קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים למחלקה לביולוגיה

כל סמסטר המחלקה לביולוגיה סטודנטים לתואר שני לארח סדרת סמינר שבו דוברים זמינים ממוסדים אחרים להציג את תוצאות המחקר שלהם.

סמינרים מתקיימים ביום שני בשעה 11:10 בבוקר ב Rm. 215 McCort-וורד. פיצה מוגשת בשעה 12:00 ב Rm. 200 בעקבות הסמינר.

האירוע מתקיים בחסות אגודת הסטודנטים לתארים מתקדמים.

מועדון ביולוגיה

ה מועדון ביולוגיה CUA הוא ארגון לכל המעוניינים בתחום מדעי החיים. במהלך שנת הלימודים במועדון מארגן שילוב של פעילויות חברתיות וחינוכיות אשר מספק הזדמנויות רבות לתלמידים לתקשר עם הסגל ועם זה לזה. נותני החסות למועדון להרצות סדרת טיפול בנושאים שוטפים ונושאים אחרים בעלי עניין, ומספק חברי הזדמנויות ליצור קשרים עם אנשי מקצוע בתחום מדעי החיים.

דגימה של פעילויות המועדון האחרונות כוללת: בברכת צד בתחילת שנת הלימודים; שיחות קריירה; ליפול הערב; סדרת הרצאות; תוכניות premed מוכווני; מסיבת חג המולד; סוף השנה ברביקיו, ו; לגיוס קרן ההודיה חלק (כדי שאחרים יוכלו לאכול).

משימה

המרכז להכשרה מתקדמת ב ביולוגיה מולקולרית של התא, יחידה של המחלקה לביולוגיה באוניברסיטה הקתולית של אמריקה הוקם בשנת 1983 כמרכז בינלאומי לספק הכשרה מומחה עבור מדענים, טכנאים, סטודנטים לתארים מתקדמים ופוסט-דוקטורנטים. המיקוד שלה על המושגים החדשים והקימו הקשורות biomedically וטכנולוגיות המספקים את הדחיפה העיקרית למחקר עכשווי, יישומים תעשייתיים חדשניים, וטכניקות מעבדת אבחון מתוחכמות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

The Catholic University of America, Department of Biology

האוניברסיטה הקתולית של אמריקה מציעה MS ייחודי תוכנית ביוטכנולוגיה המאפשרת התמחות בביוטכנולוגיה אינה מוגבלת רק לחברות מסחריות, גמישות מירבית לסטודנטים לבחירת התוכנית לימוד ... [+]

למה קבל MS ב תואר ביוטכנולוגיה?

השכר הממוצע של עובד מדעי החיים מרילנד הוא כ 80,000 $. (מרכז ביוטכנולוגיה מרילנד, 2009) מכון מילקן צופה כי עסקת ביוטכנולוגיה תגדל ב -1.6% מדי שנה עד שנת 2014, עם תתי רב מוקרן לחוות שיעורים אפילו מהירים יותר של צמיחה. (אנג'לו כלכלה: פיתוח כלכלי גלובלי)

ביוטכנולוגיה מציעה הזדמנויות בחמישה תתי עיקריים:

סמים ותרופות: באופן מסורתי, כימיה כבר הכלי שבאמצעותו תרופות חדשות בודדו או מסונתז. עלייתו של הביוטכנולוגיה, עם זאת, חברה מבטיחה תרופות שנוצרות באמצעות תהליכים ביולוגיים נמצאים אורגניזמים חיים. התקדמות עתיד ברפואה מסתמכת יותר ויותר על השימוש ביוטכנולוגיה, וכתוצאה מכך, את התפקיד של ביוטכנולוגיה בריאות היא מתרחב במהירות.... [-]

ארצות הברית וושינגטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 - 24 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית