Atlantic International University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המדע טרם גילה את המנגנון המדויק שבאמצעותו האדם לומד. עם זאת, יש להכיר בכך שמעשה הלמידה הוא אנדוגני (מבפנים) ולא אקסוגני. עובדה זו היא הרציונל העומד בבסיס "למידה מרחוק" בכלל, וכל תכניות התאר המוצעות על ידי Atlantic International University .

ההבדל ב- AIU

השילוב בין העקרונות הבסיסיים של "הדרכה עצמית" של התלמיד, (עם הדרכה), פיתוח שיתופי של תכנית לימודים הייחודית לכל תלמיד, וגמישות זמן ומקום לימוד מספקים, מה שנחשב לנו, סביבת הלמידה האידיאלית. זה נוצר במטרה לספק צרכים פרטניים ולהעניק התפתחות אישית לכל תלמיד. Atlantic International University קיימת כמוסד ללמידה חווייתית וחינוך בלתי מסורתי במרחק. אין כיתות ולא נדרשת נוכחות.

משימה

להיות מוסד להשכלה גבוהה שדואג לייצר חלופות להתפתחות תרבותית שעלולות להתקיים על מנת להוביל לניהול יעיל יותר של הכפר העולמי וסביבתו; הפעלת זכויות אדם וקהילה באמצעות גיוון במטרה הסופית של שביעות הרצון והתפתחות העולם.

חָזוֹן

העצמת הפרט לקראת התכנסות העולם באמצעות תכנון חינוכי בר-קיימא המבוסס על אנדרוגיה ואומניולוגיה.

שירות AIU

המטרה העיקרית שלנו באוניברסיטת Atlantic International University היא להכיל סטודנטים בוגרים על ידי מענה לצרכים האישיים שלהם. מסיבה זו, תכניות התארים שלנו גמישות ותוכננו לסיום מואץ.

התוכניות שלנו מעודדות את התלמידים להפגין כשירות באמצעות למידה, קריאה ומחקר עצמאיים בתחום לימודיהם. AIU מציעה הזדמנויות חינוכיות בארצות הברית למבוגרים מרחבי העולם כדי שיוכלו לשפר את עצמם תוך שימוש בפוטנציאל שלהם כדי לנהל את ההתפתחות התרבותית האישית והעולמית שלהם. זה מתממש באמצעות הערכת תעודותיהם כלפי תואר ראשון, תואר שני ו / או תואר דוקטור, וזה גם מרמז על יכולת לביצוע מבוסס-תוצאות בר קיימא. הציר המכונן של שקרי פילוסופיה כזה על ידע עצמי מומחשת ומידע, ללא מקום obsoleteness, אשר מוטבע לתוך מערכה למידה מרחוק המבוסס על אנדרגוגיה ו omniology.

המטרה הסופית של פרדיגמה זו היא להעצים את הלומדים ולעזור להם לנצל את המערך העצום של המשאבים מהסביבה העולמית על מנת לבטל את הרצף העוני והמגבלות הנוכחי. לשם כך, תלוי בנסיבות, סטודנטים מסוגלים להמיר את העבר שלהם למודול צמיחה בעל הנעה עצמית תוך כדי תנועה, הרחק מהמערכות המסורתיות המאושרות, המטפחות מגבלות ופקידות. זה יהפוך למציאות גסה בכבוד לזכויות אדם וקהילה בזכות התרגול והתרגול באמצעות חוויות, חקירות, עבודת פרקטיקה ו / או בחינות, בהתאם לאידיוסינקרטיות האישית של סטודנט עצמאי ב- AIU. הכל מתרחש במסגרת המטפחת גיוון עם יותר מעשרה מיליון טקסטים מלאים וכ- 47 מיליון אזכורים ביבליוגרפיים ביותר מ- 400 שפות; ואילו יועצים ויועצים בעלי תואר דוקטורט והתמחות בפיתוח אנושי עוקבים אחר תהליכי למידה; בנוסף לרשת עולמית של עמיתים ועמותות בתחומים אקדמיים שונים; כך שיוכלו להגיע יחד לסיפוק ולהתקדמות האנושות בשלום ובהרמוניה.

מטרת AIU

מטרת Atlantic International University היא כדלקמן:

  • לספק הכנה אקדמית באיכות הגבוהה ביותר תוך מתן מענה לצרכים של לומדים בוגרים על ידי התבססות על התוכניות האקדמיות בלמידה מבוססת תוצאות והצעת תוכניות במסגרת זמן מואץ.
  • לעודד חופש חקירה וחילופי רעיונות חופשיים בקרב לומדים, סגל, מנהלים וצוות Atlantic International University .
  • לשלב תיאוריה ותרגול המכינה אנשי מקצוע לתחומי אחריות מנהיגותיים.
  • לספק את התמיכה הדרושה ללומדים כדי להשלים בהצלחה את תוכנית הלימוד ולהתגבר על ליקויי השלמה.
  • לשמור על המוניטין האקדמי המצוין שלנו.
  • לדבוק בזכות החינוך הבסיסית כמפורט בהצהרת זכויות האדם, על ידי מתן אלטרנטיבה נוחה להשגת יעדים חינוכיים לקשת רחבה של אנשים ברחבי העולם מרקע חברתי וכלכלי שונה.
  • להחדיר לתלמידים שלנו תחושת ביטחון והסתמכות עצמית ביכולתם לגשת להזדמנויות העצומות הקיימות דרך ערוצי מידע, האינטרנט כולו, פרטיים, ציבוריים, עמותות וארגונים לא ממשלתיים בקהילה גלובלית שהולכת ומתרחבת.
  • להעצים את הלומדים ולעזור להם לנצל את המערך העצום של המשאבים מהסביבה העולמית על מנת לבטל את הרצף העוני והמגבלות הנוכחי.
  • לחזק את השימוש בטכנולוגיית מידע כדי להישאר בחוד החנית של אוניברסיטאות ללמידה מרחוק.

אגודות

AIU או חבריה קשורים לחברות / חברות עם מספר אגודות. להלן רשימה שעשויה להיות מועילה עבור הסטודנטים למחקר שלהם ו / או למילוי דרישותיהם האקדמיות לתכנית.

136927_Clipboard01.jpg

AAA איגוד חשבונאות אמריקאי
האיגוד האמריקאי AAACE לחינוך מבוגרים והמשך
האגודה האמריקאית AACIS לחקר עצמאות קולגייטית
האגודה האמריקאית ליועצים פוליטיים של AAPC
האיגוד האמריקני למורים לפיזיקה של AAPT
האיגוד הכלכלי האמריקני של AEA
האגודה ההיסטורית האמריקאית AHA
עמותת AHP לפסיכולוגיה הומניסטית
ASIL האגודה האמריקאית למשפט בינלאומי
CI מכון קאטו
CNS Cognitive Neuroscience Society
קרן FEE לחינוך כלכלי
AVHISMT וילארד דה הונקור האמריקני למחקר בינתחומי בטכנולוגיה של ימי הביניים


האגודה הלאומית לחינוך דו לשוני של NABE
THF קרן המורשת
התאחדות המשך אוניברסיטת UCEA
MAA האקדמיה הביניימית של אמריקה
האיגוד הבינלאומי IACET לחינוך המשך
ארגון הייעוץ האמריקני של ACA
איגוד הכספים האמריקני של AFA
עמותת AECT לתקשורת וטכנולוגיה לחינוך
ACS American Chemical Chemical Society
הוועדה להסמכת ACI הבינלאומית
WHE נשים בהשכלה גבוהה
AARHMS האקדמיה האמריקאית למדעי המחקר של ספרד מימי הביניים

צור קשר היום!

אנו מבינים עד כמה מבוגרים עסוקים אין זמן לחזור לבית הספר. עכשיו, ניתן להרוויח את התואר בנוחות של ביתך ועדיין שיהיה לך זמן לעצמך ולמשפחתך. משרד הקבלה כאן כדי לעזור לך, לקבלת מידע נוסף או לבדוק אם אתה זכאי לקבלה אנא פנה אלינו. אם אתה מוכן להגיש בקשה, אנא שלח את הבקשה המקוונת שלך והדבק את קורות החיים וכל הערות / שאלות נוספות באזור שסופק.

למידע נוסף על ההסמכה שלנו " לחץ כאן !"

כתובת: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Honolulu, HI 96813, ארצות הברית

136978_bottom.jpg

מיקומים

הונולולו

כתובת
הונולולו, הוואי, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: