Arizona State University - Thunderbird School of Management

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

במשך יותר מ -70 שנה ת'אנדרבירד מפתחת מנהיגים בעלי חשיבה גלובלית, מיומנויות עסקיות ואחריות חברתית הדרושים ליצירת ערך אמיתי ובר קיימא עבור הארגונים, הקהילות והעולם.

מוקדש להכנת התלמידים להיות מנהיגים גלובליים אזרחים גלובליים מחויבים, Thunderbird היה הראשון בוגר בית הספר לעסקים לאמץ שבועת הרשמי הרשמי של כבוד. Thunderbird הוא חיפש על ידי סטודנטים לתארים מתקדמים, אנשי מקצוע עובדים וחברות ברחבי העולם המבקשים להשיג את כישורי המנהיגות שהם צריכים כדי להצליח בכלכלה העולמית של היום.

Thunderbird מציעה מגוון רחב של תארים מתקדמים בוגר העולמי ותוכניות תעודה עבור סטודנטים במשרה מלאה, אנשי מקצוע עובדים, למידה מרחוק, וחברות. תוכניות אלה כוללות במשרה מלאה, מקוון, חינוך אפשרויות אפשרויות המסייעים לך להמשיך התמחות בתחום המיקוד העסקיים הגלובלית ברורה נוספת לחדד את התואר שלך להגביר את הסחירות שלך.

משימה

אנו מחנכים מנהיגים גלובליים היוצרים שגשוג בר-קיימא ברחבי העולם.

חָזוֹן

אנו יגדילו באופן דרמטי את ההשפעה החיובית שלנו בכלכלה העולמית, הזקוקה מאוד לכישרון המנהיגות הגלובלי שאנו מייסד לספק.114233_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

מידע כללי

קהילות מקוונות המנוהלות על ידי Thunderbird נועדו להודיע למשתמשים על חדשות ואירועים הקשורים ל- Thunderbird, וכן על דיון באומנה ותחושה של קהילה בקרב משתמשים.

מנהלי הקהילות שומרים לעצמם את הזכות להסיר כל תוכן שפורסם כי:

  • מכיל גסות.
  • מוכר או מפרסם מוצר או שירות.
  • הוא דיבה.
  • נחשב לא ראוי.
  • קונדונים או מעודדת פעילות בלתי חוקית.
  • מפר את חוקי הסימנים המסחריים או זכויות היוצרים
  • עשוי להיחשב כספאם או שאינם רלוונטיים לתוכן הראשי של הדף.
  • לא ניתן לתרגם לאנגלית באמצעות תוכנת תרגום מקוון חינם.
  • מפרה את הצהרת הזכויות והחובות של פייסבוק.

הפרות של קוד ההתנהגות של התלמיד המתרחשות באתרים החברתיים של Thunderbird עשויים לגרום להפניה ללשכת זכויות הסטודנטים ואחריותם. תודה על השתתפותך בדף המאוורר של Thunderbird ועל היותך חלק מהקהילה שלנו.

היסטוריה של ת'אנדרבירד

Thunderbird היה אחד מבתי הספר המובילים בדירוג בינלאומי במשך עשרות שנים. עם יותר מ -70 שנות ניסיון, Thunderbird ממשיכה לייצר מנהיגים המסוגלים להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר בעולם. ככל שהעולם ממשיך לחדש ושינויי הטכנולוגיה של המהפכה התעשייתית הרביעית משנים את האופן שבו אנו חיים ועובדים, Thunderbird מפתחת מנהיגים זריזים, אתיים, גלובליים, אשר מצוידים כדי לעצב עסקים, כלכלות, תרבויות וסביבות ברחבי העולם עבור המאה ה -21.

ב -8 באפריל 1946, בית הספר של ת'אנדבירד לניהול גלובלי (הידוע במקור בשם המכון האמריקאי לסחר חוץ [AIFT]), הוטל על בסיס האוויר של גלנדייל, אריז, מלחמת העולם השנייה, ת'אנדבירד פילד, שם הגיעו טייסים מכל העולם לאימונים בזמן מלחמה. גנרל ברטון קייל יאונט השיג את שדה התעופה עם מטרה מפורשת של פיתוח בית הספר התמקדו אך ורק על הסחר הבינלאומי היחסים הגלובליים. גנרל יאונט מונה לנשיא הראשון של ת'אנדרבירד, והקים חזון לבית הספר שנבנה היום על פי המונח של חבר הסגל המקורי ד"ר וויליאם ליטל שורץ, "גבולות שביקרו בסחר רק לעתים נדירות זקוקים לחיילים." עם זאת, המשימה של ת'אנדרבירד "לחנך מנהיגים גלובליים שיוצרים שגשוג בר קיימא ברחבי העולם" נולד.

כמו AIFT, Thunderbird הפך למוסד הראשון להשכלה גבוהה, אשר התמקד באופן בלעדי בניהול בינלאומי על-ידי ריכוז תכנית לימודים על תקשורת בין-תרבותית, לימודי עסקים אזוריים ומערכות הפעלה, אימונים בעולם האמיתי בניואנסים עסקיים גלובליים. Thunderbird ממשיכה לספק חינוך ניהול גלובלי באותה צורה היום, עם סגל בעל שם עולמי שיש להם ניסיון רב ניסיון וניסיון בכל היבטי העסקים הבינלאומיים.

הצטרפה לאוניברסיטה הציבורית החדשנית ביותר של האומה

בשנת 2014, Thunderbird הפך ליחידה עצמאית של מדינת אריזונה הידע Enterprise, המשלבת המורשת של עשור רב של Thunderbird לפיתוח מנהיגים עסקיים גלובליים עם משאבים מרחיבים של ASU, ובשנת 2018 עברה לקמפוס דאונטאון הפניקס תוססת של ASU. המהלך הביא את # 1-מדורגת בעולם של ניהול בניהול תחת המטריה של בית הספר מדורגת # 1 של המדינה לחדשנות.

טרנספורמציות

כחלק מהמיזוג עם ASU, הפכה Thunderbird את תוכנית ה- MBA שלה למורה חדשני של ניהול גלובלי (MGM), אשר דורגה # 1 על ידי וול סטריט ג'ורנל / טיימס ההשכלה הגבוהה עבור 2019. התלמידים עכשיו לבחור מתוך 15 הזדמנויות ריכוז תועלת מתוך שילוב של ההיסטוריה העשירה של Thunderbird של אימון מנהיגים עולמיים במיומנויות כמו ניהול בין-תרבותי, תקשורת בין-לשונית, תקשורת בין-תחומית והיסטוריה עשירה של ASU של חדשנות בתחומי עיון ביו-עיצוב לעיתונות, מדעי חלל למדעי הרוח.

תיק התואר שלנו כולל גם את מנהל היוקרה היוקרתי של מנהיגות עולמית

מובילה את הדרך בחינוך המנהלי

Thunderbird החינוך ההנהלה מספק ברמה עולמית הארגון העולמי ופיתוח מנהיגות הצלחה באמצעות תוכניות פתוחות עבור אנשים המחפשים הזדמנויות לפיתוח קריירה ותוכניות מותאמות אישית עבור ארגונים גלובליים מחפשים פתרונות פיתוח אישית עבור האתגרים הייחודיים שלהם. בין התוכניות הטובות ביותר בעולם בתחום החינוך המבצעי, היצע המוצרים של Thunderbird התרחב לאורך השנים כך שיכלול מבחר רחב של תוכניות הסמכה מקוונות, תוכניות קונסורציוניות בינלאומיות, אימון מנהלים ועוד. במסגרת המיזוג, כל תוכניות החינוך המבצעי המועברות ברחבי הארגון ASU יתאחדו תחת Thunderbird, הרחבת תיק והישגיה הגלובליים.

הרחבת טביעת הרגל הגלובלית שלנו

בית הספר מכונה לעתים קרובות "מיני-או"ם" בשל גוף הסטודנטים העולמי המגוון והמקיף שלה. Thunderbird ידועה גם ברחבי העולם עבור רשת בוגרי העצום שלה עוסקת של יותר מ 43,000 אנשים כמעט 150 מדינות ברחבי העולם. Thunderbird יש יותר מ -170 פרקים בוגרים נפגשים באופן קבוע ב -70 מדינות.

טביעת הרגל הגלובלית של Thunderbird התרחבה גם עם השנים, עם פעולות עכשיו בג 'נבה, שוויץ, מוסקבה, רוסיה, דובאי, איחוד האמירויות הערביות, טוקיו, יפן, סיאול, קוריאה. בית הספר מתכנן להרחיב עד 20 רכזות גלובליים עד שנת 2025.

מיקומים

פניקס

כתובת
400 E. Van Buren Street, Suite 900
85004 פניקס, אריזונה, ארצות הברית

אקרדיטציות

AACSB Accredited