California Lutheran University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

WELCOME TO CAL הלותרנית

סגל מסורים מוכשר שלנו עובדת עם כיתות קטנות של תלמידים לתואר ראשון ושני אשר הם עם ראש פתוח - על רעיונות, על אנשים, על אמונה - ומחפשים לגדול כפרטים בזמן שהם תשוקותיהן ולגלות מטרתם.

נוסדה בשנת 1959, אוניברסיטת הלותרנית קליפורניה היא ביתם של יותר מ 2,892 ראשון ושני 1,282 סטודנטים לתואר שני אשר באים יותר מ -61 מדינות, המייצגים מגוון רחב של הדתות.

הסגל הייעודי, המושלם שלנו עובד עם כיתות קטנות של תלמידים עם הראש פתוח-על רעיונות, על אנשים, על אמונה-ומחפשים לגדול כפרטים.

הן בכיתה ומחוצה לה, כולם בבית הלותרנית קאל מחויבת לסייע לכל תלמיד בעקבות תשוקותיהן כדי לגלות את המטרה, אחרי מטרה להפוך קהילה-ו שלהם בעולם.

האוניברסיטה

הלותרנית קליפורניה האוניברסיטה היא מוסד סלקטיבי, מקיף המציע תואר ראשון ושני במדעי הרוח והמדעיים והשדות מקצועיים. מושרש במסורת הלותרנית, קאל הלותרנית מעודד חקירה ביקורתית לתוך בענייני אמונה והיגיון. בהנחיית חברי סגל ייעודיים ומוכשרים, לתלמידים לעסוק התשוקה שלהם ולגלות מטרתם כפי שהם מחפשים לגדול כפרטים. הלותרנית מכללת קליפורניה נוסדה בשנת 1959 בחווה נתרמת על ידי ריצ'רד Pederson, בנם של מהגרים נורבגיים. המכללה פתחה את שעריה בפני 330 תלמידים בספטמבר 1961 והחזיקה תחילת הראשון שלה בחודש מאי 1964.

משימה

המשימה של האוניברסיטה היא לחנך מנהיגים עבור חברה גלובלית אשר חזקות אופי ושיקול דעת, בטוחים בזהותם ואת הייעוד, ומחויב לשירות וצדק.

הרשמה

  • סה"כ: 4174
  • לתואר ראשון: 2,892
  • בוגר: 1,282

סטודנטים הלותרנית קאל באים מ -38 מדינות ו -35 מדינות ומייצגים מגוון של דתות ותרבויות. האוניברסיטה שומרת דגש המגורים שלה עם 53 אחוזים מהתלמידים המסורתיים ראשון חיים בקמפוס. גודל הכיתה ממוצע עבור כל התוכניות הוא 15.

מקום

הקמפוס 225 דונם ממוקם באמצע הדרך בין לוס אנג'לס וסנטה ברברה, רק 20 קילומטרים מהחוף של האוקיינוס ​​השקט מתרפק על הגבעות Thousand Oaks. מחוץ למלון המרכזים ממוקמים בוודלנד הילס, Westlake Village, אוקסנרד וסנטה מריה. הסמינר התיאולוגי הלותרנית פסיפיק ממוקם ברקלי.

Affiliations ו Accreditations

הלותרנית קאל הוא מוכר על ידי ועדת Accrediting עבור בכיר מכללות ואוניברסיטאות של האגודה המערבי של בתי ספר ומכללות. בית הספר למוסמכים של החינוך הוא מוכר על ידי המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה, והאוניברסיטה מוסמכת על ידי נציבות קליפורניה על Credentialing המורה להציע אישורים. הסמינר התיאולוגי הלותרנית פסיפיק הוא מוכר על ידי הנציבות על Accrediting של איגוד בתי הספר התיאולוגי. הלותרנית קאל היא חבר של האיגוד הלאומי של מכללות ואוניברסיטות עצמאיות, איגוד המכללות העצמאיות קליפורניה ואוניברסיטות, ומועצת המכללות עצמאיות. התוכנית שלה ב תכנון פיננסי נרשם עם מועצת מתכנן פיננסי מוסמך תקני Inc. הלותרנית קאל הוא אחד מ -26 מכללות ואוניברסיטאות המזוהה עם הכנסייה האוונגלית הלותרנית באמריקה. תוכניות אתלטי הקולג'ים של האוניברסיטה להתחרות ועידת אתלטיק הקולג'ים דרום קליפורניה, III חטיבת NCAA.

חווית החינוך הלותרנית

הלותרנית קליפורניה אונ' מגלם מסורת חינוך חיונית ארוכה.

במסגרת המסורת הלותרנית 500 בן, אנו מאמינים כי הבנת המטרה שלנו כפרטים תעזורנה לנו להפוך את תרומתה האפשרית הטובה ביותר שלנו לעולם.

אנו מעודדים את התלמידים אחרי התשוקה שלהם לחשוף את מטרתם. זה מכין אותם לחיים של הצלחה שבו הם תמיד מציעים הטובים ביותר שלהם לאחרים-משפחה, קהילה, והעולם.

זה קורה במסגרת סביבה אקדמית מגוונת, עם ראש פתוח, ומאתגר.

כולם מוזמנים

אף אחד כאן הוא אאוטסיידר.

זהו אחד הערכים הכי עמוק במסורת הלותרנית. וחשיבותו ניכרת בקמפוס-שלנו התלמידים באים יותר מ -56 מדינות ומגלמי מגוון רחב של דתות.

בשעת קאל הלותרנית, רשעות האמונות האישיות שלך מתכבדות ומכובדת. כמו כן אנו מספקים לך הזדמנויות לשקול ולדון בענייני האמונה שכל בסביבה פתוחה וידידותית. זו מאתגרת ומחזקת לך עם השתקפויות רוחניות ותאולוגיות חדשות.

להחליט בעצמך

יצרנו סביבה שבה אתה תיקח למידה ברמה עמוקה יותר.

כסטודנט, נעודד אותך לשאול שאלות קשות. אתה לא להימסר תשובות קלות.

אנחנו רוצים אותך לקבל החלטות משלך. כדי להתמודד עם בעיות היסוד עם אומץ. כדי לבחור בעצמך אם המידע נתקל עונה על הבדיקות של ידע ואמת.

באמצעות הפניות שלך, תגלה קשרים ומשמעות עמוקים.

נציע מבנה לך אפשרויות, חופש עם אחריות, יושר בחמלה. סוג זה של סביבת לימודים מאתגרת יאפשר לך לצמוח כפרט עצמאי, מתחשב, ומלא חמלה.

הפוך תרומתה האפשרית הטובה ביותר שלך

הניסיון הלותרנית קאל הוא לגבי ביצוע בחירה אמיתית על החיים שלך.

זה כ צובר אמון זהותך. מדובר בגילוי מטרה בחיים ואת הקריירה שלך.

הפרספקטיבה שאתה מרוויח תאפשר לך לחיות חיים מלאי משמעות הרבה מעבר העבודה תבחר לעשות.

תוכניות אקדמיות

הלותרנית קאל מציעה לתואר ראשון, לתואר שני ותוכניות מקצועיות דרך המכללה לאמנויות ומדעים, בית הספר לניהול, בוגר בית הספר לחינוך, בית הספר ללימודי מוסמכים של פסיכולוגית הסמינר התאולוגי הלותרנית פסיפיק. שלושים ושש מגמות לתואר ראשון ו -36 קטינים מוצעים בתוכנית לתואר המסורתי. התואר הראשון עבור תכנית מקצוענית מכשיר לתארי שמונה חברות גדולות. תוכניות לתואר שני כוללות דוקטור מנהיגות חינוכית, מנהיגות להשכלה גבוהה, פסיכולוגיה קלינית ותיאולוגיה; ותואר שני בחינוך, פסיכולוגיה, כלכלת עסקים, טכנולוגיית מידע, מדיניות ציבורית ומנהל, אלוהות לימודי תיאולוגיה. קטלוגים זמינים באופן מקוון.

תוכניות אתלטיק

צוותי אתלטי הקולג'ים של קאל הלותרנית להתחרות ועידת אתלטיק הקולג'ים דרום קליפורניה (SCIAC) ואת השלישי חטיבת NCAA. גברים צוותים להתחרות בייסבול, כדורסל, קרוס קאנטרי, כדורגל, גולף, כדורגל, שחייה וצלילה, טניס, אתלטיקה קלה, כדורעף פולו מים. נשים צוותי להתחרות כדורסל, קרוס קאנטרי, גולף, כדורגל, כדורסל, שחייה וצלילה, טניס, אתלטיקה קלה, כדורעף פולו מים. צוותי בנבחרת ג'וניור להתחרות בכדורסל לגברים ונשים, כדורגל של גברים ונשים, בייסבול כדורעף נשים.

מחויבות גיוון שלנו

הלותרנית קליפורניה אוניברסיטת החלה בשנת 1959 כמכללה במדעי הרוח מושרשת עמוק במסורת של ההשכלה הגבוהה הלותרנית. למרות האוניברסיטה גדלה במהירות במהלך השנים, דייר מפתח של הפילוסופיה הלותרנית בעקשנות נותר-לעודד דעות שונות, לחקור, לשאול ולבקש אמת.

תרבות זו, המבוססת על הסמיכות של אמונה והיגיון, ניכרה לא רק בכיתות אלא גם ברחבי הקמפוס.

אנו מאמינים בתרבות שלנו היא משופרת כאשר אנשים מרקעים שונות וחוויות להיות חלק ממשפחת האוניברסיטה ולהביא כשרונות והשקפותיהם לאקדמיה.

בכיתה ו המעבדה, אנו רואים כי תועלת למידה ומחקר כשהאוניברסיטה מגוונת כאשר קיים מגוון של שאלות וחוות דעת. במשרדי ההנהלה, מצאנו בעית שפתרון ותכנון יכול לשפר כאשר נקודות המבט שונות מוצגות. בכל הגזרות, תערובת מגוונת של אוניברסיטת סטודנטים, אנשי סגל סגל הוא משאב אדיר שמועיל לכל.

בשעת קאל הלותרנית, אנו מחויבים למידה כלולה וסביבת עבודת המעריכה הבדלים אישיים ומכבד כל כבודו של אדם. אנו שואפים לפתוח את הדלתות שלנו לסטודנטים ולעובדים מכל תחומי החיים ולסייע להם ברגע שהם מגיעים. רבים מן הסטודנטים שלנו הם הראשונים במשפחות שלהם ללמוד בקולג '. תובנותיהם להגדיל מאוד את החוויה החינוכית הכוללת.

הלותרנית קאל הוא גם חבר האגודה היספני של מכללות ואוניברסיטאות (HACU) ואנחנו חולקים את משימתו של שיפור גישה ואת איכות הזדמנויות תיכוניות חינוכיות עבור תלמידים היספניים. הלותרנית קאל הוקצתה מוסד היספני-המשרתים ידי משרד החינוך האמריקני, המסמל כי לטינים לפצות לפחות 25% של סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה. שלוש עשרה אחוזים במכללות בארה"ב מחזיקים כיום ייעוד, מה שהופך אותם זכאים למענקים לתמוך הישגים אקדמיים עבור היספאנים וכל התלמידים האחרים.

אין ספק כי הרב-תרבותיות ב הלותרנית קאל משפר באופן משמעותי את הלמידה בסביבת העבודה של הקהילה בקמפוס. זה לא רק משקף את העולם משתנה סביבנו אלא גם מעודדת נקודות שיח שונות של נוף-בסיס ההשכלה הגבוהה הלותרנית. והחשוב מכל, גיוון מעורר אותנו להעריך ולהשיג המשימה שלנו לחנך מנהיגים עבור חברה גלובלית.

אנו מאמינים במשימה שלנו, ואנו מאמינים גיוון הגדלה יעזור לנו להשיג את זה. מגוון נדל, לעומת זאת, יכול להפוך למציאות רק כאשר כל אחד מאיתנו, על בסיס יומי, ומחפש דרכים למצוא כוח הבדלים.

אנו קוראים לעזרה של כולם. כמחנך אדלה אלן כך בצדק כתב: "אנחנו צריכים להכיר בהבדלים, אנחנו צריכים לברך הבדלים, ולבסוף ההבדל לא משנה יותר."

למידע נוסף על שלנו הקמפוס היוזם גיוון.

מיקומים

אלף אלונים

כתובת
California Lutheran University
60 West Olsen Road #1350
Thousand Oaks, CA 91360-2700

91360 אלף אלונים, קליפורניה, ארצות הברית

כפר ווסטלייק

כתובת
31416 Agoura Road #109
Westlake Village, CA 91361

91361 כפר ווסטלייק, קליפורניה, ארצות הברית

אוקסנארד

כתובת
2201 Outlet Center Drive, Ste. 600
Oxnard, CA 93036

93036 אוקסנארד, קליפורניה, ארצות הברית

לוס אנג'לס

כתובת
De Soto Avenue,5925
Woodland Hills

91367 לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך