קרא את התיאור הרשמי

כמו באוניברסיטה הקתולית רק הוואי, ואחד משלושת מוסדות ההשכלה הגבוהה Marianist בארה"ב, אנו באוניברסיטת Chaminade הם מודרכים על ידי הבנה כי הן סיבה ואמונה הם תנאים הכרחיים במרדף אחר האמת. הקהילה שלנו היא משפחה שבה התלמידים להתבגר לתוך אזרחי העולם המכבדים את המורכבות והגיוון של אחרים, שירות לקהילה ערך, ואנו שואפים ליצור חברה צודקת יותר. הסגל שלנו דגש על חשיבה ביקורתית פתרון בעיות יצירתי תוך חונכות סטודנטים בלמעלה מ -25 תוכניות לתואר ראשון ושני האמנויות היפות ולמדעי הרוח, מדעי הטבע ומתמטיקה, מדעי ההתנהגות, עסקים ותקשורת, חינוך או טיפול סיעודי. ממוקם בעיר הבינלאומי של הונולולו באי O'ahu, Chaminade נחשב עבור הסטודנטים שלה מגוונת להפליא - התלמידים מגיעים מן הוואי, אל חופי ארצות הברית, פאסיפיק, ומעבר. תלמידים בכיתות קטנות, עם יחס תלמיד-הסגל נמוך. כאן, סטודנטים להתפתח מקצועיים באמצעות פרויקטי שירות למידה, חוויות מחקר והתמחות, ומנהיגות והזדמנויות עבודה ברשת הקהילה. בשעת Chaminade, תלמידים מקבלים חינוך אישית שמכין אותם לטובת עתיד משתנה.

ההיסטוריה שלנו Chaminade אוניברסיטת הונולולו נוסדה בשנת 1955 תחת הדרכתו של חמש Marianists להוט להקים מוסד קתולי להשכלה גבוהה Hawai`i. בתחילה, Chaminade התחיל בתור מכללה לשנתיים, סנט לואיס ג'וניור קולג ', בברכה שלושים צעירים למעמד ההשבעה. בתוך שנתיים, הספר התרחב אינטואיציה ארבע שנים, שיתוף חינוכי ושינתה את שמה ל Chaminade מכללת לכבוד אבא ויליאם ג'וזף Chaminade, מייסד אגודת מרי (Marianists). Chaminade הרחיב את שירותיו הקהילה בשנת 1967 עם הקמת ישיבת הערב לשרת מבוגרים בעלי ניסיון עסקי, משפחה, ותחומי אחריות צבאית שביקשו להמשיך תואר אקדמי. בשנת 1977, האוניברסיטה סופיים האבולוציה שלה, הוספת תוכניות לתואר להפוך Chaminade אוניברסיטת הונולולו. נכון לעכשיו, 23 תואר ראשון ושני 7 תוכניות לתואר זמינים.

ההיסטוריה של הקמפוס שלנו הבניינים השראה המיסיון הספרדי איקוני של הול קלרנס TC צ'ינג, Eiben הול אולם הנרי יושב בולט במורדות Kalaepohaku במשך קרוב למאה שנה. תכונות רבות של הקמפוס היפה שלנו, כמו E Komo מאי המעגל ואת הפסל של האב Chaminade היו גופים מאז התלמידים הראשונים של סנט לואיס הספר הגיעו בשינה 1928. ברוח האמיתית של המשימה שלנו, הקמפוס נקרא לשרת את הקהילה במלחמת העולם השנייה. חוגים הועברו למוסדות סמוכים לקמפוס הפך לבית החולים זמני, אירוח החולים הכללי 147 של הצבא במשך חמש שנים. חידוש הלימודים בינואר 1946 בברכה את המחזור הראשון של תלמידי קולג 'בשנת 1955. במהלך עשר השנים האחרונות, הקמפוס שלנו עבר טרנספורמציה שני עצום, הרחבת מתקנים ועדכון התשתית הטכנית שלנו לכלול את ספריית מש' סאליבן, ד"ר והגברת לורנס KW (BoHing צ'אן) Tseu המרכז לחינוך סיעוד, מעבדות מדע משופץ.

משימה

Chaminade האוניברסיטה מציעה לתלמידיו חינוך בסביבת למידה שיתופית שמכינה אותם לחיים, שירות קריירה מוצלח. בהדרכת המסורות חינוכיות אמנויות הקתוליות, Marianist והליברלית שלה, Chaminade מעודדת את הפיתוח של אופי מוסרי, יכולות אישיות, ומחויב לבנות חברה צודקת ושלווה. האוניברסיטה מציע שני הקהילות האזרחיות כנסיית פאסיפיק שלה משאבים האקדמיים ואינטלקטואליים במרדף אחר מטרות משותפות.

דוח על התקשרויות Core

ממשימה שלנו לזרום התחייבויות Core הבאות אשר הוא להגביר וציינו את המשימה. אנו מבינים והתקשרויות Core שלנו כמו מנחה היא את השירות שאנו מציעים לבין היווצרות של הקהילה החינוכית שלנו:

התחייבויות שירות

כדי להציע תוכניות לימוד באיכות, הן אלה לתואר ואלה התמקדו השתלמות, באופן קשוב לצרכים של התלמידים והקהילות שלנו; כדי להתקדם לסטודנטים אשר מוכרים בגין במדעי הרוח שלהם למידה, הכנה הקריירה המקצועית, מתקן את השימוש בטכנולוגיות מידע ותקשורת, עניין למידה לאורך החיים, להעריך גיוון תרבותי, במובן של אחריות מוסרית, ומחויבות מנהיגות דרך השירות משפיעים על חיי הפרט באופן חיובי ואת טובת הכלל; כדי להיות קהילה שנראה מעבר עצמה ועוסקת בשירות הציבורי, המעשיר את חיי הקהילה הרחבה; כדי להפגין תודעה חברתית חזקה כי במפורש מחלחלת כל תוכניות הלימודים; לעסוק שותפויות עם הקהילה הוואי, שכני פסיפיק איילנד שלנו, הכנסייה אלה שאיתם אנו חולקים חסות Marianist; כדי לחקור באופן ביקורתי את צומת של האמונה והתרבות, עולה בקנה אחד עם הזהות שלנו, לעסוק תלמידינו בדיאלוג הזה ולהשתתף בתהליכים למידת ציבור ומדיניות ניסוח והבניין של חברה צודקת יותר ושלווה.

התחייבויות האופי של הקהילייה חינוכית שלנו

כדי להיות קהילה חינוכית אחיד שבו חברים מחויבים לאחריות המשותפת שלנו הפיתוח העצמי שלהם; כדי להיות סגל ועובד עם התמקדות עיקרית על הלמידה והתפתחות האדם כולו; כדי לקיים נוף נרחב של הכנסת אורחים, כלומר לבביות לרעיונות ואת הכישרון של אחרים; להקשיב בראש פתוח משפר השלמה שלנו שיאשר מחדש את האנושיות שלנו; כדי לטפח תרבות מכבדת ומקדמת חקר פתוח, השתקפות, דיאלוג ביקורתי עם עמיתים על ומעבר הקמפוס ואת הפצת המלגה שלנו; כדי להיות קהילה מלומדת אשר בוחנים ומעודדת קשרים בין דיסציפלינות ומספקת חוויות שונות הצורך ליצור קשרים אלה. משמעות הדבר הוא אינטנסיבי, בשיתוף ייעודי בקרב עמיתים ותלמידים; כדי לטפח סביבה למידה רבה תרבותית מעולה ציור על מיקום האי השקט הייחודי שלנו; כדי לנהל את עצמנו עם יושר אישי, אולי כלי חינוכי החזק ביותר שיש לנו; לשרת כחונכים מודל לחיקוי; הדרך שבה אנו מתקשרים עם תלמידים מאפשרת להם לעבוד עם אחרים באופן דומה; כדי להיות קהילה אשר נשאר כמובן דרך תקופות קשות. סבלנות, משמעת והקרבה עצמית נחוצות כדי לבנות קהילה חזקה. אנו מצפים בתוכנו לפתרונות ואת הנחישות לעבוד דרך קשיים.

מצוינות אקדמית

סטודנטים Chaminade ללמוד תחת הדרכתו של סגל מצוין, מעורב. לתואר שלנו הם הכנה יסודית לקריירות העבודה, או להמשך לימודי באוניברסיטה. התוכניות שלנו מיועדות כך שכל תלמיד בודד יכול לפתח את הפוטנציאל האקדמי המלאה שלהם.

