Boston University School of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת בוסטון

נוסדה בשנת 1869, אוניברסיטת בוסטון הוא אחד המוסדות המובילים בעולם של השכלה גבוהה ומחקר. הקמפוס העולמי שלנו הוא מרכז משגשג של מחקר ומלגה הכוללת יותר מ -8,000 סטודנטים בינלאומיים המייצגים 133 מדינות מרחבי העולם, האוכלוסייה העשירית בגודלה באוניברסיטאות בארה"ב. BU מגלם את המגוון המאפיין את הטוב ביותר בחינוך בארה"ב.

Boston University School of Law

Boston University School of Law ברמה הגבוהה ביותר, המציע תוכנית לימודים מקיפה בהוראת פרופסורים המוכרים ארצית כמורים יוצאי דופן ומלומדים מובילים. הליבה של חוויית הלמידה של BU Law היא הוראה מעולה וסביבת למידה תומכת ודינמית בה מורים מדריכים, מעוררים ומאתגרים. הפרופסורים BU Law זוכים לשבחים ארציים על כישוריהם החוקיים ומלגתם, על חוד החנית במחקר, כתיבה וייעוץ למגזר הציבורי והפרטי כאחד. אבל מה שמגדיר אותם באופן ייחודי הוא מסירותם לתלמידים, אקדמית, מקצועית ויחידה. זה מסביר מדוע בית הספר הוא מדורגת באופן עקבי על ידי פרינסטון סקירה בין בתי הספר למשפטים העליון במדינה עבור "הפרופסורים הטובים ביותר", בית הספר הוא גם בתוך 11 אחוז העליון של בתי הספר למשפטים בארה"ב חדשות בארה"ב ו דוח העולם ואת העליון עשרה בתחומי המומחיות של קניין רוחני, דיני מס ובריאות.

בוגרי תואר ראשון BU Law

בית הספר של יותר מ 300 LLM סטודנטים להביא שילוב מדהים של רקע ותחומי עניין לקמפוס. המחזור הנוכחי שלנו מייצג 54 מדינות מוצא שונות. הגיל הממוצע של סטודנט לתואר BU Law LLM הוא בן 33, עם הגילאים נע בין 20 - 72, ו 24% של LL.M. סטודנטים בעלי תואר מתקדם במשפטים לפני ההרשמה לבית הספר שלנו. תלמידים אלה נרשמים לתכניות הלימודים הבאות:

  • תואר שני במשפטים (LLM) במשפט האמריקאי
  • לימודי תואר שני במשפט בנקאי ופיננסי
  • LLM במשפט קניין רוחני
  • MBA LLM במשפט עסקים בינלאומי
  • תוכנית מס הבוגרים, הכוללת אפשרות הרשמה מלאה באינטרנט

בנוסף, אנו מציעים מספר תוכניות הסמכה מיוחדות לסטודנטים שאינם מחפשים ניסיון מלא LLM:

  • תוכנית תעודה משפטית באנגלית
  • אישור בניהול סיכונים ארגוניים ותאימות
  • תעודת חוק עסקים בינלאומית
  • תעודת תכנון
  • אישור במיומנויות עסקה

בסתיו 2019, אנו גאים גם להודיע על השקת המאסטר שלנו בחקר דיני המס, תואר שני שפותח את תוכנית הלימודים של תוכנית מס בוגר לחשבונאות ואנשי עסקים אחרים.

עיין בפרופיל המלא שלנו, ומלא טופס בקשה למידע, לקבלת מידע נוסף על כל התוכניות שלנו!

סגל בכיר. מוקד תמיכה לסטודנטים LLM.

ההבדל בין BU Law מתחיל בכיתת הלימוד: הפקולטה המובילה שלנו כוללת חוקרים מובילים ומתרגלים מוכשרים, נגישים, מתמחים, מומחים לתיאוריה של מיזוגים עם תרגול, ומחויבים לסייע לכם להעלות את מעמדכם המקצועי לגבהים חדשים.

התמיכה שלנו בלימודי LLM היא חסרת תקדים - אנו מספקים תמיכה אקדמית ומקצועית באמצעות מפגשים מייעצים של אחד על אחד, מותאמים במיוחד כדי לעמוד ביעדים המקצועיים של כל תלמיד. עם סיום הלימודים, אתה תהיה חלק מוצלח, רשת בוגרי הגלובלית של עורכי דין מוכשרים ביותר שנותרו חלק הקהילה BU Law זמן רב לאחר סיום הלימודים.

ואז יש את בוסטון, אחת הערים הגדולות בעולם. זה מעבדה מוכנות להכשרה משפטית במספר תחומים.

חמש תוכניות תואר ראשון LLM, אינספור הזדמנויות.

בחר מתוך חמש תוכניות LLM, כל מכובד מאוד שלושה בנקאות

LLM בתוכנית המשפט האמריקאי היא אחת התוכניות המובילות של האומה עבור מתרגלים גלובליים המבקשים ללמוד כיצד עורכי דין בארה"ב חושבים, גישה תוכניות משפטיות, לטפל בענייני הלקוח. אתה תהיה משולב בכיתה JD, ויש להם את ההזדמנות לבחור מתוך 200 קורסים בעת יצירת תוכנית הלימודים האישיים שלך.

תכנית הלימודים לתואר שני בבנקאות

LLM בחוק קניין רוחני התוכנית מעניקה לך את ההזדמנות ללמוד תורת ה- IP מתקדמים דוקטרינה של כמה מלומדים IP העליון בעולם. במשך חמש שנים רצופות, חדשות ארה"ב

The LLM ניהול עסקים בינלאומיים תוכנית חוק מפגיש רשת גלובלית של אנשי מקצוע מוכשרים מתוך מגוון רחב של פרקטיקות משפטיות, תעשיות, עסקים המחפשים חשיפה אינטנסיבית הליבה נושאים משפטיים מול ארגונים לאומיים. הפורמט הגמיש של התוכנית, המבולבל-למידה, הוא אידיאלי עבור מתרגלים עסוקים שאינם יכולים להשתתף בתוכנית מסורתית בת תשעה חודשים ללימודי LLM.

תוכנית מס הבוגרים מספקת לך את הכישורים המעשיים הדרושים להצלחה בתחום המיסוי, בין אם אתה מרוויח את התואר באמצעות לימודי מגורים בבוסטון, באינטרנט מהבית, או באמצעות שילוב של שני הפורמטים. תואר LLM ב מיסוי BU Law מוערך על ידי מעסיקים בכל רחבי העולם: אנחנו מדורגים # 8 במדינה עבור לימודי מס בחדשות ארה"ב

מיקומים

בוסטון

כתובת
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 בוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: