American Consortium of Universities (INTERLINK)

Introduction

Read the Official Description

המאגד האמריקאי אוניברסיטות (ACU) הוא קבוצה של מוסדות מוכרים להשכלה גבוהה עם תוכניות מעולות ותכונות. חבריה לשרת את הצרכים החינוכיים של אלפי סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם. היקף ההנפקות של ACU מגוון, ומרחיקים לכת, החל ללימודי תעודה לתוכניות דוקטורט בתחומים רבים, כולל מדע, הנדסה וטכנולוגיה מתקדמות, ותוכניות מגוונות כמו חשבונאות, הנדסה, משפטים, מנהל עסקים, טקסטיל, תזונה רפואת ספורט.

ACU הוא לא רק על תוכניות אקדמיות חזקות. סטודנטים בינלאומיים לפרוח במוסדות מחויבים חינוך בינלאומי, כפי שמעידים משאבים - אנשים, מתקנים, שירותי תמיכה, ועוד. הוא להקדיש לזה. מחויבות זו נובעת שליחות, לא רק כדי לעזור לסטודנטים בינלאומיים להצטיין מבחינה חינוכית, אך להתגייס תרומתם להעשיר סביבות אקדמיות ולמידה עבור סטודנטים אמריקאים. היא גם מגיעה מתוכניות מוסדיים ACU לשלוח סטודנטים אמריקאים למדינות אחרות ללמוד; הלמידה התרבותית שלהם מובילה אותם להיות אזרחים גלובליים בצורה טובה וסטודנטי בחור עם סטודנטים בינלאומיים כשהם חוזרים.

The American קונסורציום של אוניברסיטאות (ACU) הופך לפשוט הודאה הסטודנטים הבינלאומי לסיים את הלימודים לתואר ראשון במוסדות חבר שלה, אשר מציעים מגוון רחב של תוכניות מצוינות אקדמית ושירותים. סיוע לסטודנטים בהשגת שליטה בשפה האנגליה והתאים לסביבה האקדמית ותרבותית החדשה מסופק על ידי מרכזי INTERLINK בכל קמפוס.

LOCATIONS ACU

חברים

אוניברסיטת ולפראיסו

ולפראיסו אוניברסיטת (Valpo) היא אוניברסיטה פרטית של 4,500 סטודנטים אמריקאים ובינלאומיים מארה"ב ו -40 מדינות ברחבי העולם. באופן עקבי מדורגת כאחת האוניברסיטאות המובילות של המערב התיכון, Valpo ונמניית אוניברסיטאות אלה בארה"ב להציע את התמורה הטובה ביותר עבור המחיר. Valpo הינה בעלת מסורת ארוכה וגאה סטודנטים בינלאומיים פנים של כל המסורות ורקעים תרבותיים. מכוון לטפח חינוך בינלאומי אמיתי עבור הסטודנטים ואנשי הסגל שלה, האוניברסיטה מציעה תוכניות רבות העוסקות סטודנטים ואנשי סגל בדיאלוגים בין-תרבותיים, חילופי תרבות, לימודים בחו"ל והזדמנויות השירות-learning. Valpo ממוקם רק שעה אחת משיקגו בעיירה בטוחה, ידידותית של 31,000.

אוניברסיטת צפון קרוליינה בגרינסבורו

אוניברסיטת צפון קרוליינה בגרינסבורו (UNCG) היא קהילה מאתגרת, תומכת, ועסק כי עומד בנפרד מאוניברסיטאות אחרות בגלל הערך המשותף שלנו "הקריצה לגמרי גדול." אנו מגדירים מצוינות לא רק על ידי אנשים שאנחנו מושכים ואת רמה גבוהה של הישג שהם לרדוף אלא גם על ידי התרומות המשמעותיות שהם עושים. עם הרשעה להעצים כל, יצרנו סביבה ייחודית של שיתוף פעולה וכלה שסקרנות דלקים ותשוקה. הקהילה המגוונת שלנו חברה יחד על ידי הבנה כי מה שחשוב מעבר הלקחים בכיתה הם איך הם מועברים כדי לעשות את הבדל בקריירה והקהילות שלנו.

שילוב ניסיון תרבותי ובינלאומי ופרספקטיוות לתוך כל חווית הלמידה של תלמידים של, UNCG היא אונ' עולמית בו אנשים מכל זהות גזעית או אתני, גיל, או רקע יכולים להשיג הערכה מושכלת של ותרבויות שונות משלהם. זוהי קהילה של תלמידים עוסקים באופן פעיל, אנשי סגל ובוגרים נוסדו על דיאלוג פתוח, אחריות משותפת, וכבוד התרומות הברורות של כל חבר.

אוניברסיטת אמברוז סנט

סנט אמברוז אוניברסיטת (SAU) הוא באוניברסיטה מוכרת, מקיף, ידועה במחויבותה מצוינות אקדמית, במדעי הרוח, צדק חברתי, ושירות. דירוג בין האוניברסיטות האזוריות העליונות, SAU מציע יותר מ -70 תחומי הלימוד מובילים התואר ראשון, תואר שני ותואר דוקטור. האזורים הנפוצים ביותר של מחקר לתואר ראשון לסטודנטים הבינלאומיים שלה הם הנדסה, מדעי מחשב, עסקי, וניהול. ברמה הבוגרת, התוכניות עם הרשמה בינלאומית גבוהה הן ריבונו של חשבונאות, תואר השני במנהל עסקים, וכן מגיסטר למדעי ניהול טכנולוגית מידע.

אוניברסיטת אינדיאנה סטייט

אינדיאנה סטייט (ISU), סטודנט לתואר ראשון ותארים מתקדמים הצעת אונ' מחקר דוקטורט ציבור יותר מ -100 חברות גדולות, מספקות הזדמנויות חינוכיות מצטיינות לסטודנטים, משפרת את איכות החיים באמצעות הפצת ידע באמצעות הוראה ומחקר, ומטפח תכנות יצירתי ומלומד.

אוניברסיטת מונטנה

אוניברסיטת מונטנה סטייט ממוקמת באחת ההגדרות המדהימות ביותר בקולג 'בארה"ב. הוא מציע את כל היתרונות של האוניברסיטה גדול עם הקהילה הידידותית של קמפוס קטן יותר. נוסדה בשנת 1893 כמוסד ציבורי מקיף, מענקי קרקע, MSU הוא בין 50 אוניברסיטאות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם. מתוך 16,440 הסטודנטים, 722 הם בינלאומיים מ 75 מדינות שונות. הסטודנט הנמוך של MSU ליחסי הסגל של 19: 1 הופך את הפרופסורים לנגישים ומספק הזדמנויות למידה מעשיות. סטודנטים של MSU יכולים לחקור את האינטרסים שלהם, לקבל פרספקטיבות חדשות, ולקבל את היתרון המקצועי הדרוש לבניית עתיד דינמי.

אוניברסיטת סיאטל פסיפיק

הסטודנטים בוחרים את אוניברסיטת סיאטל פסיפיק (SPU) עבור האקדמיה הקפדנית שלה, הקהילה התומכת, כוכב סיאטל מיקום, חזון לעסוק את התרבות ולשנות את העולם. SPU היא אוניברסיטה נוצרית עם יותר מ 4,000 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר ראשון מ 39 מדינות ו 45 מדינות. בוגרי SPU ידועים ביכולת ובאופי, ומביאים לשינוי חיובי בקהילות ברחבי העולם.

מרכזי שפת INTERLINK

הצלחת הדרישות בעולם של היום גדלה יכולת חוצה תרבויות ומיומנויות תקשורת יעילות. בקיאות בשפה שנייה, במיוחד באנגלית, היא חיונית עבור סטודנטים בינלאומיים ואנשי עסקים. כדי להשיג מטרה זו, INTERLINK מספק תכנית לימודים ייחודית, בהשראת תיאוריות למידה, מחקר, וכן יישומים מעשיים. ניסיון INTERLINK מאפשר ללומדים להשתתף באופן פעיל במסגרות לשוניות, אקדמיים בין-תרבותיות מגוונות. הצרכים והתקדמות אישית מנוטרים בקפידה, לאורך כל התהליך הזה, הלומדים לקבל עידוד, תמיכה וסיוע.

ממוקם בקמפוסים של אוניברסיטאות בארה"ב העליונה מדורגת, INTERLINK מציע לתלמידיו גישה מלאה לכל השירותים אקדמיים רבים, לרבות מתן סיוע הודאה מותנית למוסדות אלה. בנוסף, התלמידים יכולים לפגוש סטודנטים אמריקאים ופרופסורים, ביקורת או לקחת שיעורים לאשראי, והחיים בקמפוס האוניברסיטה ניסיון. לאורך כל השהות של סטודנטים, אנשי סגל ייעודי וצוות לסייע להם עם אתגרים אישיים, תרבותיים האקדמי שלהם.

אשפוז מותנה

סטודנטים מוסמכים מבחינה אקדמית שאין להם את המיומנות הנדרשת באנגלית יוכלו להתקבל על תנאי למוסד חבר ACU אם הם להירשם INTERLINK לפני תחילת לימודיהם האקדמיים. לאחר סיום מוצלח של התוכנית ועל עומד בתנאים כמפורט במכתב הודאה מותנית הראשונית של מוסד חבר של ACU, הם יוכלו להתקבל כתלמידים סדירים. אוניברסיטאות מסוימות חבר ACU דורשים כי התלמידים יגישו את טופסי הבקשה הושלם, תמלילי רשמי בתי הספר שבהם לומדים בעבר, תיעוד על הכספים, ואולי מכתבי המלצה. אוניברסיטות אחרות רק צריכות לבדוק תמלילים רשמיים להחליט על הקבילות המותנות של סטודנט. בכל המקרים, אחד התנאים יהיה גם להשיג TOEFL או IELTS שצוין להבקיע או להשלים את תוכנית INTERLINK בהצלחה. סיוע ביישום לאוניברסיטאות הוא זמין ללא תשלום לכל התלמידים INTERLINK.

This school offers programs in:
  • אנגלית

צפה MA » צפה MSc » צפה תארים ראשונים » צפה BScs » צפה קורס » צפה PhD » צפה MBA »

Programs

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

MSc

מגיסטר למדעים בכלכלה ופיננסים בינלאומיים באוניברסיטה ולפראיסו

בקמפוס תכנית מלאה 18 חודשים September 2018 ארצות הברית Valparaiso

המאסטר של המדע הבינלאומי כלכלה ומימון (IEF) מקנה לסטודנטים הכשרה תיאורטית ואנליטית בהיבטים כלכליים, פיננסיים, תרבותיים וניהוליים העסקים הגלובלי ומסחר. תכנית 37-אשראי זה מיועד לסטודנטים בינלאומיים ואמריקאים המעוניינות לפתח מיומנויות להמליץ ​​אסטרטגיות ביעילות ומדיניות הפעלת הנהלה בכירה בסביבה עסקית מורכבת עולמית. [+]

ה מגיסטר למדעים בכלכלה בינלאומית ומימון (IEF) מספק לתלמידי הכשרה תיאורטית ואנליטית בהיבטים הכלכליים, פיננסיים, תרבותיים וניהוליים עסקים ומסחר העולמיים. תכנית 37-אשראי זה מיועד לסטודנטים בינלאומיים ואמריקאים המעוניינות לפתח מיומנויות להמליץ ​​אסטרטגיות ביעילות ומדיניות הפעלת הנהלה בכירה בסביבה עסקית מורכבת עולמית. התכנית, אשר יכול להסתיים בתוך 18 חודשים של קורסים במשרה מלאה, דורשת מחקר בתחומי מימון, סטטיסטיקה, ונושאי כלכלה העולמיים. בוגרי תכנית לתואר זה יהיה ממוצבת היטב כדי לעבוד ברווח, ללא כוונת רווח, ומגזרי הממשלה.... [-]


מגיסטר למדעים במסחר & מדיניות בינלאומית באוניברסיטה ולפראיסו

בקמפוס תכנית מלאה 15 - 18 חודשים September 2018 ארצות הברית Louisville

ה המסחר הבינלאומי & תוכנית מדיניות (ICP) מספק הדרכה בהיבטים הפוליטיים, משפטיים, תרבותיים וחברתיים של מסחר, עסקים וכלכלה הגלובליים. תוכנית 37-אשראי זה, הנבדלת תואר MBA, תוכנן במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים בארה"ב המבקשים לפתח מיומנות והבנה בתחומים הקשורים ביחסים בינלאומיים, פוליטיקה, עסקים, משפט ומדיניות. [+]

ה המסחר הבינלאומי & תוכנית מדיניות (ICP) מספק הדרכה בהיבטים הפוליטיים, משפטיים, תרבותיים וחברתיים של מסחר, עסקים וכלכלה הגלובליים. תוכנית 37-אשראי זה, הנבדלת תואר MBA, תוכנן במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים בארה"ב המבקשים לפתח מיומנות והבנה בתחומים הקשורים ביחסים בינלאומיים, פוליטיקה, עסקים, משפט ומדיניות. התכנית, היה משלים בדרך כלל 15-18 חודשים אם התלמיד מתחיל קורסים בסתיו, מורכבת גרעין של 25 נקודות זכות. מסטודנטי ייתכנו לרדוף אחד מכמה אפשרויות, כולל מסלול מסחר, מסלול שבמדיניות, מסלול ללא התמחות, ו / או מסלול תזה. תלמידים שאינם דוברי אנגלית כשפת אם יכול להוסיף אנגלית לעסקים לדרישות הליבה שלהם. עד 3 נקודות זכות בחירה ניתן לקחת מקורסי שפת הלשון שאינה הילידים של התלמיד.... [-]


Contact
כתובת מיקום
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
כתובת מיקום
Washington, District of Columbia, US
כתובת מיקום
Bozeman, Montana, US