בשעה Chaminade אנו מחויבים לחנך את התלמיד כאדם שלם. הקמפוס שלנו הוא בכיתה תוססת ללמידה על מתגוררים ופועלים במאה ה -21. סטודנטים Chaminade ערוכים באמצעות שיח מאתגר; תרגיל בשיטות מגוונות חקירה; והכוונה מוסרית וחקירה רוחנית. השתתפות הקהילה הרב-תרבותית של Chaminade מעשירה ומעמיקה פרספקטיבות של האנושות, ועוזר לפתח כישורי ומודעות הדרושים מנהיגים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Chaminade University of Honolulu

המאסטר של לאמנויות בתכנית הוראה מיועד התלמיד אשר סיימה עם תואר ראשון באמנות או תואר המדע מחפש רישוי ללמד. המועמד מוצלח בתכנית רישוי זה אמור להיות מסוגל לצייר על הניסיון ה ... [+]

המאסטר של לאמנויות בתכנית הוראה מיועד התלמיד אשר סיימה עם תואר ראשון באמנות או תואר המדע מחפש רישוי ללמד. המועמד מוצלח בתכנית רישוי זה אמור להיות מסוגל לצייר על הניסיון המעלה בחיים הראשונות של.

תלמידי התואר השני בתכנית הוראה חייבים לבחור באחת מתוכניות רישוי המורה המדינה- אשר הבא:

חינוך יסודי עם רישוי לחינוך על-יסודי עם רישוי (עם הדגשות מתמטיקה, מדעים, אנגלית או מדעי חברה) חינוך מיוחד חינוך לגיל הרך עם הרישוי ... [-]
ארצות הברית Honolulu
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Chaminade University of Honolulu

המחקר למדעי זיהוי פלילי בבית Chaminade מאפשר לתלמידים שלנו הזדמנות להיות חלק מקהילה ייחודי של מדענים המשרתים את מטרות צדק. Chaminade מציעה לתואר ראשון ושני. בנוסף, Chamin ... [+]

אודות מדעי משפטי Chaminade

המחקר למדעי זיהוי פלילי בבית Chaminade מאפשר לתלמידים שלנו הזדמנות להיות חלק מקהילה ייחודי של מדענים המשרתים את מטרות צדק.

Chaminade מציעה לתואר ראשון ושני. בנוסף, Chaminade מציעה הכשרה נוספת באמצעות מכוני קיץ Chaminade.

אודות התכנית לתואר

התוכניות למדעי המעבדה לזיהוי פלילי Chaminade מציפים את תלמידיהם ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית האחרונה בתחום בחקירה פלילית. בנוסף, תוכניות למדעי הזיהוי הפלילי שלנו לספק הכשרה בנושא המשפט הפלילי ואת הידיים על, חוויות מעשי בתחום.... [-]

ארצות הברית Honolulu
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Chaminade University of Honolulu

המאסטר של מדע בפסיכולוגית ייעוץ תכנית (MSCP) נועד להכשיר בוגרים לעבודה בקהילה ובבתי ספר, בסיוע לילדים, נוער ומבוגרים בהסתגלות חינוכית שונה, מש', ארגוני דרישות חברתיות. ... [+]

המאסטר של מדע בפסיכולוגית ייעוץ תכנית (MSCP) נועד להכשיר בוגרים לעבודה בקהילה ובבתי ספר, בסיוע לילדים, נוער ומבוגרים בהסתגלות חינוכית שונה, מש', ארגוני דרישות חברתיות.

קוהרנטיות בין תכניות לימודים ותכניות הוראה, ניסיון קליני, והערכה ברחבי התכנית של מועמד מוקמת בכמה דרכים, כולל שימוש המכונן של סטנדרטי NBCC ו CACREP. תכנית MSCP באונ' Chaminade משתמשת בתקנים של NBCC ו CACREP כמסגרת ניסיון לימודים וידע הפגין אזורי הליבה המשותפים כי נדרשים מכלל סטודנטים ברחבי כל אחד משלושה דגשים: ייעוץ הספר, ייעוץ בריאות נפש, נישואים ומשפחה ייעוץ. תכנית MSCP בנויה כך שכל תלמידי בסיס תיאורטי חזק ופיתוח מיומנויות ייעוץ בסיסי לפני שהם נכנסים החלק הקליני של תכנית. החלק הקליני של התכנית מתרחש במהלך שלושת המונחים האחרונים של התכנית. לפיכך, סטודנטים לעבור קורסי בסיס משותפים באמצעות קורסי ליבה משותפים קורסים ספציפי דגש.... [-]

ארצות הברית Honolulu
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
30 - 36 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour