קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

אודות ברוקלין קולג '

ברוקלין קולג 'הוא חלק בלתי נפרד מהאנרגיה האזרחית, עירונית ואמנותית של ניו יורק, ומשתמש בכל העיר ככיתת חיים שמרחיבה את ההבנה של התלמידים שלנו את העולם סביבם.

במשך יותר מ -80 שנים, במכללה כבר למשוך מגוון רחב של תלמידים בעלי מוטיבציה - רב מהם עולים או הילדים עולים שרוצים לשפר את חייהם באמצעות חינוך מעולה. הם באים בגלל הסגל הנודע של המכללה של אקדמיה, אנשי מקצוע ואמנים שהם בין הטובים ביותר בתחומם. הם יודעים שהם יהיו ללמוד בקמפוס נחשב לאחד היפה ביותר בארץ, עם מתקנים מאובזרים, אולפנים, כיתות חכמות, וחדרי ייצור ותרגול - כולם עם שכר לימוד זול ביותר.

העובד

יש ברוקלין קולג הרשמה סטודנט של 17390 תלמידים - 14115 סטודנטים לתואר ראשון ו3,275 בוגרים שמגיעים ממדינות 150 ולדבר 105 שפות.

המכללה מציעה 120 תוכניות לתואר ראשון ותואר שני באמנויות יצירתי; מַדָעֵי הָרוּחַ; מדעי חברה, התנהגות וטבעית; מָתֵימָטִיקָה; חינוך ועסקים. תנאי קבלה הפכו בררניים יותר ויותר בעשור האחרון, עם ציון פסיכומטרי ממוצע של 1,134 לשינה 2011. יותר מ -4,000 סטודנטים קיבלו תואר ראשון ותואר שני, כמו גם תעודות מתקדמות, בתרגילי התחילה האחרונים שלנו.

הזדמנויות אקדמיות

סטודנטים מחפשים תכנית אקדמית מאתגרת מאוד מעבר לתכנית הכוללת הקפדני של המכללה מוזמנים לפנות להצטיינות מכללת מקולי בברוקלין קולג 'ותוכניות המיוחדות באקדמיה ההצטיינות. כניסה לתוכניות אלה היא תחרותית מאוד ומציעה יתרונות עצומים, שעשויה לכלול הזדמנויות לעסוק בפעילויות אקדמיות קפדניות ברחבי העיר ועל פני הגלובוס, שכר הלימוד ומחשבים הניידים ללא תשלום, מלגות לנסיעות ועוד הרבה יותר.

לסטודנטים לתואר ראשון, תכנית הליבה להערכה רבה של המכללה יוצרת בסיס מוצק בתחום המדעים והאמנויות הליברליים. תכנית advisement החזקה שלנו מנחה אותם לאורך השנים במכללה שלהם. עוד לפני הסמסטר הראשון שלהם מתחיל, תלמידי שנה א 'הציגו למכללת השנה הראשונה, אשר מסייעת להם מעבר מהתיכון לקולג' באמצעות תוכניות גשר קיץ ועם קהילות למידה שלחזק את הקשרים ביניהם ועם הסגל. תוכניות Preprofessional זמינות לתלמידים המעוניינים בהנדסה, משפטים, רפואה, אופטומטריה וpodiatry.

תוכניות מיוחדות לסטודנטים לתואר שני מסופקות גם כן. תכנית השקעות הבוגר מציעה מענקי נסיעות התומכים בנוכחות בכנסים מקומיים ובינלאומיים, מענקי מחקר שיממנו ציוד וחומרים, וסדנאות בנושאים של חשיבות ספציפית לתלמידי תואר שניים - כתיבת מענק, סיוע תזה ועוד רב. ברוקלין קולג 'הוא גם חלק פעיל בתוכניות CUNY ממוקד לתואר שני, כוללים סטוקס הברית ניו יורק לואיס להשתתפות מיעוט, הגשרים לתכנית הדוקטורט והלטיני / יווני המכון.

המכללה מעודדת את התלמידים ללמוד בחו"ל באמצעות תוכניות אקדמיות מיוחדות. תלמידים בחנו רפואה בסין, השתתפו בחפירות ארכיאולוגיות בארץ ובאיסלנד, למדו מערכות פוליטיות בארגנטינה, עשו סרטים דוקומנטריים בהודו, וחידדו את הכישורים האמנותיים שלהם באיטליה וצרפת, רק כדי שם כמה. הם לעתים קרובות לסייע במחקר של הפרופסורים שלהם, העוסקים בחקירות חדשניות תוך בחינת חלק מהעולם שהם לא ראו בעצמם.

פקולטה ברמה עולמית

פרופסורים ברוקלין קולג 'הם זוכים ומקבלי מימון לאומי מהמוסדות כמו נאס"א, הקרן הלאומית למדע, המכונים הלאומי לבריאות והמחלקה לחינוך בפרס. הסגל כולל פול משה, עיתונאי זוכה פרס פוליצר; אורסולה Oppens, פסנתרנית קונצרטים מועמד לפרס הגראמי והופעת מוסיקה אמריקנית עכשווית; מק וולמן, מחזאי Obie עטור פרסים; וקריסטוף דיאז, מחזאי מועמד לפרס טוני. חברי סגל בולטים אחרים כוללים דיקן מייסד של בית הספר לקולנוע והבמאי ג'ונתן Wacks, הביוגרף מהולל ז'אן Theoharis, כימאי רוברטו סאנצ'ס-דלגאדו בוגר בארי ר 'Feirstein, NIH 1,700,000 $ מענק-מנצח ופסיכולוג אנתוני Sclafani, תיאורטיקן מחשב להכרה בינלאומית רוהיט Parikh , אודיולוג המוערך שלמה סילמן, מומחה מוביל בתחום הביוטכנולוגיה microalgae יורגן Polle, ומדען פוליטי ומחבר קורי רובין.

חיי תלמיד

חיי סטודנט בברוקלין קולג 'הוא פעילים, מגוון ורב פנים. התלמידים שלנו עוסקים בלמעלה מ 100 מועדוני סטודנטים וארגונים פורש מגוון רחב של תרבות, אתנית, קהילה, תקשורת, פעולה אמנותית, חברתית, דתיים ואינטרסים מיוחדים אחרים. אגודות תריסר יותר מפעם אחת וsororities להביא חיים יווניים לקמפוס. סוגי הספורט פופולריים, וקבוצות הכדורסל עטור הפרסים של המכללה, קרוס קאנטרי, כדורגל, כדורסל, טניס והכדורעף להתחרות ברמת החטיבה השלישית של איגוד האתלטיקה הלאומי קולגייט.

בנייה לעתיד

ברוקלין קולג 'שבר את הקרקע למרכז חדש לאמנויות הבמה, שיספק בית הולם לתוכניות ביצועים עטורי הפרסים שלה. המכללה היא גם עמוקה לתוך שלבי תכנון למתחם מדע חדש המדינה של האמנות.

חיי הקמפוס

כסטודנט בברוקלין קולג ', אתה חלק מקהילה מגוונת ותוססת של חוקרים. אנו מחויבים לספק מרחב בטוח שבו אתה יכול לחקור את כל ההיבטים של חיי קמפוס, אם אקדמי, אתלטי, תרבותי, פוליטי, פנאי, חברתי או רוחני.

התלמידים שלנו הם בוגרי תיכון חדשים רק מתחילים את הקריירה במכללה שלהם, תלמידים עם תואר אחד כבר ביד ועבודה לתואר המתקדם שלהם, להעביר תלמידים ממכללות אחרות, ותיקים, סטודנטים ממדינות אחרות ומדינות, ומבוגרים חוזרים לבית הספר. ואנו מספקים מגוון רחב של פעילויות בקמפוס שדרכו אתה יכול לפגוש אותם. אתה יכול להצטרף לאחד מקבוצות ספורט הקולג'ים או ביצוע עצמי שלנו, או להראות את התמיכה שלך כצופה במשחקים שלנו; הפך התנדבות בקהילה או להשתתף בממשלת תלמיד; התחייבות אחת של הארגונים היווניים הרבים שלנו; להיות חבר של אחד או יותר של 100 מועדוני הסטודנטים שלנו; או בקר במרכז הרחבה המערבי לאימון טוב או משחק כדורסל טנדר.

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לענות לאחרים הוא על ידי הזזת למגורי הול, המספק את כל הנוחות של הבית, בתוספת נוחות הוסיפה, במחירים סבירים. אבל התלמידים נוסעים - וזה רוב הסטודנטים שלנו - יש שפע של מקומות כדי לענות, גם, כגון 24/7 ספריית בית הקפה שלנו, הכולל סטארבקס; המרכז ההומה הסטודנטים; ויפה (ומוקפדים) עילה.

ישנם גם שני מרכזים עשרות בקמפוס ומכונים - רכזות של למידה ופעילות חברתית לאלה שיש להם תחומי עניין דומים לשלך. ואירועים מיוחדים לאורך כל השנה פתוחים לכל, מאחדים אותנו לקהילה אחת מגובשת.

אנו ממליצים לך להיות חבר פעיל בברוקלין קולג '. אם אתם זקוקים לעזרה בניווט בסיכויים עומדים לרשותך, האגף לענייני סטודנטים, בשיתוף עם המשרד לעניינים אקדמיים, יסייע לך בבחירת הזדמנויות שיעשירו ניסיון הקמפוס שלך.

-
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

Brooklyn College CUNY

התואר השני באמנות באמנויות קולנוע הוא תכנית תלת-שנתית שמקבלת תלמידים על בסיס במשרה מלאה בלבד. ... [+]

התואר השני באמנות באמנויות קולנוע הוא תכנית תלת-שנתית שמקבלת תלמידים על בסיס במשרה מלאה בלבד. הוא מציע חינוך מאוד מיוחד בידות על שיתוף פעולה סביבת למידה בשש התמחויות קולנוע:

צילום בימוי אחרי הפקה הפקה תסריטאות דיגיטלי אמנויות (מתחילה בסתיו 2016)

תלמידים מתקבלים לתכנית באחד מההתמחויות לעיל. למרות שיעורים מוצעים ברחבי התמחויות קולנוע השונות כדי לספק חינוך מעוגל, קיבל פעם אחת להתמחות ספציפית, תלמידים אינם רשאים לעבור.... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

התכנית לתואר השני באמנויות תקשורת ביצועים ואינטראקטיביים (פימה) תעזור לך להתפתח לאמן ביצועים עם מוניטין של חדשנות והצלחה יצירתי. ... [+]

התכנית לתואר השני באמנויות תקשורת ביצועים ואינטראקטיביים (פימה) תעזור לך להתפתח לאמן ביצועים עם מוניטין של חדשנות והצלחה יצירתי. התכנית שלנו תיתן לך את הכלים כדי להרות ולבצע חתיכות שיתופיות, רב תחומיות תיאטרליות. פימא ילמד אותך לבחון דרכים לשימוש בטכנולוגיה בשיתופי פעולה אמנותיות עם דיסציפלינות שונות יצירתי. תוכל ללמוד עם תלמידים מרקעים שונה שייתכן שכבר יש קריירה שהוקמה בשדה אמנות, ושמביא איתם שפע של השפעות ואנשי קשר. מרכיב חשוב נוסף של התכנית הוא החונכות אינטנסיביות תקבלו מבוגרים ואנשי סגל מוצלחים מארבע מחלקות - אמנות, מדעי מחשב ומידע, לטלוויזיה ולרדיו, ותיאטרון - כמו גם את הקונסרבטוריון למוסיקה. עוד לפני שתתקדם, יהיה לך הגשים את החזון האמנותי שלך.... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

משרד החוץ בטלביזיה הייצור מכין את התלמידים לקריירה תקשורתיות מקצועית כסופרים, מפיקים, במאים, ועורכים. ... [+]

משרד החוץ בטלביזיה הייצור מכין את התלמידים לקריירה תקשורתיות מקצועית כסופרים, מפיקים, במאים, ועורכים. תכנית לימודים מבוסס על ייצור זה חושף את התלמידים לז'אנרים תכנית רבים לרבות, אך לא רק, דוקומנטריות, דרמה, חדשות, ספורט, אמנות ותרבות, והפגנה ניסיוניות. לתלמידים לפתח תוכן ולייצר ומצלמה ישירה שני יחיד מרובה, חי החליף הפקות. משרד החוץ תכנית בנויה על בסיס של אסתטיקת ייצור, ניתוח ביקורתי, ואוריינות תקשורתית. לומדים תלמידים כיצד ליצור תוכניות שתודענה, לבדר, ולהורות לקהל על ידי פירוש תוכן דרך נקודת מבט חברתית, פוליטית וכלכלית. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

תכנית לתואר השני במדעי המדינה מציעה לסטודנטים בחירה של שלושה ריכוזים: מדע המדינה, יחסים בינלאומיים, או מדיניות עירונית וממשל. ... [+]

תכנית לתואר השני במדעי המדינה מציעה לסטודנטים בחירה של שלושה ריכוזים: מדע המדינה, יחסים בינלאומיים, או מדיניות עירונית וממשל.

ריכוז המדע הפוליטי משלב התיאוריות ומתודולוגיות למדע המדינה בהזדמנות להתמחות באחד מארבעת תחומים: פוליטיקה אמריקנית, פוליטיקה השוואתית, תאוריה פוליטית, או יחסים בינלאומיים.

העניינים הבינלאומיים הריכוז נועד להכין את התלמידים לקריירה מקצועית ואקדמית בעניינים בינלאומיים באמצעות תוכניות הלימוד המותאמים לתחומי העניין הספציפיים שלהם ואת המטרות. קורסים נעים בין סקירות רחבות לסמינרים באזורי עולם ספציפיים, והם בשילוב עם מחקר עצמאי וקורסי עבודת המאסטר של בשיתוף פעולה הדוק עם חברי סגל. לטפח הכנה מקצועית, התכנית גם מפרסמת עבודת סטודנט במחלקה למדע המדינה ורנל ומציבה תלמידים בהתמחות, כמו גם מחקר והזדמנויות עבודה בחו"ל. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

תכנית זו מכינה את התלמיד למנהלים ברמת כניסת עמדות כgeneralists בתחומי כוח אדם ומשאבי אנוש בארגונים או לתפקידים ברמה דומה בחברות ייעוץ שמציעות את שירותיהם באזורים אלה. ... [+]

תכנית זו מכינה את התלמיד למנהלים ברמת כניסת עמדות כgeneralists בתחומי כוח אדם ומשאבי אנוש בארגונים או לתפקידים ברמה דומה בחברות ייעוץ שמציעות את שירותיהם באזורים אלה. היא חולקת ליבה משותפת של חמישה קורסים בריכוזים אחרים בפסיכולוגיה ארגונית, אבל דגש נוסף על התאוריה והפרקטיקה ברמת קבוצת פעילות הארגונית.

דרישות בגרות

מועמדים צריכים להציע: (א) ממוצע ציונים כולל של 3.00 או טובים יותר, (ב) מינימום של 12 נקודות זכות בפסיכולוגיה, וקורסים (ג) שני בסטטיסטיקה ובשיטות מחקר, בציון של B או טוב יותר בשני הקורסים. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Brooklyn College CUNY

תכנית זו היא תכנית מבוססת מחקר והתאוריה המדגישה את הקשר בין התאוריה והפרקטיקה. ... [+]

תכנית זו היא תכנית מבוססת מחקר והתאוריה המדגישה את הקשר בין התאוריה והפרקטיקה. תכנית הלימודים בוחנים את הסביבות והשפעה של תקשורת אלקטרונית מנקודתי מבט חברתיות, פוליטיות, תרבותיות וכלכליות. תלמידים לצבור ידע מעמיק של תעשיות הטלוויזיה והרדיו, מתעוררים תעשיות מדיה דיגיטלית, אוריינות תקשורתית, ונקודתי מבט ביקורתיות, תיאורטי ומחקריות מרכזיים בתקשורת רחבה. התכנית מכינה את התלמידים ליישם את לימודיהם במגוון רחב של תפקידים מקצועיים או להמשיך את לימודיהם על ידי להירשם בתכנית דוקטורט. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

מועמדים צפויים להיות שווה הערך של לפחות 15 נקודות זכות במדעי מחשב ומידע, ותחומים הקשורים, כוללים את כל הפעולות הבאות: הידע של שפת מחשב ברמה גבוהה (רצוי C ++ או Java), ידע ... [+]

דרישות בגרות

מועמדים צפויים להיות שווה הערך של לפחות 15 נקודות זכות במדעי מחשב ומידע, ותחומים הקשורים, כוללים את כל הפעולות הבאות: הידע של שפת מחשב ברמה גבוהה (רצוי C ++ או Java), ידע של שפת הרכבה וארכיטקטורת מחשב, כמובן במבנים נפרדים, כמובן במבני נתונים, וכמובן בחשבון. יכולים להתקבל תלמידים שאין להם כל הדרישות הללו עם המצב שהם להשלים קורסים אלה בתואר הראשון.

[-]
ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

תואר במנהל עסקים יכול לספק לתלמידים עם מגוון רחב של מסלולי קריירה החל מדיניות ציבורית למימון בינלאומי לבנקאות. ... [+]

תואר במנהל עסקים יכול לספק לתלמידים עם מגוון רחב של מסלולי קריירה החל מדיניות ציבורית למימון בינלאומי לבנקאות. החשבונאות, מנהל עסקים, האוצר, והמחלקות לכלכלה מציעים מאסטר 33-אשראי של תואר במדעים במנהל עסקים עם חמש אפשרויות להתמחות: ניתוח כלכלי, עסקי הגלובלי, חשבונאות, עסקית כללי, מודיעין עסקי וניתוח נתונים.

אפשרות אחת היא גמישה יותר ומאפשרת לתלמידים לחקור אזורים שונים של כלכלה, כולל כלכלת בריאות, מימון ציבורי ומדיניות ציבורית, וסחר בינלאומי. אפשרות השנייה היא ממוקדת יותר, והוא במפורש לתלמידים עם עניין בעסקים הגלובליים. היא כוללת קורסים בכלכלה עולמית וניהול, כלכלה ופיננסים בינלאומית, רזולוציה מיקוח וסכסוך, סביבה עסקית הגלובלית, וניהול משאבי אנוש בינלאומי. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Brooklyn College CUNY

MS במערכות מידע מיועד לסטודנטים שיבחרו להתמקד בשימוש במערכות מחשב לניהול פעילות עסקית וניהולית ונושאים. ... [+]

MS במערכות מידע מיועד לסטודנטים שיבחרו להתמקד בשימוש במערכות מחשב לניהול פעילות עסקית וניהולית ונושאים.

התכנית מספקת להכנת מגוון רחב של תפקידים בתחומי כל הזמן המתרחב של מערכות מידע וטכנולוגיה, כוללים מערכות מחשב מהנדס תוכנה, מהנדס תוכנת יישומי מחשב, מנתח מערכות מחשב, מנהל מסד הנתונים, ומערכות רשת ואנליסט תקשורת נתונים. כל עמדות אלה מופיעים בעשר משרות שכירות העליונים בלשכת רשימת סטטיסטיקת העבודה של שלושים עבודות צמיחה המהירה ביותר, צפוי עד שנת 2014. התכנית גם מכינה את התלמידים ללימודי תואר שלישי או עבודת מחקר בתחום. ... [-]

ארצות הברית New York
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Brooklyn College CUNY Campus