

Schenectady - בלב Schenectady, קמפוס אזור הבירה שלנו (CRC) הוא בית למספר תוכניות לימודים לתארים מתקדמים ומקצועיים, תכניות סיום K-12 ומתקן רב-שימושי.

ביקון - על גדת נהר ההדסון נמצא מכון המשואה לנהרות ושפכים של קלרקסון, המשמש כבית לתכניות לתארים מתקדמים, למחקר פורץ מים ולתוכניות הוצאה לאור K-12.

מיקומים

פוטסדאם

Clarkson University

כתובת
8 Clarkson Ave.
13699 פוטסדאם, ניו יורק, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 315-268-6400

שנקטאדי

כתובת
80 Nott Terrace
12308 שנקטאדי, ניו יורק, ארצות הברית

Beacon

כתובת
199 Main St.
12508 Beacon, ניו יורק, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך