Brooklyn College CUNY

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות ברוקלין קולג '

ברוקלין קולג 'הוא חלק בלתי נפרד מהאנרגיה האזרחית, עירונית ואמנותית של ניו יורק, ומשתמש בכל העיר ככיתת חיים שמרחיבה את ההבנה של התלמידים שלנו את העולם סביבם.

במשך יותר מ -80 שנים, במכללה כבר למשוך מגוון רחב של תלמידים בעלי מוטיבציה - רב מהם עולים או הילדים עולים שרוצים לשפר את חייהם באמצעות חינוך מעולה. הם באים בגלל הסגל הנודע של המכללה של אקדמיה, אנשי מקצוע ואמנים שהם בין הטובים ביותר בתחומם. הם יודעים שהם יהיו ללמוד בקמפוס נחשב לאחד היפה ביותר בארץ, עם מתקנים מאובזרים, אולפנים, כיתות חכמות, וחדרי ייצור ותרגול - כולם עם שכר לימוד זול ביותר.

העובד

יש ברוקלין קולג הרשמה סטודנט של 17390 תלמידים - 14115 סטודנטים לתואר ראשון ו3,275 בוגרים שמגיעים ממדינות 150 ולדבר 105 שפות.

המכללה מציעה 120 תוכניות לתואר ראשון ותואר שני באמנויות יצירתי; מַדָעֵי הָרוּחַ; מדעי חברה, התנהגות וטבעית; מָתֵימָטִיקָה; חינוך ועסקים. תנאי קבלה הפכו בררניים יותר ויותר בעשור האחרון, עם ציון פסיכומטרי ממוצע של 1,134 לשינה 2011. יותר מ -4,000 סטודנטים קיבלו תואר ראשון ותואר שני, כמו גם תעודות מתקדמות, בתרגילי התחילה האחרונים שלנו.

הזדמנויות אקדמיות

סטודנטים מחפשים תכנית אקדמית מאתגרת מאוד מעבר לתכנית הכוללת הקפדני של המכללה מוזמנים לפנות להצטיינות מכללת מקולי בברוקלין קולג 'ותוכניות המיוחדות באקדמיה ההצטיינות. כניסה לתוכניות אלה היא תחרותית מאוד ומציעה יתרונות עצומים, שעשויה לכלול הזדמנויות לעסוק בפעילויות אקדמיות קפדניות ברחבי העיר ועל פני הגלובוס, שכר הלימוד ומחשבים הניידים ללא תשלום, מלגות לנסיעות ועוד הרבה יותר.

לסטודנטים לתואר ראשון, תכנית הליבה להערכה רבה של המכללה יוצרת בסיס מוצק בתחום המדעים והאמנויות הליברליים. תכנית advisement החזקה שלנו מנחה אותם לאורך השנים במכללה שלהם. עוד לפני הסמסטר הראשון שלהם מתחיל, תלמידי שנה א 'הציגו למכללת השנה הראשונה, אשר מסייעת להם מעבר מהתיכון לקולג' באמצעות תוכניות גשר קיץ ועם קהילות למידה שלחזק את הקשרים ביניהם ועם הסגל. תוכניות Preprofessional זמינות לתלמידים המעוניינים בהנדסה, משפטים, רפואה, אופטומטריה וpodiatry.

תוכניות מיוחדות לסטודנטים לתואר שני מסופקות גם כן. תכנית השקעות הבוגר מציעה מענקי נסיעות התומכים בנוכחות בכנסים מקומיים ובינלאומיים, מענקי מחקר שיממנו ציוד וחומרים, וסדנאות בנושאים של חשיבות ספציפית לתלמידי תואר שניים - כתיבת מענק, סיוע תזה ועוד רב. ברוקלין קולג 'הוא גם חלק פעיל בתוכניות CUNY ממוקד לתואר שני, כוללים סטוקס הברית ניו יורק לואיס להשתתפות מיעוט, הגשרים לתכנית הדוקטורט והלטיני / יווני המכון.

המכללה מעודדת את התלמידים ללמוד בחו"ל באמצעות תוכניות אקדמיות מיוחדות. תלמידים בחנו רפואה בסין, השתתפו בחפירות ארכיאולוגיות בארץ ובאיסלנד, למדו מערכות פוליטיות בארגנטינה, עשו סרטים דוקומנטריים בהודו, וחידדו את הכישורים האמנותיים שלהם באיטליה וצרפת, רק כדי שם כמה. הם לעתים קרובות לסייע במחקר של הפרופסורים שלהם, העוסקים בחקירות חדשניות תוך בחינת חלק מהעולם שהם לא ראו בעצמם.

פקולטה ברמה עולמית

פרופסורים ברוקלין קולג 'הם זוכים ומקבלי מימון לאומי מהמוסדות כמו נאס"א, הקרן הלאומית למדע, המכונים הלאומי לבריאות והמחלקה לחינוך בפרס. הסגל כולל פול משה, עיתונאי זוכה פרס פוליצר; אורסולה Oppens, פסנתרנית קונצרטים מועמד לפרס הגראמי והופעת מוסיקה אמריקנית עכשווית; מק וולמן, מחזאי Obie עטור פרסים; וקריסטוף דיאז, מחזאי מועמד לפרס טוני. חברי סגל בולטים אחרים כוללים דיקן מייסד של בית הספר לקולנוע והבמאי ג'ונתן Wacks, הביוגרף מהולל ז'אן Theoharis, כימאי רוברטו סאנצ'ס-דלגאדו בוגר בארי ר 'Feirstein, NIH 1,700,000 $ מענק-מנצח ופסיכולוג אנתוני Sclafani, תיאורטיקן מחשב להכרה בינלאומית רוהיט Parikh , אודיולוג המוערך שלמה סילמן, מומחה מוביל בתחום הביוטכנולוגיה microalgae יורגן Polle, ומדען פוליטי ומחבר קורי רובין.

חיי תלמיד

חיי סטודנט בברוקלין קולג 'הוא פעילים, מגוון ורב פנים. התלמידים שלנו עוסקים בלמעלה מ 100 מועדוני סטודנטים וארגונים פורש מגוון רחב של תרבות, אתנית, קהילה, תקשורת, פעולה אמנותית, חברתית, דתיים ואינטרסים מיוחדים אחרים. אגודות תריסר יותר מפעם אחת וsororities להביא חיים יווניים לקמפוס. סוגי הספורט פופולריים, וקבוצות הכדורסל עטור הפרסים של המכללה, קרוס קאנטרי, כדורגל, כדורסל, טניס והכדורעף להתחרות ברמת החטיבה השלישית של איגוד האתלטיקה הלאומי קולגייט.

בנייה לעתיד

ברוקלין קולג 'שבר את הקרקע למרכז חדש לאמנויות הבמה, שיספק בית הולם לתוכניות ביצועים עטורי הפרסים שלה. המכללה היא גם עמוקה לתוך שלבי תכנון למתחם מדע חדש המדינה של האמנות.

חיי הקמפוס

כסטודנט בברוקלין קולג ', אתה חלק מקהילה מגוונת ותוססת של חוקרים. אנו מחויבים לספק מרחב בטוח שבו אתה יכול לחקור את כל ההיבטים של חיי קמפוס, אם אקדמי, אתלטי, תרבותי, פוליטי, פנאי, חברתי או רוחני.

התלמידים שלנו הם בוגרי תיכון חדשים רק מתחילים את הקריירה במכללה שלהם, תלמידים עם תואר אחד כבר ביד ועבודה לתואר המתקדם שלהם, להעביר תלמידים ממכללות אחרות, ותיקים, סטודנטים ממדינות אחרות ומדינות, ומבוגרים חוזרים לבית הספר. ואנו מספקים מגוון רחב של פעילויות בקמפוס שדרכו אתה יכול לפגוש אותם. אתה יכול להצטרף לאחד מקבוצות ספורט הקולג'ים או ביצוע עצמי שלנו, או להראות את התמיכה שלך כצופה במשחקים שלנו; הפך התנדבות בקהילה או להשתתף בממשלת תלמיד; התחייבות אחת של הארגונים היווניים הרבים שלנו; להיות חבר של אחד או יותר של 100 מועדוני הסטודנטים שלנו; או בקר במרכז הרחבה המערבי לאימון טוב או משחק כדורסל טנדר.

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לענות לאחרים הוא על ידי הזזת למגורי הול, המספק את כל הנוחות של הבית, בתוספת נוחות הוסיפה, במחירים סבירים. אבל התלמידים נוסעים - וזה רוב הסטודנטים שלנו - יש שפע של מקומות כדי לענות, גם, כגון 24/7 ספריית בית הקפה שלנו, הכולל סטארבקס; המרכז ההומה הסטודנטים; ויפה (ומוקפדים) עילה.

ישנם גם שני מרכזים עשרות בקמפוס ומכונים - רכזות של למידה ופעילות חברתית לאלה שיש להם תחומי עניין דומים לשלך. ואירועים מיוחדים לאורך כל השנה פתוחים לכל, מאחדים אותנו לקהילה אחת מגובשת.

אנו ממליצים לך להיות חבר פעיל בברוקלין קולג '. אם אתם זקוקים לעזרה בניווט בסיכויים עומדים לרשותך, האגף לענייני סטודנטים, בשיתוף עם המשרד לעניינים אקדמיים, יסייע לך בבחירת הזדמנויות שיעשירו ניסיון הקמפוס שלך.

-

מיקומים

ניו יורק

Brooklyn College

כתובת
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 718-951-5000

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

AACSB Accredited