California Health Sciences University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות California Health Sciences University (CHSU)

California Health Sciences University (CHSU) מוסמכת על ידי המכללה הבכירה של WASC והוועדה האוניברסיטאית (WSCUC). CHSU, שנוסדה בשנת 2012 וחזויה על ידי משפחת אסמי, ומציעה אפשרות מקומית לאלה המבקשים ללמוד רוקחות או בית ספר לרפואה ולסייע בתיקון המחסור בשירותי הבריאות המוצעים בעמק המרכזי. CHSU מציעה כיום תוכנית דוקטור לרוקחות (PharmD) ותוכנית דוקטור לרפואה אוסטאופתית (DO).

סטודנטים ל- CHSU נהנים מהשילוב הייחודי בין איכות חיים גבוהה, יוקר מחיה משתלם ואפשרויות קריירה רבות בתחום הבריאות שמציע העמק. CHSU הופך את הישגי התלמידים לעדיפות הגבוהה ביותר באמצעות גישת הלמידה הפעילה שלנו; תכניות לימודים חדשניות ותרבות תמיכה הכוללת אקדמאים, שירותי בריאות, מנהיגות וקריירה. סטודנטים מרגישים שהם נתמכים על ידי חבריהם, ההנהלה, הסגל והצוות של האוניברסיטה, כמו גם ההנהגה, כולל חבר הנאמנים.

האוניברסיטה מונחית בגאווה על ידי חבר הנאמנים ממגוון שירותי בריאות, חינוך ועסקים שונים. איש חינוך ותק מנהיג ותיק, ד"ר ג'ון ד. וולטי, נשיא אמריטוס מאוניברסיטת קליפורניה, פרזנו, משמש כיו"ר המועצה ועזר במעקב מהיר אחר האוניברסיטה. הנשיא המייסד של CHSU, פלורנס דאן, הוא תושב עמק ותיק והיה בכיר לשעבר בבנק.

שותפויות אלה היו חיוניות להצלחתה של האוניברסיטה והביאו בסופו של דבר לצמיחה מהירה, דבר שציווה צורך בהרחבת הקמפוס.

הקמפוס של CHSU שהורחב לאחרונה

הקמפוס California Health Sciences University ממוקם בקלוביס היפה בקליפורניה. הקמפוס כולל שלושה בניינים הממוקמים בשדרת קלוביס, ליד כביש 168 ושדרת הרנדון, בהם נמצאים משרדי מנהל אוניברסיטאי והמכללה לרוקחות. הבניין החדש בשדרת הסחף, ליד כביש 168 ושדרת טמפרנס, מאכלס את המכללה לרפואה אוסטאופתית ומרכז הסימולציה.

המכללה לרוקחות כוללת חמש כיתות לימוד; סִפְרִיָה; שני טרקליני סטודנטים; מגוון חללי לימוד גמישים; משרדי סגל וצוות; ומעבדות מרקחת, הרכבה ומעבדות מחקר.

בניין שדרת קלוביס 65 נ 'משמש כחלל משרדים עבור הנהלת האוניברסיטה וצוותיה.

פרויקט הרחבת הקמפוס האחרון של CHSU החל במאי 2018 כאשר הם פרצו קרקע בבניין הראשון בשדרת הסחף 2500, ליד המרכז הרפואי הקהילתי קלוביס בשדרת טמפרנס ובכביש המהיר 168. הבנייה של בניין CHSU College of Osteopathic Medicine הושלמה בתוך שמונה עשרה חודשים בלבד. והפקולטה והצוות עברו לגור בבניין בתחילת 2020.

בניין ה- COM החדש בן שלוש הקומות בקמפוס המורחב של CHSU מוקף בנופים יפהפיים של הרי סיירה נבאדה ומספק לדיקנים, לסגל, לצוות ולסטודנטים לרפואה טכנולוגיה חדשנית וחדישה. בבית הספר לרפואה החדש יש שלוש כיתות גדולות, מעבדת מיומנויות אוסטאופתיות, ספרייה, חללי לימוד פרטיים ושיתופיים בשפע, טרקלין סטודנטים מרווח עם מטבח הוראה ומרכז סימולציה.

במרכז הסימולציה של CHSU יש אזור מאושפז שמתוכנן לדומה לסביבת בית החולים ואיזור אשפוז המיועד להידמות למרפאה או למשרד רופא. מרכז הסימולציה החדשני של CHSU תוכנן בקפידה בכדי לשפר את צרכי הלמידה האינטראקטיביים של הסטודנטים של ימינו, במיוחד בנוגע ליסודות החוכמה הרפואית והקלינית.

מבנים אחרים הנחשבים בתוכנית הרחבת הקמפוס של האוניברסיטה כוללים עד תשע מכללות נוספות, מרכז סטודנטים, ספרייה ואודיטוריום, יחד עם בנייני תמיכה. האתר כ 80 דונם מספק מקום רב במשך עשרות שנים של המשך התרחבות. בסופו של דבר הקמפוס יכול לפנות אלפיים סטודנטים וכמעט 300 אנשי סגל וצוות בעתיד.

פיתוח נוסף של הקמפוס יתרחש במספר שלבים עם הקמת כל מכללה חדשה הקשורה למדעי הבריאות. העיתוי והמשמעת הספציפית לכל תכנית חדשה ייקבעו על פי הצורך וההזדמנות להצבת עבודה באזור. CHSU מתכננת לפתוח עד 10 מכללות לאחר לימודיהם להכשרת אנשי מקצוע בתחום הבריאות בשנים הקרובות, ככל הנראה שכל תהליך הפיתוח והבנייה יימשך עד 20 שנה.

מיקומים

Clovis

כתובת
North Clovis Avenue,120
93612 Clovis, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: