School of Architecture - Syracuse University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1873, בית הספר לארכיטקטורה באוניברסיטה סירקיוז מדרג באופן עקבי בין בתי הספר הטובים ביותר של אדריכלות במדינה.

הסיבה הכי המצוטטת לעתים קרובות הן הסגל שלנו מחויב ומגוון, המספר שלנו ומגוון רחב של לימודים בחו"ל הזדמנויות, ולאומי-המוכרים, תוכניות מקצועיות שלנו תואר, שמספקות לתלמידים עם המיומנות הטכנית והידע התרבותי הנחוץ להתאמן בתחרותי יותר ויותר גלובלי שוק.

ניסיון האולפן, בליבה של התוכניות שלנו, מתמקד בחקר האינטנסיבי של תהליך היצירה, נתמך על ידי הגישות המאתגרות ביותר להיסטוריה והתאוריה בהקשר של הטכנולוגיות שתודענה לעתיד של התחום שלנו. בית הספר מספק סביבה חדשנית ביותר לחינוך לעיצוב שבתלמידים ייהנו מתקשורת אחד-על-אחד נרחבת עם סגל ייעודי בביקורות רשמיות ואינטראקציות לא פורמאליות.

להכין את התלמידים לעולם מעוצב על ידי גלובליזציה, בית הספר לאדריכלות מציעה לימודים בחו"ל סמסטרים בלונדון ופירנצה במרכזי האוניברסיטה שלנו מאוישים על ידי פקולטה לארכיטקטורה במשרה מלאה. גם לתלמידים יש ההזדמנות לבלות סמסטר במרכז פישר באוניברסיטה בניו יורק, מדינה של מתקן-האמנות נפתח בשנת 2013. תוכניות בחו"ל מחקר קצר יותר זמינות במקומות כגון טייוואן, טורקיה, יפן, סין, הודו וב. בית הספר גם מביא מתרגלים ברמה עולמית ומחנכים ללמד ולהרצות בקמפוס הבית שלנו, כפי שהודגם סדרת הרצאות הביקור שלנו הכוללת אדריכלים ידועים ומעצבים, והתכנית מבקר ביקור שלנו שבו פרופסורים להכרה בינלאומית להוביל אולפנים בקמפוס על ידי.

בעשור האחרון, את הנוהג של ארכיטקטורה עבר שינוי דרמטי, הצבת האדריכל, שוב, במרכזו של חלק מהנושאים המגדירים ביותר של זמננו. בית הספר לאדריכלות לא עמדה בקצב עם רק שינויים אלה, אבל אנשי סגל, הסטודנטים והבוגרים שלנו הובילו וימשיכו להוביל את המאמץ כדי להפוך את העולם טוב יותר באמצעות העיצוב של מבנים וערים טובים יותר. אנו מזמינים אתכם לבקר ולהצטרף אלינו.

מייקל מדבר, Ph.D. דיקן בית הספר לארכיטקטורה

ההיסטוריה בית הספר

כאחת מהתוכניות הוותיקות ביותר בארצות הברית, ארכיטקטורת סירקיוז גדלה מהתחלות צנועות להפוך למנהיג לאומי בחינוך אדריכלי עתיד.

יש בית הספר להיסטוריה עשירה ומפוארת, החל בשנת 1873, שלוש שנים לאחר אוניברסיטת סירקיוז נוסדה, כאשר ארכיטקטורה נוצרה כאחת משתי מחלקות חדשות במכללה לאמנויות יפות על ידי ג'ורג 'Comfort פיסק, דיקן המכללה החדשה לאמנויות יפות , שהקים את מוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.

המחלקה בתחילה הציעה תכנית בת ארבע שנים שהובילה לתואר ראשון באדריכלות, התכנית הראשונה מסוגה בארץ. הדיקן פיסק התגייס את שירותיו של פרופסורים ממחלקת הציור והמכללה לאמנויות ליברליות. הוא גם פנה לאדריכלים מקומיים כגון הורציו נלסון לבן, ארכימדס ראסל, ווורד וולינגטון וורד, וביקש מהם ללמד את העיצוב אדריכלי - ללא תשלום. ההסתמכות על אדריכלים מקומיים להוראה חופשית המשיכה גם לתוך the1900 של, בין שאר בשל יד שנייה, אלא גם כפרקטיקה סטנדרטית במתכונת וזאר דה אקול בפריז, בית הספר לאדריכלות החשובה ביותר בעולם. יישור זה של המחלקה לארכיטקטורה במכללה לאמנויות הוקם מוקד עיצוב שמחזיק מעמד עד עצם היום הזה. המחזורים הראשונים באדריכלות היו קטנים, עם 74 תלמידים מרוויחים מעלות בין 1900 ל 1922. פרנסס וויפל ביגלו הפך האישה הראשונה שסיימה את הלימודים בבית הספר בשנת 1898. כתכנית האדריכלות גדלה, זה עמד בפני אתגר מתמיד של מציאת מרחב מספיק. בשנותיה הראשונות, הבית הראשון של המכללה לאמנויות יפות היה בהיכל שפות. זה עבר למכללת קראוס החדש שנבנתה בשנת 1883, ולאחר מכן לסטיל הול בשינה 1908, ולבסוף לחדש תוכנן, skylit סלוקום הול ​​בשינה 1919. סלוקום תוכנן על ידי פרדריק נשפים, בוגר 1,895 המכללה לאמנויות יפות שעמדו בראש המחלקה לארכיטקטורה מ 1902 עד 1934, ופרופסור ארל Hallenback של הכיתה של 1897. יחד, נשפים וHallenbeck תוכננו מספר ציוני דרך אוניברסיטת סירקיוז, כוללים ספריית קרנגי, Archbold אצטדיון, ואולמות Bowne ויימן.

במהלך הפוסט-מלחמת העולם הראשונה התקופה, מודרניזם אירופאי החל לחלחל לתוך בתי ספר לאדריכלות אמריקאיות. בעוד אוניברסיטת סירקיוז הודתה המגמה, הם המשיכו להדגיש את ההוראה של סגנונות מסורתיים, פרגמטיים יותר. במהלך תקופה זו האוניברסיטה הבינה שתכנית לימודים של ארבע שנים לא הצליח כראוי לצייד אדריכל לאימון. בשנת 1934, למואל ג Dillenback הובא מאוניברסיטת קולומביה ללמד עיצוב. הוא הפך מהרה למחלקת כיסא, ותחת הנהגתו, בשנה החמישית התווספה לתכנית הלימודים בצורה של תזה, שכלל שרטוטי בנייה ומפרטים, עם 184 נקודות הנדרשות לסיום לימודים. בשינה 1937 תכנית לתואר שני בתכנון ובמחקר עירוניים הוקמה. של ו -1940 1930 סימנו את תחילתה של אוטונומיה לתכנית האדריכלות.

הטון הפרגמטי של בית הספר הודגש לאחר מלחמת העולם השנייה, כאשר 150 חיילים משוחררים הציפו את התכנית. להוט להמשיך בחייהם ואת הקריירה שלהם, הם היו בעלי מוטיבציה ומעשי על המטרות שלהם מאוד. בשינה 1957, כאשר Dillenback בדימוס, פרופ 'ד' קנת "דוק" סרג'נט '27 הצליחה לו, להתעקש על שמירה על תוארו וסמכותו של דיקן. כך שבית הספר הפך לישות נפרדת מהמכללה לאמנויות יפות. רופא בולט, סרג'נט החל ללמד בשנת 1930 והשפיע עמוקות על התכנית לארבעים השנים הבאות. סרג'נט להציב ערך גבוה על מקצועיות, כמו גם על חינוך לאמנויות ליברליות רחב. הוא האמין שאדריכלים היו צריך להיות משכילים להפוך למנהיגים, ובתקופתו כדיקן, אפשרות לשש שנים נוצרה שהעניקה את תואר B. Arch ומ 'קשת.

סוף שנתי ה -60 היו שנים של מרד סטודנטים בקמפוס סירקיוז שהשפעתה על בית הספר לאדריכלות. בשנת 1969, סרג'נט התפטר מתפקיד דיקן. הוא הוחלף על ידי סדרה של משחק ודיקני ביניים, וסופו של דבר על ידי ג 'ון פישר שהובילה את בית הספר כדיקן לשנים ספורות בלבד. ורנר זליגמן, אדריכל עטור פרסים וסמכות על פרנק לויד רייט ולה קורבוזייה, התמנה לדיקן בשנת 1976, ולהגדיר כמובן ברור לעשרות השנים הבאות. הנראות של בית הספר ומוניטין בינלאומי גדלו עם הקמתה של סדרת תכנית מבקרים, הרצאות ותערוכה ביקור, ואת הקמתה של תכנית פירנצה בשנת 1980. בסוף שנתי ה -80, בבית הספר קיבל מענק IBM קרוב לדולרים חצי מיליון המאפשרים הפיתוח של מעבדת מחשבים רב-תחומית בסלוקום. בשנת 1990, זליגמן התפטר מתפקיד דיקן וחזר לסגל. תכנית פירנצה, המכונה לעתים קרובות "היהלום שבכתר של תכנית הלימודים הארכיטקטורה," ממשיכה למלא תפקיד אסטרטגי בין השנים שלישי והחמישית של מחקר לתואר ראשון. ברוס Abbey, כיסא ודיקנית לשעבר באוניברסיטת וירג'יניה, היה שם דיקן בשינה 1990. אוניברסיטת סירקיוז, עומדת בפני משבר הפיסקלי גדול שנוצר על ידי שינוי דמוגרפי, העריכה את תוכניותיה והגיעה למסקנה שמאז בית הספר לאדריכלות הייתה מרכז חשוב של איכות, שמגיע לה תמיכה נוספת. משכורות הועלו, סלוקום היכל משודרג, מתקני מחשב חדשים מותקנים, ומחקר סגל נתמך. סטודנטים לאדריכלות מדורגים עם המיטב אלה הודה על ידי האוניברסיטה, ואת הידיים על-גישה להוראה עשו בית הספר למודל לאוניברסיטת מחקר ממוקד-תלמיד. בתקופת כהונתו שנים-עשר השנה, Abbey הרחיב את תכנית האדריכלות דרך יותר קורסים במדעי רוח, יותר קורסי בחירה, ועידוד של נקודות אדריכליות מגוונות יותר של תצוגה.

בשנת 2002, Abbey ירד כדיקן לחזור להוראה במשרה מלאה. פרופ 'ארתור מקדונלד הוביל את בית הספר כדיקן ביניים לשנים הבאות תוך חיפוש נערך לדיקן קבע חדש.

מארק רובינס נכנס לתפקיד של דיקן בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת סירקיוז בשנת 2004. תחת הנהגתו של קנצלר ננסי חזן, בית הספר והאוניברסיטה הפכו לכוחות משמעותיים בעיר סירקיוז, עוזרים ליצור קמפוס עירוני יותר וצפופה יותר ואילו עיר מסיתים את החקירה של הגבולות בין שתיים. במהלך תקופה זו, דיקן ודירקטורים של תפקידי פיתוח ותקשורת עמית נוספו למבנה המנהלי כדי לשרת את הצרכים של הרחבת בית הספר. בשנת 2007, תכנית סירקיוז אדריכלות לונדון הושקה במרכז Farraday של האוניברסיטה ו, בשנת 2009, תכנית אדריכלות סירקיוז בניו יורק הוצגה בחלל הסטודיו חדש במרכז מנהטן.

יוזמה מלגה של חמש שנים כדי לקדם את הגיוון של הסטודנטים הוצגה כמו גם ביקורי גיוס במטרופולינים גדולים ברחבי הארץ שחזקו את היוזמה הזו והרחיב את התיקו הגיאוגרפי של בית הספר. שותפויות הוקמו עם מרכזים אחרים באוניברסיטה לתמוך בהוראה ומחקר בפקולטה. בשינה 2005 בצפון מדינה: מרכז לעיצוב, מחקר ונדל"ן נוצר במסגרת בית הספר כמשאב לעיר, בקמפוס והאזור, המספקת אמצעי שבעזרתו אדריכלים, סגל, ותלמידים עבדו פרויקטים בפועל בסירקיוז. רובינס ירד כדיקן בשנת 2012 והפרופסור רנדל קורמן שימש כדיקן ביניים משנת 2012 עד 2013.

בשנת 2013, מיכאל מדבר הפך הדיקן עשירית של בית הספר. הוא היה בעבר דיקן המכללה לעיצוב באוניברסיטת קנטקי, והוא גם המנהל לשעבר של התכנית לתואר השני במכון דרום קליפורניה לארכיטקטורה בלוס אנג'לס. כתלמיד חכם ומנהיג בחינוך לעיצוב, מיכאל מדגיש גישות חדשניות וקשרים בין-תחומיים המתמקדים בפתרון בעיות בעולם האמיתי.

בסירקיוז, הוא פיתח סדרה של סדנאות במרכז החדש שהושק אוניברסיטת סירקיוז פישר בניו יורק בשם עיצוב ופוליטיקה, הציג תוכניות לימוד לתארים חדשים, והקים שיתופי פעולה מתמשכים עם אוניברסיטאות ופקידי הממשל בטייוואן והונג קונג.

מיקומים

סירקוזה

כתובת
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 סירקוזה, ניו יורק, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך