Carthage College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 1847, Carthage College הוא ארבע שנים, מכללה פרטית של אמנות ומדעי הרוח קנושה, ויסקונסין. קרתגו משלב סביבה של השתקפות וגילוי עצמי עם תרבות של ציפייה גבוהה ולכן התלמידים שלנו לחשוף ולהצית את הפוטנציאל האמיתי שלהם.


המשימה של קרתגו


מחפשים אמת, בניין כוח, השראה שירות יחד

זאת המשימה של קרתגו. זה לא זקן סטודנטי אומר שנאמר ב נשפים בוגרים וארוחות נשיאותיות. זה אתגר. אחד שאנחנו מוציאים מחדש כל יום. לתלמידים שלנו. לסגל ולסגל שלנו. כדי להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר עבור כולנו.


מחפש אמת

 • קרתגו הוא מכללה של הכנסייה הלותרנית האוונגליסטית באמריקה, המאמצת ומבטאת את המסורת היהודית-נוצרית.
 • קרתגו מכבד את אהבתו של אלוהים לכל האנשים וחוגג את המגוון העשיר של הבריאה.
 • קרתגו מאמצת מלגות והוראה המושתתות על כבוד לאמת, על האפשרויות והמגבלות של פרספקטיבות אישיות ועל אחריות אישית.
 • קרתגו מודה כי החיפוש אחר האמת הוא מסע לכל אורך החיים, וכי ידע, ניסיון, והבנה, שנרכשו באמצעות אהבת הלמידה, הם המדריכים הבטוחים ביותר.
 • קרתגו מקדם יחסים אישיים, מקצועיים וחברתיים המאופיינים באמת, ביושר וביושר.


כוח בנייה

 • קרתגו אתגרים כל חברי הקהילה לחפש מצוינות בכל מאמץ.
 • קרתגו מספק את המשאבים, הכלים והמתקנים הדרושים כדי למשוך ולפתח סטודנטים מחויבים, סגל, צוות, נאמנים.
 • קרתגו שואף לחוסן לאורך כל ניסיונו החינוכי, ומספק לתלמידים הזדמנויות לצמוח בכל תחומי החיים.
 • קרתגו מחפשת רוחב ועומק של חוויה תרבותית מצד סגל וסטודנטים, בניית בסיס לפעולה מושכלת, אמיצה ויעילה בעולם הגדול.
 • קרתגו 'משתפת פעולה עם יועצים ושותפים המסייעים להגביר את הרלוונטיות, החיוניות והחוסן של החוויה החינוכית.
 • קרתגו הוא מנהל אחראי, המשקיעה ומשמרת משאבים בשירות לדורות הנוכחיים והרציפים של התלמידים.


שירות השראה

 • קרתגו מאשר שזכות החינוך מלווה באחריות של המודעות החברתית.
 • קרתגו 'מאתגר את התלמידים להפוך לבנאים של עולם צודק ורחום על ידי הטמעתם בחוויה חינוכית המציעה חשיפה לרוחב הקיום המלא על כדור הארץ.
 • קרתגו מכין לתלמידים את חייהם של שירות, ואת ההתקדמות למנהיגות, על ידי מתן הזדמנויות לתת מעצמם ולעזור לאחרים, מקומית, ארצית, ובינלאומית.
 • קרתגו ומקדמת את אמנות ההנהגה, תוך כיבוד החיים בכל צורותיו ותרבויותיו השונות.


יַחַד

 • קרתגו הוא קהילה מכללה המשתרעת על פני דורות וגשרים אידיאולוגיות, מטפחת חיי שירות, עבודה, הערכה והבנה.
 • קרתגו מאשר כי אמת, כוח ושירות משתלבים בצורה טובה לאורך החיים, ומעודדים את חברי הקהילה לעקוב אחר נתיבים המשלבים את כל השלושה.
 • קרתגו מחבק מסורות המרימות את הקהילה ומגבירות את הרלוונטיות והיוקרה שלה.
 • קרתגו מעודד את חברי הקהילה לאתגר ולתמוך זה בזה, לקבל אחריות ולדרוש דין וחשבון ולשתף פעולה בשירות האינטרסים של התלמידים.


על קרתגו

מיקום אידיאלי

קמפוס של קרתג 'הוא arboretum 80 דונם הממוקם על החוף של אגם מישיגן, באמצע הדרך בין שיקגו מילווקי. הקמפוס מציע נוף מרהיב של אגם מישיגן כמעט מכל בניין בקמפוס, כולל חדרי מגורים רבים. גישה נוחה לשני אזורים עירוניים מרכזיים נותנת לתלמידים הזדמנויות לחוויית עולם ולרשת.


הרשמה וגודל מחלקה

קרתגו הוא ביתם של 2,600 סטודנטים במשרה מלאה ו -400 סטודנטים במשרה חלקית. גודל הכיתה הממוצע שלנו הוא רק 17 תלמידים. היחס בין הסטודנטים לקרתג 'הוא 12: 1.


מעלות המוצע

קרתגו מעניק תואר ראשון באמנויות עם מגמות ביותר מ -40 תחומי הנושא, את תואר ראשון של תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בחינוך, מאסטר למדע בעיצוב עסקי וחדשנות תואר. קרתגו גם מארח את Loyola אוניברסיטת שיקגו מאסטר של עבודה סוציאלית בוגר תואר שני.


אקדמאים

קרתגו מציע למורים, קטינים וריכוזים ביותר מ -50 תחומי לימוד, ביולוגיה, פיננסים, כלכלה פוליטית בינלאומית, חינוך, תיאטרון ומדעי המוח. אנו מדגישים מחקר בינתחומי, מחקר לתואר ראשון, למידה מעשית, תשומת לב אישית, ויכוח תוסס ודיון בכיתה. תוכנית הלימודים נועדה לקדם חשיבה ביקורתית, תוך התמודדות עם התבטאויות של תלמידים. קרטג 'לקשישים ציון של 11 אחוזים העליון ארצית בחשיבה ביקורתית, פתרון בעיות, תקשורת כתובה; את הרווחים האקדמיים שהוצגו על ידי תלמידי קרתגו מן תלמידי השנה הראשונה שלהם בשנה האחרונה נמצאים העליון 17 אחוז ארצית.


הסמכה, פרסים וכבוד

קרתגו כבר מוכר על ידי ועדת הלמידה גבוהה מאז 1916. קרתגו כבר שם המכללה המערב התיכון הטוב ביותר על ידי פרינסטון סקירה (2016), ייעוד שניתן רק 25 אחוז של ארבע שנים בתי ספר.


פקולטה מסורה

פרופסורים, לא עוזרי הוראה, מלמדים את כל הכיתות. הפקולטה המסורה שלנו כוללת יותר מ -150 מלומדים, 90 אחוזים מהם בעלי תואר דוקטור או מסוף של בתי הספר המובילים בעולם כולל הארוורד, ייל, MIT, פרינסטון, אוקספורד.


חיים בקמפוס תוססת

חיי הסטודנטים בקרתגו יהיו חלק מונומנטלי של הניסיון שלך. 70% מהסטודנטים חיים בקמפוס; הסטודנטים נדרשים לחיות בקמפוס עד השנה האחרונה שלהם, ועל דיור בקמפוס מובטחת במשך כל ארבע שנים. קנושה הוא אזור תוסס עם גלריות אמנות, מוזיאונים, תיאטרונים, קניות ומסעדות; מילווקי ושיקגו הם רק נסיעה מהירה משם. בקמפוס, תמיד יש משהו קורה: מחזות, הרצאות, סרטים, מבקרים מבקרים, 5K פועל. טרבל ארנה אירחה את התסריט, את Fray, ואת פיליפ פיליפס, בין היתר. עם יותר מ 120 סטודנטים הסטודנטים, יש הרבה דרכים להסתבך.


חקירה מתחשבת במסורת הלותרנית

מכללה צריך לעשות יותר מאשר רק להשיג לך עבודה. זה אמור לעזור לך לגלות מי אתה, מה אתה נוצר כדי לעשות, ואיך אתה יכול לעבוד על טוב יותר. קרתגו מזוהה עם הכנסייה הלותרנית האוונגלית באמריקה, אבל רק בגלל שאנחנו הלותרנית לא אומר שאתה צריך להיות. אנו חולקים ומברכים בברכה דעות, חוויות וסיפורי אמונה של דתות ברחבי העולם. ערכים הלותרנית שלנו אומר שאנחנו מאתגרים אותך לשאול את השאלות הכבדות שואפים לעזור לתלמידים שלנו לפתח מצפן מוסרי אינטלקטואלי חזק.


מתקנים מובילים

דברים נראים חדשים ב קרתגו כי הם. קרתגו השקיעו יותר מ -200 מיליון דולר במתקני הקמפוס ב -12 השנים האחרונות. מרכז חדש לגמרי למדע נפתח בסתיו 2015. בניינים חדשים נוספים כוללים את איגוד הסטודנטים של קמבל, את כפר אוקס מגורים, אני טרבל אתלטיק, ואת מרכז בילוי, ומרכז קלוזן AW עבור עסקים בעולם.


NCAA חטיבה III אתלטיקה

קרתגו שדות 24 NCAA חטיבת III צוותים המתחרים בכנס קולג 'של אילינוי וויסקונסין. כשליש מגוף התלמיד שלנו משתתף באתלטיקה בין-תרבותית, ושליש נוסף משתתף בספורט האינטראמואלי והמועדוני הרבים המוצעים.


מובילה בלימודים בחו"ל

קרתגו מדורגת מס '5 באומה בקרב מוסדות baccalaureate להשתתפות סטודנטים סטודנט לטווח קצר בחו"ל. סטודנטים רבים שלא היו לומדים בחו ל "במהלך המכללה, יש להם הזדמנות לבלות עד חודש במדינה אחרת במהלך תקופת ינואר של קרתגו, כאשר הפקולטה מובילה סיורים ליעדים כגון גרמניה, שוודיה, קובה, סין וניקרגואה.


ההיסטוריה העשירה שלנו

בקרתגו, ראינו 170 שנים של מנהיגים, יצרנים, ו-גטרס לצאת ולצאת. שינינו את השם שלנו - ואפילו את מיקומנו - מאז שנוסדנו בשנת 1847. אבל ליבת החינוך של קרתגו נשארה ללא שינוי: קרן הליברלים שלנו מספקת לסטודנטים מצפן אקדמי, מוסרי ואינטלקטואלי חזק, ולכן הם הופכים לתפיסה, לתושייה ולמקרקעין.
Carthage College נוסד על ידי חלוצים לותרניים בחינוך, ומושכר על ידי האסיפה הכללית של אילינוי ב -22 בינואר 1847. אז, הקולג 'היה ממוקם הילסבורו, אילינוי, והיה ידוע כ המכון הספרותי התיאולוגי של הכנסייה הלותרנית במערב הרחוק. השם הוקצר בקרוב לקולג' הילסבורו.
עם סגל של שני אנשים ו -79 תלמידים, הילסבורו הבטיח "מסלול לימודים שנועד להיות יסודי ומעשי, ולאמץ את כל ענפי הלמידה, בדרך כלל נרדפים באקדמיות ובמכללות הטובות ביותר".
הילסבורו צמחה בשנתיים הראשונות שלה, הודות לתמיכת הקהילות הלותרניות. בשנת 1852, המכללה עברה לעיר הגדולה של ספרינגפילד, אילינוי, והניח את השם החדש של אוניברסיטת אילינוי.
בשנת 1870, המכללה עברה שוב, הפעם אל הכפר הכפרי, המערבי-מערבי של קרתגו, אילינוי, שם קולג 'רכשה את שמו הנוכחי. בשנת 1916, קולג 'קיבל הסמכה של צפון האגודה המרכזית של מכללות ובתי ספר תיכוניים וקיבל את הדירוג הגבוה ביותר של האגודה של "A" - אחד רק ארבעה מכללות באילינוי כדי לזכות בכבוד הזה. ב- 1927, ההרשמה למכללה הגיעה לכמעט 300 תלמידים.
השפל הגדול ומלחמת העולם השנייה הורידו את ההרשמה ל -131 תלמידים ב -1943. עשר שנים לאחר מכן, חבר הנאמנים הסכים לשקול להעביר את קרתגו שוב. ב- 1962 הקים קרתגו את קמפוס האגם בקנושה, וייס, והמכללה פתחה בעידן של צמיחה מרגשת.
בעשור הבא הביאה תקופה של התרחבות מתמשכת. ההרשמה גדלה פי חמישה, הקצבה שולשה, והנכסים הפיזיים עלו ב -600%. בסתיו 1995, קרתגו רשם 1,527 סטודנטים במשרה מלאה, והקים שיא חדש. ההרשמה במשרה מלאה עומדת כיום ברמה של 2,600 תלמידים. סך הכל לומדים 3,000 סטודנטים. חיפושים ארציים אינטנסיביים הקימו סגל הוראה בעל תואר דוקטור בהוראת דוקטורט מבתי ספר לתואר שני בכל הארץ. מאז 1999, קרתגו השקיעה יותר מ -250 מיליון דולר בבנייה חדשה, שיפוצים גדולים ורכישה טכנולוגית.

מיקומים

קנושה

כתובת
Alford Park Drive,2001
53140 קנושה, ויסקונסין, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך