Bethel University Minnesota

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

באוניברסיטת בית-אל אנו מחויבים למצוינות.

אבל כאן, המצוינות פירושה עוד משהו. המשמעות היא לקחת את האמונה שלנו במשיח ולשלב אותה בכל מה שאנחנו לומדים, בכל מה שאנחנו עושים, כדי שנוכל להשיג דברים מדהימים - לתפארת האל ולטובת שכנינו.

אנו מובילים ומודל בתחום ההשכלה הגבוהה הנוצרית מאז 1871. במשך דורות, מיזוג האמונה האוונגליסטית שלנו עם אקדמאים מהשורה הראשונה הפך נשים וגברים והכין אותם לקריאות ייחודיות בממלכת האל.

ג'ון אלכסיס אדגרן ייסד את ביתל כמדרשה בשנת 1871, עם השם הסמינר התיאולוגי של האיגוד הבפטיסטי. הסמינר אימן כמרים לשרת מהגרים בפטיסטים שוודים, שנמלטו מרדיפות דתיות באירופה. אדגרן, רב חובל ים וחוקר שידע 30 שפות, ייסד את בית-אל מתוך אמונה מתמשכת כי הנוצרים צריכים לאהוב את אלוהים בראשם ולייצג אותו בכל התחומים.

עוברים לאוניברסיטה

הוועידה הכללית הבפטיסטית (כיום קונברג) קיבלה תמיכה במדרשה בשנת 1914, העבירה אותה משיקגו לסנט פול ומיזגה אותה עם בית ספר תיכון נוצרי. לאחר מלחמת העולם השנייה, ביתאל ענתה לביקוש לתארים של ארבע שנים והפכה למכללת בית-מדרש וסמינר.

במהלך העשורים הבאים הרחיבו מנהיגי החזון את סמינר בית-אל לחופי המערב והמזרח, תוך שהם מגדילים את התוכנית לתואר ראשון בסנט פול. בשנת 1989 הושקו תכניות לתארים מתקדמים שאינם תיאולוגיים, ואחריהן תארים ראשונים למבוגרים עובדים יחד עם אפשרויות למידה מקוונות.

בשנת 2004, שכבר סווגה כ"אוניברסיטאות ברמת מאסטר ", ביתל שינתה את שמה לאוניברסיטת ביתל כדי להתאים להיקף התוכניות הרחב שלה בארבעה בתי ספר:

המכללה לאמנויות ומדעים

המכללה ללימודי מבוגרים ומקצועות

בוגר בית - ספר

סמינר בית-אל

ביתאל נותרה אוניברסיטה פרטית ונוצרית, בחסות חלקית על ידי כנסיות קונברז ', אך פתוחה לכל הגברים והנשים שמוכנים ללמוד מתוך נקודת מבט וקהילה אוונגליסטית.

מוכן לעתיד

בפחות משלושה עשורים התוכניות של ביתל הוכפלו ביותר מ- 100 אפשרויות, וההרשמה גדלה לכמעט 4,500 סטודנטים. אך בית-אל נשארת נאמנה לחזונו של מייסדה, ג'ון אדגרן: לפתח נוצרים בעלי השכלה רחבה וחושבת ביקורתית שמשנים את העולם באמצעות שירות ומנהיגות בשם ישו.

משימה

באוניברסיטת בית-אל, בהודעה נמרצת ומונעת על ידי האמונה הנוצרית, מחנכת וממריצה גברים ונשים למצוינות במנהיגות, מלגות ושירות. אנו מכינים את הבוגרים לשמש בתפקידים אסטרטגיים כדי לחדש את דעתם, לחיות את האמת המקראית, לשנות את התרבות ולקדם את הבשורה.

חָזוֹן

ביתאל תהיה האוניברסיטה הנבחרת במרכז המשיח למאה זו.

מושרש באמונה. מחויבים למצוינות. ביתאל תהפוך למובילה בתחום ההשכלה הגבוהה הנוצרית על ידי בניית קהילות חזקות יותר, הצטיידות במנהיגים בטוחים ובעבדים אדיבים והכנת מחליפי עולם נלהבים. באמצעות המחשבות, המילים והמעשים שלנו, נדגים מה המשמעות של אוניברסיטה שבמרכזה ישוע המשיח.

ערכים

אוניברסיטת ביתאל היא קהילה חינוכית תוססת וממוקדת במשיח. כאן, סטודנטים עם מגוון רחב של תחומי עניין ורקע חולקים מטרה משותפת: להפוך לאנשים שלמים וקדושים. לאורך מסע טרנספורמציה זה, אנו מסתמכים על ערכי ליבה שינחו אותנו רוחנית, רגשית ואינטלקטואלית.

ראשית, אנו חסידי המשיח, השואפים לחיות את תורתו של ישוע ולחקות את חייו כפי שנחשף בכתובים. אנחנו גם בוני דמויות. באמצעות מערכות יחסים בריאות ותומכות ותרבות של שירות, אנו מפתחים את הכוח האישי ואת האינטליגנציה הרגשית לבחירה נכונה בעולם שבור.

כלומדים אנו הוגים ביקורתיים ופתרני בעיות המחויבים למצוינות אקדמית וקפדנות אינטלקטואלית. יחד עם זאת, אנו מחפשי אמת, מכירים בכך שכל האמת - מדעית, אמנותית, פילוסופית או תיאולוגית - מקורה באלוהים.

הוכנסנו על האדמה הזאת למטרה: אלוהים רוצה שנשתמש בכישרונות ובחמלה שלנו כדי להיות מחליפי עולם ופיוס. כשאנחנו עוסקים בהכנעה ובכנות עם ההטיות והתפיסות המוקדמות שלנו, אנו מתקרבים להבנת אהבתו האינסופית של ישו ומשימת הגאולה הבלתי אנוכית.

בעולם מורכב ובעייתי זה, אנו שואפים להיות גם מלח וגם אור - לשמור על הטוב ומשקף את האור המנחה של ישו. זה דורש אמונה בוגרת שמבוססת על קשר אישי עם אלוהים ומסוגלת לעמוד בסערות החיים.

מיקומים

סנט פול

כתובת
Bethel Drive,3900
55112 סנט פול, מינסוטה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך