קרא את התיאור הרשמי

קמפבלסוויל

Campbellsville University הוא מוסד נוצרי מקיף, המציע מראש, מקצועי לתואר ראשון ותואר שני תוכניות. האוניברסיטה מוקדשת למצוינות אקדמית המעוגנת היטב באמנויות הליברליות המטפחת צמיחה אישית, יושרה והכנה מקצועית בסביבה דואגת. האוניברסיטה מכינה את התלמידים כמנהיגים נוצריים ללימוד חיים, המשך מלגות והשתתפות פעילה בחברה גלובלית מגוונת.

ערכי ליבה

  • לטפח מצוינות אקדמית באמצעות תעודות קדם-מקצועיות, עמיתים, פקולטות ותוכניות בוגר באמצעות מערכות מסורתיות, טכניות ומקוונות.
  • כדי לספק סביבה המסייעת להצלחת התלמיד.
  • כדי להעריך פרספקטיבות מגוונות בתוך קהילה ממוקדת-ישו.
  • מודל למנהיגות משרת ואפקטיביות אפקטיבית.

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת Campbellsville הוא מוכר על ידי האגודה הדרומית של מכללות ובתי ספר הוועדה על מכללות (SACSCOC) כדי להעניק תעודות, עמיתים, רווקים, תואר שני.

תוכנית המוסיקה של Campbellsville הוא מוכר על ידי האיגוד הלאומי של בתי הספר למוסיקה (NASM). תוכנית הכשרת המורים מאושרת על ידי מועצת התקנים המקצועיים של החינוך (EPSB) להכשרת מורים והסמכה ומוסמכת על ידי המועצה הלאומית להסמכה להכשרת מורים (NCATE). החוזה הבין-לאומי של NASDTEC מספק הזדמנות לבוגרים להרוויח תעודות הוראה במדינות אחרות, אם כי ייתכן שיש תנאים מתאימים. העבודה הסוציאלית Baccalaureate ותואר שני של תוכניות עבודה סוציאלית מוסמכות על ידי המועצה לחינוך לעבודה סוציאלית (CSWE). מאסטרס של נישואין ו טיפול משפחתי הוא מוכר על ידי הוועדה על אקדמאים עבור נישואין ו טיפול משפחתי טיפול (COAMFTE). RN כדי BSN תוכנית הסיעוד הוא מוכר על ידי ועדת Accrediting לחינוך סיעוד (ACEN).

דירוגים ושבחים

בנוסף להיות מדורגת כאחד המכללות הכי נוצריות של אמריקה, ואת קנטאקי העליון ומוסד דרומי בדירוג האוניברסיטה הלאומית והמוערכת כמו חדשות בארה"ב

ללמוד בחו"ל

המרכז לחינוך בינלאומי באוניברסיטת קמבלסוויל מציע מגוון רחב של חילופי ותוכניות לסטודנטים. יש לנו קשרים הדוקים עם בתי הספר באוקראינה, בליז, ברזיל, סין, יפן, טייוואן, דרום קוריאה וספרד. CIE מציעה גם תוכניות ב 49 מדינות שונות ברחבי העולם. אתה יכול ללמוד ערבית בעמאן, ירדן, יש התמחות באוסטרליה או להשתתף בלמידה שירות הו צ 'י מין סיטי, וייטנאם. העולם נמצא על סף ביתנו והזדמנויות הן אינסופיות!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Campbellsville University

לעשות את ההבדל בחייהם של התלמידים הן בארצות הברית והן בחו"ל עם הורים לאמנויות בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL). ... [+]

מתסול - מורה לאמנויות בהוראת אנגלית לדוברי שפות אחרות . לעשות את ההבדל בחייהם של התלמידים הן בארצות הברית והן בחו"ל עם הורים לאמנויות בהוראת אנגלית לרמקולים של שפות אחרות (TESOL). תואר זה יפתח את הכישורים שצריך ללמד אנגלית כשפה שנייה (ESL) בארצות הברית או באנגלית כשפה זרה (EFL) בחו"ל. עם הדגש שלנו על היותנו תוכנית גלובלית באמת, פיתחנו את תוכנית הלימודים שלנו כדי לחקור הן את המכניקה של השפה ואת החשיבות של התרבות.... [-]

ארצות הברית Campbellsville USA Online
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MSc

Campbellsville University

מגיסטר למדעים במדעי המחשב (MSCS) הוא תכנית STEM הדורשת 30 שעות סמסטר. ... [+]

מגיסטר למדעים במדעי המחשב (MSCS) הוא תכנית STEM הדורשת 30 שעות סמסטר. התוכנית משלבת תיאוריה ופרקטיקה כדי להכשיר את התלמידים כדי לענות על הביקוש הגובר של תחום טכנולוגיית המידע. הסטודנטים הנכנסים לתכנית חייבים להיות בעלי תואר ראשון ויש להם רקע הולם במדעי המחשב כדי להשלים בהצלחה את התוכנית.

[-]
ארצות הברית Campbellsville Louisville
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Welcome to CU