California State University, East Bay

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סקירה מהירה

במשך יותר מ -60 שנה, Cal State East Bay שימשה את אזור מפרץ סן פרנסיסקו כחלק ממערכת החינוך של מדינת קליפורניה, המערכת הגדולה ביותר להשכלה גבוהה בארצות הברית. CSUEB ידועה בתכניות עטורות פרסים, בהוראת מומחים, בכיתות קטנות ובסביבת למידה מותאמת אישית. האוניברסיטה ממוקמת באזור המגורים היפה והמגוון התרבותי של סן פרנסיסקו, שבו התלמידים שלנו נהנים מהתפתחות מקצועית והזדמנויות מקצועיות בעמק הסיליקון וצפון קליפורניה.

CSUEB מוכרת ארצית כאחת האוניברסיטאות המגוונות ביותר בארה"ב, עם סטודנטים בינלאומיים מ 60 מדינות המייצגות יותר מ 8% מכלל הלמידה. הספר מציע תארים לתואר ראשון ב 49 שדות ותארים מתקדמים ב 30 אזורים.

דיור בקמפוס בטוח, נוח ונוח, בדירות מרוהטות ומרוהטות. הפארק שלנו, כמו קמפוס בהייוורד הילס המשקיף על מפרץ סן פרנסיסקו הוא באזור מגורים, נותן את הנוחות והביטחון של הקהילה המשפחתית.

התלמידים יכולים לבחור מתוך יותר מ 120 אקדמית, אתלטי, כבוד, דת, פנאי ותרבות מועדונים וארגונים כמו גם להשתתף NCAA חטיבת II ספורט, הממשלה סטודנט שירות קהילתי.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

מכללות

  • המכללה למנהל עסקים וכלכלה
  • המכללה לחינוך ולימודי ברית
  • המכללה למכתבים, לאמנויות ולמדעי החברה
  • המכללה למדעים

תוכניות תואר

תואר ראשון באמנויות, בוגר אוניברסיטה, תואר ראשון באמנויות יפות, תואר ראשון בוגר תואר ראשון במנהל עסקים (MBA), מוסמך במנהל ציבורי, תואר שני במנהל עסקים עבודה, תוכניות אישורים, הכנה אחת נושא הכנה ותוכניות תעודת, דוקטורט בחינוך

49 מעלות לתואר ראשון, 51 קטינים, 34 תואר שני, 24 אישורים ותעודות, תואר דוקטור 1

הכי פופולרי תואר ראשון Majors

מינהל עסקים, מדעי המחשב, מדעי הבריאות, הנדסת תעשייה, קינסיולוגיה, משפט פלילי, ביולוגיה, ביולוגיה, סוציולוגיה, טרום סיעוד, פיתוח אנושי.

הפופולרי ביותר שלאחר Baccalaureate תוכניות

מינהל עסקים, ניתוח עסקי, מדעי המחשב, ניהול בניה, ניהול הנדסה, ניהול שירותי בריאות, עבודה סוציאלית, סטטיסטיקה, מינהל ציבורי, פתולוגיה של שפת דיבור, ייעוץ והדרכה, מנהיגות חינוכית.

תוכניות ללא תואר

תוכנית הקמפוס האמריקאית מציעה לימודי אנגלית אינטנסיבית כהכנה ללימודים באוניברסיטה. מגוון רחב של תוכניות תעודה ושער - כולל קבלה מותנית של סטודנטים לתואר ראשון, תוכנית לתואר ראשון במנהל עסקים ותעודת עסקים בינלאומיים - מציעים הזדמנויות מצוינות לקידום מקצועי ואקדמי. באמצעות תוכנית הסטודנטים המבקר, סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור ללמוד בחו"ל בקליפורניה למשך קיץ, סמסטר או שנה.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

סגל בכיר

מדינת קאל איסט ביי זכתה לשבחים לאומיים על מצוינות של סגל שלה הפרופסורים שלנו מוקדשים להצלחה שלך - בכיתה ומעבר. המיקום שלנו בעיצומו של אזור מפרץ סן פרנסיסקו התוסס מאפשר לנו למשוך אנשי סגל מחויבים שאינם מוכרים רק מומחים בתחומם, אבל הם לעתים קרובות בעל שם עולמי בתחומי שלהם, כולל בתחומי עסקים, טכנולוגיה, שירות ציבורי, האמנויות והחינוך. זה מאפשר לנו להציע לך קורס אקדמי חזק של לימוד ותכנית הלימודים בעולם האמיתי שיכין אותך לכל החיים של הישג אישי והצלחה בקריירה.

הזדמנויות הכשרה מעשיות לתלמידים בין-לאומיים

California State University, East Bay , המטרה שלנו היא להכין סטודנטים לקריירה עתידית. המיקום של מדינת איסט ביי בגבעות המשקיף על מפרץ סן פרנסיסקו מספק יותר מאשר רק נוף נהדר; זה גם מציב את התלמידים שלנו במיקום האידיאלי לפיתוח קריירה רק 30-40 דקות נסיעה מסן פרנסיסקו ועמק הסיליקון שבו מדי שנה מאות סטודנטים שלנו לקבל הכשרה מעשית בחברות הזנק, ענקים טק, ארגונים מקומיים וחברות בינלאומיות מבוסס in אזור המפרץ. CSUEB מציעה הן תוכניות לתואר ראשון והן לתואר שני ב -24 שדות STEM מאושרים, כולל ניתוח עסקי, מדעי המחשב, הנדסת תעשייה, הנדסה וניהול, מולטימדיה / עיצוב אינטראקציה וסטטיסטיקה. בוגרי תוכניות אלה עשויים להיות זכאים להגיש בקשה לתוספת של שנתיים ל - OPT.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

היסטוריה של האוניברסיטה

קאל סטייט איסט ביי עברה דרך ארוכה ב -60 השנים האחרונות - היו לה חמישה נשיאים, נעלמו בחמישה שמות שונים והפיקו אלפי בוגרים שנכנסו לכוח העבודה של האזור.

האוניברסיטה היתה במקור בשם קולג 'הממלכתי עבור Alameda County כאשר היא הוקמה רשמית על ידי האסיפה הכללית של קליפורניה בשנת 1957. טקס פורץ לקמפוס הייוורד הנוכחי נערכו בפברואר 1961 והמכללה עברה למיקום הקבע שלה בסתיו 1963. חלוצי שהשתרר על-ידי הנשיא ג'ון פ. קנדי בנובמבר 1963, שנולד מזיהוי עם תוכניות "ניו פרונטיר" של קנדי. לפיכך בחר התלמיד לקרוא לעצמם חלוצים, והקמיע הראשון של החלוץ היה אסטרונאוט מתכנית החלל של נאס"א.

הרחבות הקמפוס של שנות השישים התגשמו בתחילת שנות השבעים עם פתיחת כמה מבנים חדשים, כולל בנייני הספרייה והמנהל, התיאטרון האוניברסיטאי ואולם רובינסון ב -1971, ובית החולים לסטודנטים ב -1973. פיוניר הייטס, בית הספר לסטודנטים בקמפוס, פתח את שעריו ב -1987. בהשתתפות 400 סטודנטים, פיוניר הייטס היה קורא תיגר על המוניטין של האוניברסיטה כ"בית הספר לעבודה "ומספק גרעין חדש של חיי הסטודנטים בקמפוס.

האוניברסיטה הרחיבה את קונטרה קוסטה קאונטי ב -1992, פתחה קמפוס לווין בקונקורד, ולאחר מכן שינתה את שמו לאוניברסיטת California State University, East Bay בשנת 2005 כדי לשקף את המיקום האזורי החדש שלה. שלושת הקמפוסים של האוניברסיטה - ששמם קמפוס הייוורד, קמפוס קונקורד ומרכז אוקלנד - חיזקו את השפעתה האזורית של האוניברסיטה.

באמצע שנות ה -2000, בנייה חדשה פרחו בקמפוס הייוורד, עם הקמתו של בניין עמק העסקים והטכנולוגיה ואת מרכז הפנאי והבריאות. בשל הפגיעות הסייסמית, וורן הול, שהיה הבניין החתימה של האוניברסיטה במשך עשרות שנים, נהרס ב -17 באוגוסט 2013, ולאחר מכן הוחלף על ידי מנהל הסטודנטים החדש וסטודנט

ככל שהאוניברסיטה ממשיכה לצמוח, היא ידועה במיוחד בשל גיווןה. מ 2015-2017, כרוניקה של השכלה גבוהה של אלמנך המיועד Cal מדינת מזרח מפרץ סטודנט כמו מגוונת ביותר ביבשת ארצות הברית.

* מידע על ההיסטוריה של האוניברסיטה היה מסופק מתוך 60 שנה של הספרייה התערוכה

הצהרת משימה

מדינת קאל איסט ביי מקדמת בברכה ותומכת בגוף סטודנט מגוון עם חוויות למידה אקדמיות עשירות מבחינה אקדמית, אשר מכינות את התלמידים ליישם את חינוכם לחיים משמעותיים, ולהיות תורמים בעלי אחריות חברתית לחברה. באמצעות תכניות חינוכיות ופעילויות חינוכיות, האוניברסיטה שואפת לענות על הצרכים החינוכיים ולתרום לחיוניותו של המפרץ המזרחי, המדינה, האומה והקהילה העולמית.

110392_110247__MG_6552.jpg

מיקומים

הייוורד

כתובת
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 הייוורד, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך