California Southern University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

California Southern University (CalSouthern) הוא סוג אחר של האוניברסיטה המקוונת - מציע 100% תוכנית מקוונת עבור עסוק, סטודנט מבוגר עובד. תוכניות הלימודים שלה הן קפדניות וחזקות, מתעדכנים כל הזמן כדי לשקף את המגמות האחרונות והתפתחויות בתחום. מערכת ניהול הלמידה הקניינית שלה מתוחכמת, אך אינטואיטיבית וקלה לשימוש.

אבל מה שמייחד את CalSouthern הוא תרבותה הייחודית, המתמקדת בתלמידים, "המגע האישי" שלה ומחויבותה המוחלטת לאספקת חווית למידה מעולה. זה ההבדל CalSouthern. זה מה הקהילה באוניברסיטה גאווה על עצמו, וזה מה שמבדיל CalSouthern מן אפשרויות חינוכיות אחרות שלך.

תמונות חינם טוב /

California Southern University - סוג אחר של האוניברסיטה המקוונת

California Southern University (CalSouthern) היא אוניברסיטה מוסמכת, אוניברסיטה מקוונת המציעה תארים בפסיכולוגיה, עסקים, משפטים, פלילי וסיעוד ברמה של עמית, רווקים, מאסטר ודוקטורט.

מאז הקמתה של האוניברסיטה בשנת 1978, California Southern University התמקדה עושה השכלה גבוהה של איכות יוצאת דופן הן נוח ובמחיר סביר עבור תלמידים שאינם מסורתיים, בדרך כלל עובדים מבוגרים.

מה קובע California Southern University מלבד אפשרויות אחרות שלך האוניברסיטה המקוון הוא שילוב ייחודי של איכות אקדמית, נוחות, affordability ותמיכה אישית.

California Southern University היא מוסמכת אזורית על ידי האגודה המערבית של בתי ספר ומכללות (WASC) בכיר המכללה ואת אוניברסיטת הנציבות . ההסמכה האזורית היא הצורה המכובדת והמוכרת ביותר של ההסמכה, והיא מספקת הבטחה לאיכות אקדמית ויושרה, בנוסף למגוון רחב של הזדמנויות ללומדים California Southern University . תוכניות התואר של CalSouthern חזקות, רלוונטיות ומתעדכנות באופן שוטף על מנת לשקף את ההתפתחויות האחרונות בתחום.

באוניברסיטת California Southern University , כל הקורסים שלך נעשה באינטרנט על לוח הזמנים שלך, כך שתוכל להרוויח את התואר שלך תוך איזון החיים המקצועיים האישיים שלך עסוק. ללא בחינות כניסה ומתחיל קורס חודשי, אתה יכול להתחיל מיד לעבוד בקצב הכי טוב בשבילך. אתה תעבוד אחד על אחד עם מדריכים של סגל שהם מחנכים ייעודיים כמו גם אנשי מקצוע מנוסים בתחומים בהם הם מלמדים.

שכר הלימוד של CalSouthern מתומחרת באופן סביר ולעולם לא יגדלו כל עוד אתה ממשיך להירשם. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום ללא תשלום המאפשרים לך לבחור את אחד המתאים ביותר לתקציב שלך ואת הנסיבות הפיננסיות.

אולי החשוב ביותר הוא רמה ללא תחרות של הדרכה מותאמת אישית ותמיכה תקבל ב CalSouthern. מתהליך ההרשמה ועד לסיום הלימודים, צוות של אנשי מקצוע ייעודיים - סגל, יועצים, דיקנים ואנשי תמיכה - יהיה איתך בכל שלב בדרך כדי לעזור לך להגיע למטרות האקדמיות והמקצועיות שלך.

הצהרת משימה

דרום קליפורניה היא האוניברסיטה המקוונת העולמית. אנחנו מכינים את הלומדים להצליח בעולם שעדיין לא דמיינו. אנו עושים זאת באמצעות למידה פעילה, כיבוד גיוון וקידום חירות אינטלקטואלית.

California Southern University ממלא את שליחותו על ידי:

 • מתן הדרכה באמצעות חינוך מקוון על ידי מעקב, הערכה ודיווח ההתקדמות האקדמית של הלומד באמצעות מערכת החונכות הפקולטה בכל קורס.
 • מתן הזדמנות ללומדים להבין עובדות ורעיונות, לחשוב בצורה אנליטית, ולהיגיון ולהסיק מסקנות ברורות.
 • קידום חקירה אינטלקטואלית המעצימה את ההתפתחות התרבותית, החברתית והמקצועית של הלומד.
 • הרחבת היקף ועומק הידע של הלומד בתחומי הלימוד השונים.
 • מתן הזדמנות להעשרה אישית.
 • מתן חינוך בתחומים שבהם זוהה צורך מוכח.

מטרות האוניברסיטה

 • לספק תוכניות תואר המשלבות מצבים מסורתיים של חינוך בפורמט מקוון כדי לאפשר ללומדים לעמוד ביעדים אקדמיים, מקצועיים, אישיים שלהם.
 • לספק הדרכה איכותית לפיתוח מיומנויות חיוניות בתחומי מדעי ההתנהגות, עסקים ומשפט.
 • לשמור על גמישות של אספקת תוכניות כדי לענות על הצרכים של הלומדים של האוניברסיטה.
 • לטפח מודעות לכבוד ולכבד אותו על ידי שמירה על אווירה של כבוד וקבלה לעולם המגוון שבו הלומדים שלנו חיים ועובדים.
 • שמירה על תרבות מוסדית המאופיינת בקביעות, בשקיפות ובפרקטיקה המקצועית הטובה ביותר.
 • להפגין דבקות בתקנים אתיים תוך מתן תמיכה אקדמית וחופש אינטלקטואלי.

תוצאות הלמידה המוסדית

במהלך הלימודים באוניברסיטת California Southern University , כל תלמיד צפוי:

 • החל נושא ספציפי בתחום לימוד נבחר, המוביל לפיתוח אישי ומקצועי.
 • לנצל מגוון רחב של מידע מדויק ומדויק.
 • לתקשר ביעילות בכתב בין הגדרות, מטרות וקהלים.
 • ביעילות לתקשר בעל פה, להפגין מחשבות מאורגנות היטב, רעיונות, דעות במצגת קוהרנטית.
 • ליישם את השימוש הלוגי, מספרים ו / או מתמטיקה למערכת מדעית של חקירה שממנו לצייר מסקנות הגיוני.
 • קבלת החלטות מושכלות העומדות בסטנדרטים מקצועיים של התנהגות אתית ומשפטית.
 • תרגיל חשיבה ביקורתית והגיון בשיפוט, קבלת החלטות ופתרון בעיות.
 • שלב מודעות לסוגיות של גיוון תרבותי בחברה גלובלית.

ברוק קייגל /

עם למידה מקוונת, אתה יכול להרוויח את התואר בכל עת, בכל מקום!

כל התעודות של CalSouthern ותכניות הלימודים מוצעות באינטרנט. אין זמני כניסה חובה. אין פרויקטים קבוצתיים.

מה זה אומר לך?

זה אומר שיש לך את החופש ואת הגמישות כדי להרוויח את התואר סביב לוח הזמנים שלך, מבלי להתפשר על העבודה שלך ואת חיי המשפחה. רבים מהלומדים שלנו אומרים לנו שאם זה לא היה עבור גישה גמישה ייחודי של CalSouthern ללמידה מקוונת, השגת החלומות שלהם חינוכית היה פשוט בלתי אפשרי.

למידה מקוונת היא יותר מסתם גמישה ונוחה. זה גם יעיל. אין זמן מבוזבז. אנחנו לא מכריחים אותך להתאים לקצב הכיתה. התקדמות בקצב שלך. לנוע במהירות באמצעות חומר שאתה מבין מיד. קח יותר זמן כדי לוודא שאתה במלואו לתפוס מושגים מאתגרים יותר.

למידה מקוונת יעילה, גם. אבל אל תקחו את המילה שלנו. מחקר שנערך על ידי משרד החינוך האמריקני ("הערכת שיטות מבוססות על ראיות בלמידה מקוונת: ניתוח מטה-סקרים וסקירה של לימודי למידה מקוונת") מצא כי תלמידים שלקחו את כל ההוראה שלהם באופן מלא או חלק ממנה, מאשר אלו שלוקחים את אותו קורס באמצעות הדרכה פנים אל פנים מסורתית.

California Southern University : מוסמכת מבחינה ארצית, מוסד מקוון

California Southern University הוא מוכר על ידי WASC בכיר קולג 'ו ועדת האוניברסיטה (WSCUC) , 985 אטלנטיק אווניו, Suite 100, Alameda, CA 94501, 501.784.9001

ההסמכה האזורית היא הצורה המוכרת והמוערכת ביותר של הסמכה בארצות הברית, והיא מספקת לסטודנטים מספר יתרונות והזדמנויות חשובים. זהו אישור על הקפדה ועל האיכות של הלימודים האקדמיים של האוניברסיטה, וכן הבטחה כי המוסד פועל עם יושרה. ההסמכה האזורית גם משפרת מאוד את יכולת ההעברה של הזיכויים ואת ההכרה בתואר בקהילה האקדמית ובמקום העבודה.

האיגוד המערבי של בתי ספר ומכללות

CalSouthern מוכר על ידי Alt = "WASC College College ו- University Commission, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 1.510.748.9001 www.wascsenior.org

מועצת ההסמכה עבור בתי ספר עסקיים ותוכניות

California Southern University של תוכניות עסקיות הם מוכר באמצעות מועצת ההסמכה עבור עסקים בתי ספר ותוכניות (alt = "ACBSP).

הוועדה על חינוך סיעודי קולגייט

תואר ראשון בסיעוד ותואר שני בסיעוד באוניברסיטת California Southern University מוסמכים על ידי הוועדה על חינוך סיעוד קולגייט, 655 K רחוב NW, סוויטה 750, וושינגטון, 20001, 202-887-6791

המועצה להשכלה גבוהה הסמכה

המכללה האקדמית WASC וועדת האוניברסיטה היא חברה מוכרת ב - alt = "המועצה להשכלה גבוהה השכלה." CHEA הוא ארגון ארצי פרטי ללא כוונת רווח המרכז את פעילות ההסמכה בארה ב ", ומוביל אמונה עמוקה כי הכרה בארגונים מוסמכים צריכה להיות אסטרטגיה מרכזית כדי להבטיח איכות, אחריות ושיפור בהשכלה הגבוהה .הכרה על ידי CHEA מאשרת כי הסטנדרטים והתהליכים של ארגונים מוסמכים עולים בקנה אחד עם הציפיות לאיכות, שיפור ואחריות שהציבה CHEA. chea.org

מיקומים

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך