Arcadia – College of Health Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת ארקדיה, שנוסדה בשנת 1853, היא האוניברסיטה הגלובלית בפילדלפיה וחלוצה בחינוך בינלאומי. זוהי אוניברסיטה פרטית מהשורה הראשונה המציעה תארים לתואר ראשון, שני ותואר דוקטור. בנוסף לשש מכללות ובתי ספר בארצות הברית, יש לנו 10 מרכזים ומשרדים ברחבי העולם. כל שנה, הפקולטה והצוות שלנו מעשירים את חייהם של 3,700 הסטודנטים הנוכחיים שלנו, 3,000 משתתפים בחו"ל ומעל 26,000 בוגרים.

דירוגים ומצוינות

אוניברסיטת ארקדיה זוכה לשבחים ביקורתיים ממקורות ידועים בתחום ההשכלה הגבוהה.

האוניברסיטאות האזוריות המובילות בצפון

ארקדיה זכתה לציונים גבוהים במהדורת החדשות והעולמית האמריקאית של דו"ח החדשות והעולמי לשנת 2019.

המכללות הטובות ביותר בצפון-מזרח

ארקדיה היא אחת המכללות והאוניברסיטאות המצטיינות בצפון-מזרח המומלצות על ידי The Princeton Review.

דורג ארצית בחקר בחו"ל

עבור אחוז הסטודנטים שהשתתפו בלימודים בחו"ל בשנים האחרונות.

טירת מגדלי אפור

טירת מגדלי גריי, ציון דרך ציוני היסטורי לאומי, מצוטט לעיתים קרובות על ידי בוגרים כאחד הזיכרונות החיוניים ביותר מתקופתם בארקדיה.

הבניין, שהושלם בשנת 1898, היווה את מרכזו האדריכלי של אחוזה בבעלות וויליאם וולש הריסון. בשנת 1929 רכשה אוניברסיטת ארקדיה (שהייתה אז בג'נקינטאון) מגדלי גריי מאלמנתה ובנה של הריסון. חוגים נערכו בג'נקינטאון ובגלנסייד עד 1962, כאשר האוניברסיטה העבירה לחלוטין לנכס מגדלי גריי.

הבניין מאכלס משרדי ניהול של הנשיא, פרובוסט וניהול הרשמה. החדרים המפוארים בקומה הראשונה משמשים לפגישות ואירועים בקמפוס. תלמידי שנה א 'גרים בקומה העליונה.

חווית למידה גלובלית, אינטגרטיבית, אישית ומובחנת

מהם ערכי הליבה המייחדים את אוניברסיטת ארקדיה - הערכים שארקדיה מבטיחה לכל סטודנט וחוויות?

הבטחת ארקדיה מאשרת כי לתלמידים תהיה חווית למידה גלובלית, אינטגרטיבית ואישית באופן מובהק, שמכינה אותם לתרום ולשגשג בעולם מגוון ודינאמי.

גלובל: הכיתה ומעבר

פרספקטיבה גלובלית

אוניברסיטת ארקדיה מאמינה בבניית קהילה של לומדים המחויבים ללמידה בעלת השפעה גבוהה שמתרחשת עם התנסות גלובלית כחלק מהקריירה האקדמית של הסטודנט. החזון של ארקדיה הוא שתלמידים - כולל רבים מהדור הראשון במשפחותיהם שלומדים במכללה - צריכים להכיר מקרוב את המדינות האחרות ואת התרבויות שלהם על ידי הצעת תוכניות כמו:

 • התצוגה המקדימה הוקמה בשנת 1994 כדי להכיר את הסטודנטים ללמוד בחו"ל על ידי הצעת חוויות עולמיות באחת מ -17 מדינות.
 • ניסיון השנה הראשונה בחו"ל (FYSAE) החל בשנת 2003 והתרחב לשני סמסטרים.
 • ניסיון לימודי שנה ב 'בחו"ל (SYSAE) מעניק לסטודנטים רבים יותר אפשרות ללמוד בחו"ל.
 • הפקולטה בתחומים רבים פיתחה תוכניות מג'ור בחו"ל (MAP), הדורשות שנת לימודים בחו"ל.
 • המכללה ללימודים גלובליים הינה בינלאומית בזכות הענקת גישה לתארים מתקדמים ביותר מ -130 תוכניות ברחבי העולם.

המחויבות של ארקדיה היא להבטיח לסטודנטים שלנו את ההזדמנות לחוות חוויה עולמית. אנו עושים זאת על ידי סבסוד תוכניות, מתן מאגר מלגות ומענק חזק ותמיכה בסיוע פיננסי אחר בכדי להשתתף באחד המרכזים או התוכניות של ארקדיה ברחבי העולם.

מנהיגות זו בתכנות חלוצית היא הסיבה שמכון החינוך הבינלאומי (IIE) מדרג את אוניברסיטת ארקדיה מספר 1 באחוז הסטודנטים לתארים מתקדמים המשתתפים במחקר בחו"ל ניסיון בבתי ספר לתואר שני. ארקדיה מדורגת במקום הראשון בתשע השנים האחרונות.

136140_pexels-photo-1438072.jpeg

אינטגרטיבי: החל את מה שאתה לומד

תכנן לקחת על עצמו את העולם

כל תלמיד בארקדיה זוכה להזדמנויות רבות לשילוב למידה בכיתה עם סוגיות בעולם האמיתי. חיבור לימוד ותיאוריה של אומנויות ליברליות עם כישורים ויכולות מקצועיות מכין את בוגרי ארקדיה לתרום ולהשגשח בעולם מגוון ודינאמי.

אמנים מייצרים ציורים, פסלים ועיצובים שיוצגו בגלריה. סטודנטים לתקשורת זוכים להתמחות בעבודות מקומיות ובמדינות זרות. מגמות עסקיות מתחרות בתאגידים מדומים. מאגני פסיכולוגיה לומדים על מחקר מבוסס ראיות. תלמידי חינוך מתרגלים טכניקות חדשות תוך כדי הוראת התלמידים.

אישי: תשומת לב מהפקולטה ברמה העולמית

מצא את מקומך בארקדיה

דור אחר דור בוגרי ארקדיה מספרים את אותו סיפור - היחס האישי שהם קיבלו מפרופסור או מאנשי צוות שהעניקו להם השראה, עזרו להם, הדריכו אותם. זה סימן ההיכר של חינוך בארקדיה. הפקולטה והצוות מכירים סטודנטים ועובדים איתם כדי להשיג את יעדיהם החינוכיים. התלמידים נהנים מחונכות חזקות המטפחות למידה והתפתחות מתקדמת. המעורבות בחיי הקמפוס מרחיבה את מעגל החוויות של כל סטודנט.

עשרות מועדונים, מגוון אירועי תרבות ואמנויות, תפריט רב-תרבותי של פעילויות חברתיות, תרבותיות ודתיות, פעילויות באולם המגורים, וספורט בין-קולגיטיבי ואינטר-תרבותי מספקים אפשרויות למעורבות ומנהיגות.

משימה, חזון וערכים חיו

מיום היווסדו כמכללת ביבר בשנת 1853 ועד ימינו, אוניברסיטת ארקדיה ממשיכה במסע יוצא דופן כמוסד מוביל בלימודים בחו"ל בתוך סביבה תחרותית המשתנה במהירות של השכלה גבוהה.

המשימה שלנו

אוניברסיטת ארקדיה מספקת חווית למידה גלובלית, אינטגרטיבית ואישית מובהקת לסטודנטים לתארים מתקדמים וסקרנים מבחינה אינטלקטואלית, לקראת חיים של מלגה, שירות ותרומה מקצועית.

החזון שלנו, החלום שלנו, התשוקה שלנו

החוויה החלוצית, הגלובלית, המשולבת, הליברלית של אוניברסיטת ארקדיה, וחווית הלימוד המקצועית מטפחת מנהיגים חסרי פחד אינטלקטואלים ומוכנים באופן ייחודי לחיים ועבודה. קהילת הלמידה המוערכת שלנו מבוססת הערכים משקפת את העולם בו אנו רוצים לחיות.

הערכים החיים שלנו

 • יכולת הסתגלות: אנו מכינים את חברי הקהילה בזריזות הן כדי להתמודד עם האתגרים הרב-גוניים של החיים האזרחיים, וכדי להמשיך באסטרטגיות חדשות בעולם דינאמי.
 • מצוינות: אנו מאתגרים את עצמנו לבצע ולספק סטנדרטים גבוהים בחינוך, ניסיון והזדמנות. ניתן להבחין במצוינות אקדמית בקפדנות ובמרץ של התוכניות שלנו וגם באיכויות הבוגרים שלנו.
 • חוסר פחד: אנו מאפשרים סביבת למידה בלתי מוגבלת על פני תחומים המשלבים נקודות מבט שונות בידע חדש ופתרונות חדשים לבעיות מורכבות.
 • יושרה: אנו כנים וערכיים במעשינו, באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי כמוסד. החוויות האינטגרטיביות שלנו, המבוססות על אמנות ומדעים ליברליים, מטפחות אחריות אינטלקטואלית וחברתית.
 • חופש אינטלקטואלי: אנו מעודדים חופש מחשבה וביטוי ללא קשר לפרספקטיבות אידיאולוגיות ברחבי קהילת הלומדים שלנו.
 • צדק: אנו מביאים את המשאבים האישיים והקולקטיביים שלנו לחיפוש טרנספורמציה חיובית בקהילה שלנו ובעולם. אנו תמיד בשמירה מפני אי צדק וסיבותיו.
 • כבוד: חיבוק המגוון שלנו יוצר אווירה עשירה ומסבירת פנים, בה ההבדל בתרבות, בפרספקטיבה ובאמונה מעשיר את השיח האקדמי ואת חיי הקמפוס ויוצר תחושת שייכות לכל חברי הקהילה.
 • אחריות: אנו דיילים מחויבים של ארקדיה, ואנחנו נדאג כי ההחלטות יתקבלו בהתאם למשימה, למטרות והנחיות מוסדיות.

מיקומים

גלנסייד

כתובת
450 S. Easton Road
PA 19038 גלנסייד, פנסילבניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: