קרא את התיאור הרשמי

צ'רלסטון בדרום מבקש לפתח תלמידים עם חינוך ליברלי אמנויות מעוגלות היטב מעוגן בתפיסת עולם מקראית. CSU מציע 48 מגמות לתואר ראשון ושמונה תוכניות לתואר שני. קורסים זמינים בכיתה ובאינטרנט. תארים מקצועיים זמינים ב סיעוד, חינוך, מדע, עסקים, מתמטיקה וטכנולוגיה, תרפיה במוסיקה, משפט פלילי,, עיצוב גרפי ו - טרום הנדסה.

אינטגרציה אמונה החזון של האוניברסיטה הוא להיות אוניברסיטה נוצרית ארצית מוכרת לשילוב אמונה בלמידה, מוביל ומשרת. משימת צ'רלסטון של אוניברסיטת דרום היא לקדם מצוינות אקדמיות בסביבה נוצרית. כל הסגל, צוות והמאמנים מחויבים למשימה והחזון של האוניברסיטה.

בוגרים מוכנים CSU מכין בוגרים ביושר שחשיבה ביקורתית, בתקשורת מיומנת ומשתפי פעולה יעילים ממוקמות לבצע תפקידים אחראים בחברה. בוגרי CSU מועסקים ברחבי העולם בחינוך, ממשלה, ארגונים ללא מטרות רווח וארגוניים כגון: בנק אוף אמריקה, באייר, Benefitfocus, בואינג, בוש, דיסני, דופון, ה- FBI, ג'נרל אלקטריק, אינטל, ג'ונסון אנד ג'ונסון, MeadWestvaco, SPAWAR, טקסס אינסטרומנטס וולס פארגו.

NCAA חטיבה אני אתלטיקה צ'רלסטון אוניברסיטת דרום היא חבר מייסד של דרום הכנס הגדול וספונסרי 16 ספורט בNCAA החטיבה אני הרמה. CSU מספק תלמיד-ספורטאי ההזדמנות למצוינות אקדמיות, הצלחה ספורטיבית וצמיחה רוחנית.

משימה קידום המצוינים אקדמי בסביבה נוצרית

חזון להיות אוניברסיטה נוצרית ארצי מוכרת לשילוב אמונה בלמידה, מוביל ומשרתת למידה 2 Corinthians 10: 5 "אנחנו להרוס טיעונים וכל יומרה שמגדירה את עצמו נגד הידע של אלוהים, ואנחנו לוקחים שבויים כל מחשבה כדי להפוך אותו צייתן ל ישו. "מוביל הקולוסים 03:17" ומה אתה עושה, אם במילה או במעשה, לעשות את כל זה בשמו של האדון ישוע, מתן תודה לאלוהים האב דרכו. "הגשת האפסיים 02:10" לנו ביצועו של אלוהים, שנוצר במשיח ישוע לעשות מעשים טובים, שאלוהים הכין מראש עלינו לעשות. "

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Charleston Southern University

מגיסטר למדעים במדעי מחשב נועד להכין את התלמידים לקחת על עצמו תפקיד ניהול בתחומם או להתכונן לתואר שלישי נוסף במדעי מחשב. התכנית שלנו מציעה תכנית לימודים היטב מעוגלים, לתת ... [+]

מגיסטר למדעים במדעי מחשב

מגיסטר למדעים במדעי מחשב נועד להכין את התלמידים לקחת על עצמו תפקיד ניהול בתחומם או להתכונן לתואר שלישי נוסף במדעי מחשב. התכנית שלנו מציעה תכנית לימודים היטב מעוגלים, לתת לתלמידי בסיס חזק במגוון רחב של נושאים, ללא קשר למוקד שלהם.

הגדרת המעמד הנמוכה בCSU מציעה לסטודנטים ההזדמנות ללמוד ולבנות מערכות יחסים עם סגל וסטודנטים עמיתים, והקורסים זמינים בפורמט מקוון או היברידי, שהופכים אותו קל לאף אחד כדי להשלים את התואר שלהם, לא משנה את לוח הזמנים שלהם.... [-]

ארצות הברית צ'רלסטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look